Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 154
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"Letėrsia, Arti, Kultura, Paqja Universale dhe Vendlindja" nga Kristaq F. Shabani

Hapur nga : Kristaq Shabani , 13th June 2017, 00:33
Post: 0
Shikime: 57
Kristaq Shabani
prej 13th June 2017, 00:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fjala hyrėse e eventit: “Letėrsia, Arti , Kultura dhe Paqja Universale “

Hapur nga : Kristaq Shabani , 12th June 2017, 23:59
Post: 0
Shikime: 138
Kristaq Shabani
prej 12th June 2017, 23:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“KRIZANTEMA” NJĖ KRESTOMACI QĖ SJELLĖ FRESKI" “KRIZANTEMA” NJĖ KRESTOMACI QĖ SJELLĖ FRESKI"

Hapur nga : Kristaq Shabani , 12th June 2017, 23:25
Post: 0
Shikime: 211
Kristaq Shabani
prej 12th June 2017, 23:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jeteshkrim i poetit , shkrimtarit, estetit dhe studiuesit Kristaq F. Shabani

Hapur nga : Kristaq Shabani , 30th April 2017, 11:32
Post: 0
Shikime: 28
Kristaq Shabani
prej 30th April 2017, 11:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

ΜΙΡΕΛΛΑ ΚΕΡΙΜΙ (MIRELA QERIMI) IAPWA "PEGASI" ALBANIA

Hapur nga : Kristaq Shabani , 25th February 2017, 01:36
Post: 1
Shikime: 80
File
prej 9th April 2017, 21:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prend BUZHALA: POETIKA E KUJTESĖS DHE E DĖSHMISĖ (LIBRI I RAMIZ KELMENDIT PĖR MARIJE SHLLAKUN)

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:46
Post: 0
Shikime: 120
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prend BUZHALA: ARTI I KRIJIMIT TĖ ARMIKUT

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:41
Post: 0
Shikime: 44
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prend BUZHALA: KUR E THUA FJALĖN MĖ TĖ BUKUR

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:32
Post: 1
Shikime: 56
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KRISTAQ F. SHABANI "FRYMEMARRJA E N JERIUT " 1974

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:30
Post: 0
Shikime: 48
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

kristaq f. shabani "STINA E PESTE" , LIBRI IM I DYTE NE VEPRIMTARINE TIME KREATIVE 1976 “Stina e pestė” (The fifth Season)

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:22
Post: 0
Shikime: 87
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KOHA KREATIVE KERKON MIREFILLESI DHE AKTIVIZIM TE PJESES SE RE TE KOKES KREATIVE

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:15
Post: 0
Shikime: 40
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KRISTAQ F. SHABANI "Mars"

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:07
Post: 0
Shikime: 75
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"THE ANCIENT MORE ANCIENT" (Interpreted from the days of the week) by Kristaq F. Shabani Albania

Hapur nga : Kristaq Shabani , 25th February 2017, 02:17
Post: 0
Shikime: 82
Kristaq Shabani
prej 25th February 2017, 02:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"Pasqyra qiellore fanit hidhėrimin e 36 fonemave"poezi nga Kristaq F. Shabani

Hapur nga : Kristaq Shabani , 22nd February 2017, 17:17 1, 2
Post: 35
Shikime: 200
Kristaq Shabani
prej 22nd February 2017, 17:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jeteshkrim dhe poezi nga autorja Nexhmije Hasani

Hapur nga : Kristaq Shabani , 22nd February 2017, 16:56
Post: 5
Shikime: 73
Kristaq Shabani
prej 22nd February 2017, 16:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"KUJTIME PĖR ĒAJUPIN" nga Atdhetari Sofokli Ēapi , Publikohen pėr herė tė parė

Hapur nga : Kristaq Shabani , 19th February 2017, 14:54 1, 2
Post: 22
Shikime: 131
Kristaq Shabani
prej 19th February 2017, 15:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KRISTAQ F. SHABANI , ALBANIA KOHE E JARGAVITUR... nga vėllim poetik "KOHES I NDEZ BUZET " I KRISTAQ F. SHABANIT, botim i vitit 2008

Hapur nga : Kristaq Shabani , 19th February 2017, 13:27
Post: 0
Shikime: 38
Kristaq Shabani
prej 19th February 2017, 13:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia moderne shqipe KRISTAQ F. SHABANI:“MĖSHTEKNA E BARDHĖ”NĖ ALFABET SHKRONJASH A-ZH" POEMTH

