1. Shkencat Ekzakte

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Lajme per shkencen dhe fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

   Digjitalizimi i sherbimeve...
   6th January 2018, 10:05
   zrex Shiko mesazhin e fundit

   • 32
   • 41
  1. Zeri YT

   Te rejat nga mjekesia moderne dhe nga ajo popullore, shqetesimet e ndryshme qe kercenojne shendetin tone.

   • 48
   • 158
  1. Zeri YT

   Pėrndryshe nga shkencėtarėt Astrologjia merret si pseudoshkence qe pretendon tė parashikoje ndikimin e pozicionit te yjeve dhe planetėve tek njeriu.

   Ēdo shenjė horoskopi ka su...
   31st October 2017, 20:53
   File Shiko mesazhin e fundit

   • 44
   • 163
  1. Zeri YT

   Kuriozitete te ndryshme nga vendi dhe bota ne kete kategori.

   • 43
   • 106
  1. Zeri YT

   Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė.

   Nė ē’lloj rendi botėror je...
   12th October 2017, 21:24
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 73
   • 129
  1. Zeri YT

   Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin.

   DriverMax 4.7 With Serial...
   14th January 2014, 22:02
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 67
   • 93
  1. Zeri YT

   Vendet turistike dhe arkiologjike: Mund te flsini edhe per vendet turistike qe keni vizituar dhe mbresat.

   Shpella e Kabashit nė Gram...
   21st October 2016, 01:00
   Admin Shiko mesazhin e fundit

   • 43
   • 81

Cfare po ndodh ne forum?

Antaret aktivAntaret aktiv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 41565 artikuj

Forumi ka 538 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Blenda

  Kush ka ditelindjenKush ka ditelindjen


   No users have a birthday today
   Users with a birthday within the next 5 days: Aulona (48), deni88 (30), shefki (50), visko (28), Zef Zefi (35)

  Aktualisht ne linjeAktualisht ne linje

  18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 1 Bot
  Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 1793 mė 25th February 2016, 23:42
  Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
  Bots : Google