1. Mė pranė njėri tjetrit

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Pasi tė regjistroheni mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum, njė prezantim te shkurtėr...

   Pėrshėndetje.
   12th January 2018, 22:50
   molecule Shiko mesazhin e fundit

   • 54
   • 438
  1. Zeri YT

   Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin.

   Nje kenge per ty
   29th December 2017, 13:03
   Dezdemona Shiko mesazhin e fundit

   • 21
   • 1771
  1. Zeri YT

   Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet e shoqėrisė.

   • 212
   • 3588
  1. Zeri YT

   Per shqiptaret qė ndodhen jashtė kufijėve te atdheut tė tyre le tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet.

   • 18
   • 80
  1. Zeri YT

   Tė njohim bukuritė e Shqipėrisė dhe pėr tė gjithė ata qė Shqipėria i frymėzon tė fotografojnė.

   Gjiri I Grames Karaburun...
   1st March 2016, 22:55
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 23
   • 76
  1. Zeri YT

   Opinione te ndryshme ne kete forum.

   Shtypi maqedonas nesėr: Is...
   29th January 2017, 00:01
   ReSpEcT Shiko mesazhin e fundit

   • 99
   • 209

Cfare po ndodh ne forum?

Antaret aktivAntaret aktiv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 41432 artikuj

Forumi ka 534 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Elida Jorgoni

  Kush ka ditelindjenKush ka ditelindjen


   No users have a birthday today
   Users with a birthday within the next 5 days: gasper84 (34), GENTA (30), lazdrajka (28)

  Aktualisht ne linjeAktualisht ne linje

  24 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 24 vizitorė :: 1 Bot
  Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 1793 mė 25th February 2016, 23:42
  Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
  Bots : Google