1. Art, Kulturė dhe Tradita

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Diskutim mbi kulturen tradicionale, monumentet kulturore ne vendin tone, vlerat, zakonet etj.

   Apel qytetar A mund ta...
   29th December 2017, 19:20
   Kristaq Shabani Shiko mesazhin e fundit

   • 45
   • 141
  1. Zeri YT

   Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė.

   • 38
   • 112
  1. Zeri YT

   Kushdo qe e ndjen veten shqipetar dhe i mungon atdheu i tyre le te shuajne mallin ne kete komunitet virtual shqipetar.

   265 mije vete tentuan te i...
   4th January 2017, 21:35
   virusi Shiko mesazhin e fundit

   • 22
   • 111
  1. Zeri YT

   Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike.

   Elita kombėtare

   Ēėshtja kombėtare

   Krimet e regjimit komunist nė Shqipėri


   • 204
   • 1549
  1. Zeri YT

   Veprat dhe shkrimtarėt mė nė zė shqiptarė, dhe tė huaj.

   Shkrimtarė shqiptarė

   Shkrimtarė tė huaj

   Enciklopedia letrare


   • 266
   • 2899
  1. Zeri YT

   Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet ti trashėgojne nga brezi nė brez.

   Legjenda e urės sė shenjtė...
   1st September 2017, 00:20
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 8
   • 18
  1. Zeri YT

   Sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare, artistė, shkrimtarė si dhe foto nga jeta juaj personale.

   Foto love
   3rd January 2018, 19:12
   Dezdemona Shiko mesazhin e fundit

   • 30
   • 513
  1. Zeri YT

   Vendet turistike dhe arkiologjike: Mund te flsini edhe per vendet turistike qe keni vizituar dhe mbresat.

   Shpella e Kabashit nė Gram...
   21st October 2016, 01:00
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 43
   • 81
  1. Zeri YT

   Kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve.

   Agjerimi
   21st April 2016, 07:38
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 33
   • 213

Cfare po ndodh ne forum?

Antaret aktivAntaret aktiv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 41432 artikuj

Forumi ka 534 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Elida Jorgoni

  Kush ka ditelindjenKush ka ditelindjen


   No users have a birthday today
   Users with a birthday within the next 5 days: gasper84 (34), GENTA (30), lazdrajka (28)

  Aktualisht ne linjeAktualisht ne linje

  25 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 25 vizitorė :: 1 Bot
  Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 1793 mė 25th February 2016, 23:42
  Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
  Bots : Google