Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


description

Rubrikat

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

Shtypi - Aktualitet

Artikuj te ndryshem qe pasqyrojne problemet e shumta qe ka aktualiteti yne.

226 Temat535 Mesazhet
forum

Thashetheme Vip

Bota Vip, thashethemet, gossip, preferencat e tyre, shqiptare apo te huaj çdo informcion ne kete kategori.

64 Temat108 Mesazhet
forum

Moda dhe Estetika

Moda dhe Estetika, dëshirat për bukuri të përjetshme, veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres

79 Temat419 Mesazhet
forum

Marketing dhe Reklama

Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.

3 Temat3 Mesazhet
forum

Shit-Blerje Online

Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.

1 Temat Mesazhet
DAEWOO LACETTI 1.8GAZ Automat 2004
DAEWOO LACETTI 1.8GAZ Automat 2004placeTiranë personDaewooaccess_time9th August 2018, 19:16
forum

Sport

Të apasionuarit e futbollit shqiptar dhe te huaj mblidhen këtu. Diskutoni mbi ndeshjet e kombëtares shqiptare si edhe për ekipin tuaj të zemres.

75 Temat181 Mesazhet