1. Mė pranė njėri tjetrit

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Pasi tė regjistroheni mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum, njė prezantim te shkurtėr...

   Ja erdha dhe une ketu
   11th October 2017, 10:06
   Dezdemona Shiko mesazhin e fundit

   • 52
   • 431
  1. Zeri YT

   Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin.

   Erdha - ika
   8th November 2017, 22:37
   epanjohura Shiko mesazhin e fundit

   • 19
   • 1442
  1. Zeri YT

   Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet e shoqėrisė.

   Gjendja shpirterore ne ket...
   31st October 2017, 20:21
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 212
   • 3583
  1. Zeri YT

   Per shqiptaret qė ndodhen jashtė kufijėve te atdheut tė tyre le tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet.

   • 18
   • 80
  1. Zeri YT

   Tė njohim bukuritė e Shqipėrisė dhe pėr tė gjithė ata qė Shqipėria i frymėzon tė fotografojnė.

   Gjiri I Grames Karaburun...
   1st March 2016, 22:55
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 23
   • 76
  1. Zeri YT

   Opinione te ndryshme ne kete forum.

   Shtypi maqedonas nesėr: Is...
   29th January 2017, 00:01
   ReSpEcT Shiko mesazhin e fundit

   • 99
   • 209
 2. Art, Kulturė dhe Tradita

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Diskutim mbi kulturen tradicionale, monumentet kulturore ne vendin tone, vlerat, zakonet etj.

   • 44
   • 140
  1. Zeri YT

   Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė.

   • 38
   • 112
  1. Zeri YT

   Kushdo qe e ndjen veten shqipetar dhe i mungon atdheu i tyre le te shuajne mallin ne kete komunitet virtual shqipetar.

   265 mije vete tentuan te i...
   4th January 2017, 21:35
   virusi Shiko mesazhin e fundit

   • 22
   • 111
  1. Zeri YT

   Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike.

   Elita kombėtare

   Ēėshtja kombėtare

   Krimet e regjimit komunist nė Shqipėri


   • 202
   • 1518
  1. Zeri YT

   Veprat dhe shkrimtarėt mė nė zė shqiptarė, dhe tė huaj.

   Shkrimtarė shqiptarė

   Shkrimtarė tė huaj

   Enciklopedia letrare


   WILLIAM SHAKESPEARE
   18th November 2017, 23:53
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 262
   • 2859
  1. Zeri YT

   Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet ti trashėgojne nga brezi nė brez.

   Legjenda e urės sė shenjtė...
   1st September 2017, 00:20
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 8
   • 18
  1. Zeri YT

   Sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare, artistė, shkrimtarė si dhe foto nga jeta juaj personale.

   Foto love
   31st October 2017, 20:38
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 30
   • 512
  1. Zeri YT

   Vendet turistike dhe arkiologjike: Mund te flsini edhe per vendet turistike qe keni vizituar dhe mbresat.

   Shpella e Kabashit nė Gram...
   21st October 2016, 01:00
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 43
   • 81
  1. Zeri YT

   Kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve.

   Agjerimi
   21st April 2016, 07:38
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 33
   • 213
 3. Rubrikat

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Artikuj te ndryshem qe pasqyrojne problemet e shumta qe ka aktualiteti yne.

   Serbia, Greqia, Bullgaria ...
   29th December 2016, 22:40
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 223
   • 532
  1. Zeri YT

   Mendoni se politika e ndjekur nga pushtetaret tane le per te deshiruar? A luftojne ata per mirqenje personale apo...?

   • 94
   • 399
  1. Zeri YT

   Bota Vip, thashethemet, gossip, preferencat e tyre, shqiptare apo te huaj ēdo informcion ne kete kategori.

   Cfare mendoni per mamin se...
   16th August 2017, 15:23
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 57
   • 100
  1. Zeri YT

   Moda dhe Estetika, dėshirat pėr bukuri tė pėrjetshme, veshje tė kohėve tė fundit, gjithēka qė mund t'ju bėjė sa mė tėrheqės/e ndaj partnerit/partneres

   10 mjeshtri pėr super make...
   11th January 2017, 11:48
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 79
   • 419
  1. Zeri YT

   Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.

