1. Argėtim - Humor

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Ne kete forum, mund te hapni tema te ndryshme si dhe ti perdorni ato ne forme chati....

   Nje mesazh per ty!
   22nd February 2018, 12:19
   marino Shiko mesazhin e fundit

   • 67
   • 9128
  1. Zeri YT

   Gjithcka rreth muzikes, mp3 per shkarkim, video clipe etj.

   Nje kenge per ty
   8th March 2018, 11:55
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 128
   • 1231
  1. Zeri YT

   Shikoni dhe shkarkoni filma shqiptar nga me te vjetrit e deri tek me te rinjet, komedi humor, si dhe video humoristike.

   • 52
   • 126
  1. Zeri YT

   Diskutim mbi filmat dhe aktoret tuaj te preferuar. Historia e kinematografise etj

   Timo Flloko nga A nė Zh
   24th March 2018, 00:05
   Amelia Shiko mesazhin e fundit

   • 82
   • 127
  1. Zeri YT

   Ketu mund te sillni pjese humoristike, barcaleta te ndryshme si dhe lojra.

   Mezi po pres...
   8th March 2018, 12:15
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • 68
   • 2036
  1. Zeri YT

   “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

   Cfare do ti thonit ne keto...
   3rd December 2017, 21:47
   marino Shiko mesazhin e fundit

   • 84
   • 1339

Cfare po ndodh ne forum?

Antaret aktivAntaret aktiv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 41565 artikuj

Forumi ka 538 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Blenda

  Kush ka ditelindjenKush ka ditelindjen


   No users have a birthday today
   Users with a birthday within the next 5 days: Aulona (48), deni88 (30), shefki (50), visko (28), Zef Zefi (35)

  Aktualisht ne linjeAktualisht ne linje

  11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot
  Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 1793 mė 25th February 2016, 23:42
  Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
  Bots : Google