1. Rubrikat

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Artikuj te ndryshem qe pasqyrojne problemet e shumta qe ka aktualiteti yne.

   • 224
   • 533
  1. Zeri YT

   Bota Vip, thashethemet, gossip, preferencat e tyre, shqiptare apo te huaj ēdo informcion ne kete kategori.

   Cfare mendoni per mamin se...
   16th August 2017, 15:23
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 57
   • 100
  1. Zeri YT

   Moda dhe Estetika, dėshirat pėr bukuri tė pėrjetshme, veshje tė kohėve tė fundit, gjithēka qė mund t'ju bėjė sa mė tėrheqės/e ndaj partnerit/partneres

   10 mjeshtri pėr super make...
   11th January 2017, 11:48
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 79
   • 419
  1. Zeri YT

   Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.

   • 3
   • 3
  1. Zeri YT

   Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.


   • 0
  1. Zeri YT

   Tė apasionuarit e futbollit shqiptar dhe te huaj mblidhen kėtu. Diskutoni mbi ndeshjet e kombėtares shqiptare si edhe pėr ekipin tuaj tė zemres.

   Maqedoni-Shqipėri, 90 minu...
   5th September 2017, 20:47
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 74
   • 180

Cfare po ndodh ne forum?

Antaret aktivAntaret aktiv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 41565 artikuj

Forumi ka 538 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Blenda

  Kush ka ditelindjenKush ka ditelindjen


   No users have a birthday today
   Users with a birthday within the next 5 days: Aulona (48), deni88 (30), shefki (50), visko (28), Zef Zefi (35)

  Aktualisht ne linjeAktualisht ne linje

  12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot
  Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 1793 mė 25th February 2016, 23:42
  Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
  Bots : Google