Hapur nga : Kristaq Shabani , 19th February 2017, 13:18
Post: 0
Shikime: 52
Kristaq Shabani
prej 19th February 2017, 13:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

LETTER OF COMMENDATION FOR KRISTAQ SHABANI AND "PEGASI"

Hapur nga : Kristaq Shabani , 11th February 2017, 21:04
Post: 0
Shikime: 38
Kristaq Shabani
prej 11th February 2017, 21:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Existence deepening in knowledge and the counteracting logic, an analytical point of view Speech for the book of the author Naxhije Doēi “SERBIA

Hapur nga : Kristaq Shabani , 11th February 2017, 20:20
Post: 0
Shikime: 122
Kristaq Shabani
prej 11th February 2017, 20:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekzistenca, thellimi nė njohje dhe logjika kundėrvepruese, kėndvėshtrim analitik Fjala kumt pėr librin e Naxhije Doēit “KRIMI DHE PĖRDHUNIMI SERB

Hapur nga : Kristaq Shabani , 11th February 2017, 20:15
Post: 0
Shikime: 252
Kristaq Shabani
prej 11th February 2017, 20:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fat madhor qė Letėrsia shqiptare ka njė krijues tė tillė pėrmastor … nga Kristaq F. Shabani

Hapur nga : Kristaq Shabani , 4th February 2017, 04:00
Post: 1
Shikime: 136
Kristaq Shabani
prej 4th February 2017, 04:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tipikat autoriale nė disa detaje nė veprėn e poetit dhe shkrimtarit Petrit Nika Eksperiment mirėfillėsie i mendimit tė ri kritik Nga Majlind

Hapur nga : Kristaq Shabani , 3rd February 2017, 15:34
Post: 0
Shikime: 161
Kristaq Shabani
prej 3rd February 2017, 15:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

The advanced thought is only the thinking of the genuine prophets … By Kristaq F. Shabani Albania

THE SENSATION FOR A BOOK, WHICH WAS EXPECTED TO SEE THE LIGHT OF PUBLICATION Petro Dudi (the Cavalier) A poet, writer LNPSHA
Hapur nga : Kristaq Shabani , 3rd February 2017, 14:42
Post: 0
Shikime: 75
Kristaq Shabani
prej 3rd February 2017, 14:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"Poezia e gjetjes refleksionit dhe shprehėsisė" “Shtatorja e kurorės” vėllim poetik i poete Mimoza Agalliu nga Kristaq F. Shabani IWA, WPS, AOM

Hapur nga : Kristaq Shabani , 3rd February 2017, 14:02
Post: 0
Shikime: 72
Kristaq Shabani
prej 3rd February 2017, 14:02 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lodėrtim janari (poemthi lirik) nga Kristaq F. Shabani , ALBANIA

Hapur nga : Kristaq Shabani , 3rd February 2017, 12:29
Post: 0
Shikime: 75
Kristaq Shabani
prej 3rd February 2017, 12:29 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bordi drejtues i LNPSHA “PEGASI” ALBANIA 2017

Hapur nga : Kristaq Shabani , 3rd February 2017, 11:55
Post: 0
Shikime: 97
Kristaq Shabani
prej 3rd February 2017, 11:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fan Noli

http://i44.servimg.com/u/f44/12/04/80/34/noli10.jpg
Hapur nga : Mary , 9th March 2008, 16:08 1, 2
Post: 27
Shikime: 664
File
prej 29th December 2016, 21:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KRISTAQ F. SHABANI, ALBANIA "Ditiramb dysimbolsh pėr Kombin tim" E LASHTA MĖ E LASHTĖ “Soliste e parė, e lashta ime !” ditiramb

Hapur nga : Kristaq Shabani , 25th November 2016, 22:35
Post: 0
Shikime: 73
Kristaq Shabani
prej 25th November 2016, 22:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

'Poezia, terapi e tutjejetės " nga Kristaq F. Shabani, ALBANIA

Hapur nga : Kristaq Shabani , 25th November 2016, 22:26
Post: 0
Shikime: 64
Kristaq Shabani
prej 25th November 2016, 22:26 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Moderatorėt : Amelia, epanjohura

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi