1. Shtypi - Aktualitet

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Lajmet e fundit ne shtypin e huaj ne kete kategori.

   • 91
   • 228

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Lista e temave [2]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Foto lajm-Foto e dites

Hapur nga : Mary , 10th March 2008, 10:56
Post: 6
Shikime: 6120
Dezdemona
prej 23rd September 2016, 16:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Donald Lu i tėrhoqi vėmendjen pėr homoseksualėt, Pampuri i nis letėr: Gjeta pak kohė t’iu pėrgjigjem…

Hapur nga : Amelia , 11th April 2018, 00:46
Post: 0
Shikime: 96
Amelia
prej 11th April 2018, 00:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Serbia, Greqia, Bullgaria dhe Maqedonia..

http://www.ilpost.it/wp-content/uploads/2015/08/Guerra-del-Golfo.jpg
Hapur nga : Progon , 2nd March 2016, 21:45
Post: 1
Shikime: 10013
File
prej 29th December 2016, 22:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shtohen mbėshtetėsit pėr protestėn kundėr kandidaturės sė Jeremiē pėr Sekretar tė OKB

Hapur nga : legjenda , 29th August 2016, 20:57
Post: 0
Shikime: 210
legjenda
prej 29th August 2016, 20:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Policėt nxjerrin me dhunė nga banesa tė moshuarin, 20 efektivė me njė 70-vjeēar”

“Policėt nxjerrin me dhunė nga banesa tė moshuarin, 20 efektivė me njė 70-vjeēar”
Hapur nga : ergita , 28th July 2016, 00:13
Post: 0
Shikime: 209
ergita
prej 28th July 2016, 00:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sukses i padiskutueshėm i opozitės… Opozita i solli tė gjithė te Venecia – Nga Kastriot Islami

Sukses i padiskutueshėm i opozitės… Opozita i solli tė gjithė te Venecia – Nga Kastriot Islami
Hapur nga : ergita , 20th July 2016, 23:19
Post: 0
Shikime: 311
ergita
prej 20th July 2016, 23:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Banda” qė drejton Korēėn/ Nga Elvi FUNDO

Hapur nga : virusi , 1st April 2016, 21:45
Post: 0
Shikime: 286
virusi
prej 1st April 2016, 21:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Idrizi gjithnjė e mė larg Ramės, kreu i PDIU: Para Shqipėrisė nuk mund tė vendosim partinė

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/16-45.jpg
Hapur nga : Amelia , 26th March 2016, 15:33
Post: 0
Shikime: 225
Amelia
prej 26th March 2016, 15:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vėllai i Isa Mustafės azilant

Hapur nga : Amelia , 23rd March 2016, 15:59
Post: 0
Shikime: 205
Amelia
prej 23rd March 2016, 15:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Skandal seksual nė policinė e Burrelit, sms-ja informoi Tahirin (Video)

Hapur nga : Amelia , 21st March 2016, 19:33
Post: 4
Shikime: 318
virusi
prej 22nd March 2016, 19:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosova te kerkoj nga Princi Charles anulimin e Konferences se Londrės ku Kosovėn e Lindore e la nė Serbi!

Hapur nga : legjenda , 19th March 2016, 21:14
Post: 0
Shikime: 283
legjenda
prej 19th March 2016, 21:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Korēė, autobusi me pasagjerė del nga rruga, 3 tė plagosur

Hapur nga : Amelia , 15th March 2016, 16:55
Post: 0
Shikime: 216
Amelia
prej 15th March 2016, 16:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ministri Arben Ahmetaj mban kėshilltar tė hetuarin nga FBI

Hapur nga : Amelia , 15th March 2016, 16:51
Post: 0
Shikime: 219
Amelia
prej 15th March 2016, 16:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Operacion antiISIS nė Romė, arrestohen 2 shqiptarė nga Maqedonia

Hapur nga : Admin , 12th March 2016, 10:11
Post: 0
Shikime: 201
Admin
prej 12th March 2016, 10:11 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A ėshtė Shqipėria ndalesa e radhės e refugjatėve?

