Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"RIBASHKIMIN E KOMBIT SHQIPTAR NĖ NJĖ SHTET TĖ VETĖM"nga Luan Kalana

Hapur nga : Kristaq Shabani , 14th February 2018, 00:36
Post: 0
Shikime: 325
Kristaq Shabani
prej 14th February 2018, 00:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"Reklamat"nga Kristaq F. Shabani ,shkrimtar, poet , estet , Kandidat per Ēmimin "NOBEL" per Paqen viti 2017

konceptualitet
Hapur nga : Kristaq Shabani , 3rd February 2017, 12:15
Post: 0
Shikime: 412
Kristaq Shabani
prej 3rd February 2017, 12:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

100 thėniet mė tė bukura te te gjitha koherave pėr paratė

Hapur nga : ergita , 21st March 2016, 23:04 1, 2
Post: 27
Shikime: 988
Admin
prej 27th October 2016, 10:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politikani juaj i preferuar?

Hapur nga : Mary , 20th March 2016, 22:42
Post: 6
Shikime: 250
Admin
prej 20th March 2016, 23:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

VENDIMI/ Kush ka gomar apo dem nė shtėpi humbet ndihmėn ekonomike

Hapur nga : Amelia , 20th March 2016, 16:10
Post: 3
Shikime: 260
Monroe
prej 20th March 2016, 19:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vendimi i qeverisė: Kush lahet nė dush, s’merr ndihmė ekonomike

Hapur nga : Amelia , 19th March 2016, 04:05
Post: 0
Shikime: 279
Amelia
prej 17th March 2016, 11:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bill Clinton nė fushatė takon gazetarin Shaqir Salihu, e pėrqafon kur mėson se ėshtė nga Kosova

Hapur nga : legjenda , 25th February 2016, 21:12
Post: 0
Shikime: 218
legjenda
prej 25th February 2016, 21:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

The Economist parasheh rritje ekonomike nė Shqipėri

Hapur nga : legjenda , 13th February 2016, 13:55
Post: 0
Shikime: 219
legjenda
prej 13th February 2016, 13:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thaēi po akuzohet pėr likuidimin e Ahmet Krasniqit

Hapur nga : legjenda , 13th February 2016, 13:04
Post: 0
Shikime: 272
legjenda
prej 13th February 2016, 13:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Blushi:Reformė do tė ketė, por jo drejtėsi

Hapur nga : Amelia , 11th February 2016, 16:10
Post: 0
Shikime: 250
Amelia
prej 11th February 2016, 16:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Artan Fuga i kthen pėrgjigje Ramės: Punėt qė ofron ti, janė punė turpi. Jeni anadollakė

Hapur nga : Admin , 11th February 2016, 14:59
Post: 0
Shikime: 284
Admin
prej 11th February 2016, 14:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

ĒĖSHTJA SOROS: WHY THE DOG DIDN’T BARK ?

ĒĖSHTJA SOROS: WHY THE DOG DIDN’T BARK ?
Hapur nga : Albo , 1st February 2016, 00:53
Post: 0
Shikime: 279
Albo
prej 1st February 2016, 00:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta gjatė qėndrimit nė SHBA nė kuadėr tė Konferencės Parlamentare pėr Inteligjencėn dhe Sigurinė ėshtė pritur ne takime tė veēanta nga kongresmenė amerikanė.

Hapur nga : Amelia , 29th October 2015, 01:31
Post: 0
Shikime: 901
Amelia
prej 29th October 2015, 01:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Flamur Noka viziton “Ballistin” nė qeli: Vuēiē mund t’i ketė kėrkuar Ramės ta mbajė nė burg

Hapur nga : Admin , 14th October 2015, 04:53
Post: 0
Shikime: 878
Admin
prej 14th October 2015, 04:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Der Standard”: Kėrkimet nė Jon, Greqia do tė bllokojė negociatat pėr anėtarėsim tė S

Hapur nga : Klea1 , 2nd June 2015, 12:28
Post: 0
Shikime: 526
Klea1
prej 2nd June 2015, 12:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndryshon akuza pėr Durim Bamin, edhe ndaj tij “kallėzim i rremė”

Hapur nga : Amelia , 25th March 2015, 19:18
Post: 0
Shikime: 656
Amelia
prej 25th March 2015, 19:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mblidhet Kėshilli i Mandateve, seanca me dyer tė hapura

Hapur nga : Amelia , 25th March 2015, 19:10
Post: 0
Shikime: 655
Amelia
prej 25th March 2015, 19:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PS-LSI, te ndara "humbin" ne 2009

Hapur nga : Admin , 10th November 2008, 20:30
Post: 3
Shikime: 413
mickey_mouse
prej 17th November 2013, 00:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shoqatat: Spiunet te largohen nga postet drejtuese

Hapur nga : CLICHE , 4th September 2008, 19:06
Post: 1
Shikime: 313
Mary
prej 4th September 2008, 20:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A pritet qe ne nji te ardhme per Sali Berishen te ket arrest

Hapur nga : Anaa , 11th March 2008, 02:32
Post: 7
Shikime: 321
CLICHE
prej 21st July 2008, 19:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

I kujt ėshtė ky atdhe?

Hapur nga : Seda , 7th June 2008, 01:03
Post: 0
Shikime: 353
Seda
prej 7th June 2008, 01:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bushati: Shqipėria Pas Haitit E Burundit Pėr Infrastrukturėn

Hapur nga : Admin , 6th June 2008, 22:41
Post: 1
Shikime: 290
Mary
prej 6th June 2008, 22:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkarkohen gjeneralet e kreu i SHIU-t

Hapur nga : albx , 11th May 2008, 17:53
Post: 0
Shikime: 331
albx
prej 11th May 2008, 17:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndryshimi i dytė i Kushtetutės

Hapur nga : Mary , 7th May 2008, 10:25
Post: 0
Shikime: 407
Mary
prej 7th May 2008, 10:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutohet pėr liberalizimin e vizave

Hapur nga : Mary , 7th May 2008, 10:06
Post: 0
Shikime: 335
Mary
prej 7th May 2008, 10:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SISTEMI PIRAMIDAL I NDERTIMEVE DHE PALLATET e PAHIPOTEKUARA

Hapur nga : Mary , 7th May 2008, 10:00
Post: 0
Shikime: 353
Mary
prej 7th May 2008, 10:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Oketa: Gėrdeci, reformė nė Ministrinė e Mbrojtjes

Hapur nga : Mary , 6th May 2008, 17:01
Post: 0
Shikime: 243
Mary
prej 6th May 2008, 17:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

1 Maj 2008

Hapur nga : Mary , 2nd May 2008, 09:32
Post: 0
Shikime: 324
Mary
prej 2nd May 2008, 09:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kushtetuta, LSI nis mbledhjen e firmave pėr referendumin

Hapur nga : Mary , 30th April 2008, 22:17
Post: 0
Shikime: 283
Mary
prej 30th April 2008, 22:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PD dhe aleatėt: Pro heqjes sė imunitetit tė Mediut

Hapur nga : Mary , 27th April 2008, 15:26
Post: 0
Shikime: 209
Mary
prej 27th April 2008, 15:26 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi