Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Price:
400 000 LEK
Country:
Shqipëria
City:
Tiranë
info_outlineDescription

DAEWOO LACCETTI 1.8 BENZINE GAZ,VITI 2004,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,SENSOS DRITASH,SENSOR SHIU,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME LETRA TE PAGUARA DERI NE DHJETOR,