   • 3
   • 3
  1. Zeri YT

   Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.


   • 0
  1. Zeri YT

   Tė apasionuarit e futbollit shqiptar dhe te huaj mblidhen kėtu. Diskutoni mbi ndeshjet e kombėtares shqiptare si edhe pėr ekipin tuaj tė zemres.

   Maqedoni-Shqipėri, 90 minu...
   5th September 2017, 20:47
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 74
   • 180
 4. Argėtim - Humor

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Ne kete forum, mund te hapni tema te ndryshme si dhe ti perdorni ato ne forme chati....

   Pyet
   31st October 2017, 21:03
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 67
   • 9069
  1. Zeri YT

   Gjithcka rreth muzikes, mp3 per shkarkim, video clipe etj.

   Shpreh ndjenjat e momenti...
   31st October 2017, 21:12
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 128
   • 1217
  1. Zeri YT

   Shikoni dhe shkarkoni filma shqiptar nga me te vjetrit e deri tek me te rinjet, komedi humor, si dhe video humoristike.

   • 52
   • 126
  1. Zeri YT

   Diskutim mbi filmat dhe aktoret tuaj te preferuar. Historia e kinematografise etj

   Batuta nga filma shqiptar...
   28th March 2016, 08:08
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 82
   • 122
  1. Zeri YT

   Ketu mund te sillni pjese humoristike, barcaleta te ndryshme si dhe lojra.

   Cka mendoni per postuesin ...
   31st October 2017, 21:15
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 68
   • 2004
  1. Zeri YT

   “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

   Shprehni ndjenjat e moment...
   18th October 2017, 19:41
   Amelia Shiko mesazhin e fundit

   • 84
   • 1335
 5. Shkenca & Teknologjia

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Lajme per shkencen dhe fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

   • 31
   • 40
  1. Zeri YT

   Kuriozitete te ndryshme nga vendi dhe bota ne kete kategori.

   50 kuriozitete tė rralla n...
   16th November 2017, 18:39
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 39
   • 102
  1. Zeri YT

   Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė.

   Nė ē’lloj rendi botėror je...
   12th October 2017, 21:24
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 73
   • 129
  1. Zeri YT

   Pėrndryshe nga shkencėtarėt Astrologjia merret si pseudoshkence qe pretendon tė parashikoje ndikimin e pozicionit te yjeve dhe planetėve tek njeriu.

   Ēdo shenjė horoskopi ka su...
   31st October 2017, 20:53
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 44
   • 163
  1. Zeri YT

   Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin.

   DriverMax 4.7 With Serial...
   14th January 2014, 22:02
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 67
   • 93
  1. Zeri YT

   Te rejat nga mjekesia moderne dhe nga ajo popullore, shqetesimet e ndryshme qe kercenojne shendetin tone.

   • 45
   • 155
  1. Zeri YT

   Bisedime te lira mbi filozofine e psikologjine; Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri".

   Thenie filozofike
   15th November 2017, 23:31
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 61
   • 1392
 6. ZėriYT! Forum

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Tė ndihmojmė njėri-tjetrin. Mos nguroni tė pyesni dhe tė kėrkoni ndihmė nė kėtė kategori.

   Ju lutem mund te me thote ...
   22nd February 2016, 23:55
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 2
   • 6
  1. Zeri YT

   Njoftime, sygjerime ankesa per forumin dhe antarėt nė kėtė seksion.

   I nderuar admin une leg...
   7th October 2017, 21:19
   legjenda Shiko mesazhin e fundit

   • 12
   • 30
  1. Zeri YT

   Sondazhe dhe votime ne kete kategori.

   • 20
   • 305
  1. Zeri YT

   Te gjitha temat e vjetra ne arkivin e forumit

   • 16
   • 9291

Cfare po ndodh ne forum?

Antaret aktivAntaret aktiv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 41240 artikuj

Forumi ka 529 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri eby

  Kush ka ditelindjenKush ka ditelindjen


   Users having a birthday today : xhilda (29)
   Users with a birthday within the next 5 days: Died21 (31), jona_nada (24)

  Aktualisht ne linjeAktualisht ne linje

  15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots
  Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 1793 mė 25th February 2016, 23:42
  Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
  Bots : Google, bing