Hapur nga : Admin , 11th March 2016, 18:43
Post: 1
Shikime: 235
marino
prej 11th March 2016, 20:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Merkel: Duhet tė sigurojmė kufijtė e Shqipėrisė

Hapur nga : Admin , 10th March 2016, 18:41
Post: 0
Shikime: 332
Admin
prej 10th March 2016, 18:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

The New York Times: Presidenti Thaēi, i pari, do tė udhėtojė pėr nė Gjykatėn Speciale tė Hagės!

Hapur nga : Albo , 9th March 2016, 17:30
Post: 0
Shikime: 237
Albo
prej 9th March 2016, 17:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kriza e refugjatėve rritė trafikimin e tyre

Hapur nga : Amelia , 7th March 2016, 20:06
Post: 0
Shikime: 220
Amelia
prej 7th March 2016, 20:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptari ,Shkupi dhe kryqi

Hapur nga : Albo , 5th March 2016, 09:08
Post: 0
Shikime: 360
Albo
prej 5th March 2016, 09:08 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrdhunimi i 15­-vjeēares shqiptare, gjykata liron grekun e akuzuar

Hapur nga : Amelia , 4th March 2016, 21:54
Post: 1
Shikime: 237
Monroe
prej 5th March 2016, 08:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ja si e rrėzuan aktivistėt e VV'sė kamionin me mallra serbe

Hapur nga : Amelia , 3rd March 2016, 17:51
Post: 0
Shikime: 241
Amelia
prej 3rd March 2016, 17:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Refugjatėt, mediat greke: Shqipėria po bėn lojra, kėrkon tė pėrfitojė

Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 20:57
Post: 0
Shikime: 264
Amelia
prej 2nd March 2016, 20:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tronditėse / 30-vjeēari e pėrdhunoi, e mitura: E dua …

Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 16:33
Post: 0
Shikime: 252
Amelia
prej 2nd March 2016, 16:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video e rrallė: Ja si i varrosin tė gjallė shqiptarėt e Kosovės serbėt.

Hapur nga : Admin , 29th February 2016, 21:34
Post: 0
Shikime: 244
Admin
prej 29th February 2016, 21:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Horror nė Moskė, dadoja i pret kokėn fėmijės dhe del nė rrugė me tė

Hapur nga : Amelia , 29th February 2016, 16:55
Post: 0
Shikime: 244
Amelia
prej 29th February 2016, 16:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nertila Marku mesazh Rames: Mitra e sateme polli nje zog kurve qe fuste peshq ne mitren e grave te tij

Nga Nertila Marku (shenim ne fb)
Hapur nga : Klaudia , 29th February 2016, 04:52
Post: 1
Shikime: 390
epanjohura
prej 29th February 2016, 08:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rama nxjerr nga xhepi, vezėn e sekuestruar nga Garda

Hapur nga : Albo , 26th February 2016, 00:07
Post: 0
Shikime: 189
Albo
prej 26th February 2016, 00:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Me kė e ka Donald Lu? “Kur tė kaloj pranė njė tufe delesh do t’ju mendoj”

Hapur nga : Amelia , 23rd February 2016, 21:57
Post: 0
Shikime: 256
Amelia
prej 23rd February 2016, 21:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mė 2017 nisin punimet nė hekurudhėn qė do ta pėrshkojė Kosovėn

Hapur nga : Admin , 22nd February 2016, 20:43
Post: 0
Shikime: 254
Admin
prej 22nd February 2016, 20:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shpėrthim i fuqishėm nė Ankara, 28 tė vdekur dhe shumė tė plagosur

Hapur nga : Amelia , 17th February 2016, 22:31
Post: 0
Shikime: 237
Amelia
prej 17th February 2016, 22:31 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi