Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

20 Cocktails qė nuk i keni parė ndonjėherė

Hapur nga : Amelia , 24th March 2018, 00:12
Post: 0
Shikime: 124
Amelia
prej 24th March 2018, 00:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si tė gatuajmė qebapa tė Bosnjės

http://i84.servimg.com/u/f84/19/39/69/68/uevapi10.jpg
Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 16:20
Post: 0
Shikime: 330
Amelia
prej 2nd March 2016, 16:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Qofte me patate dhe veze

Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 16:12
Post: 0
Shikime: 226
Amelia
prej 2nd March 2016, 16:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Speca tė kuq tė mbushura me gjizė

http://i84.servimg.com/u/f84/19/39/69/68/largea14.jpg
Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 16:07
Post: 0
Shikime: 200
Amelia
prej 2nd March 2016, 16:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rizoto me speca

Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 16:00
Post: 0
Shikime: 226
Amelia
prej 2nd March 2016, 16:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rizoto me perime dhe mish pule nė tavė

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/467-47.jpg
Hapur nga : Klaudia , 29th February 2016, 05:15
Post: 0
Shikime: 238
Klaudia
prej 29th February 2016, 05:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrmbledhja e recetave

Hapur nga : Seda , 20th November 2013, 01:40
Post: 0
Shikime: 1664
Seda
prej 6th June 2008, 05:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ushqimi i Shendetshem

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/26-33.jpg
Hapur nga : alesia , 20th November 2013, 01:47
Post: 0
Shikime: 391
alesia
prej 28th May 2008, 18:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

a dini te gatuani??

Hapur nga : Mary , 31st March 2008, 13:33
Post: 5
Shikime: 580
nardlushnja
prej 1st April 2008, 19:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 ushqimet qė nuk duhen ngrėnė gjatė darkės

Hapur nga : nardlushnja , 31st March 2008, 19:08
Post: 0
Shikime: 203
nardlushnja
prej 31st March 2008, 19:08 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cila eshte embelsira juaj e preferuar??

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/54-80.jpg
Hapur nga : Mary , 28th March 2008, 19:42
Post: 10
Shikime: 806
XgirlX
prej 29th March 2008, 14:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Musaka me patate

Hapur nga : Mary , 26th February 2016, 04:31
Post: 0
Shikime: 201
Mary
prej 25th March 2008, 23:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pule me perime

http://i44.servimg.com/u/f44/12/04/80/34/pule1_10.jpg
Hapur nga : Mary , 26th February 2016, 04:32
Post: 0
Shikime: 220
Mary
prej 25th March 2008, 23:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Receta te ndryshme

Hapur nga : Admin , 26th December 2007, 02:37
Post: 7
Shikime: 4664
Musafir
prej 24th March 2008, 11:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Byreku me presh

Hapur nga : Mary , 26th February 2016, 04:33
Post: 0
Shikime: 1026
Mary
prej 24th March 2008, 11:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BALLAKUME

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:04
Post: 0
Shikime: 521
Musafir
prej 20th March 2008, 12:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fli Kosove

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:02
Post: 0
Shikime: 496
Musafir
prej 20th March 2008, 12:02 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Manti Kosove

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 11:58
Post: 0
Shikime: 477
Musafir
prej 20th March 2008, 11:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Musaka me patate

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 11:57
Post: 0
Shikime: 422
Musafir
prej 20th March 2008, 11:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Musaka me patate

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 11:56
Post: 0
Shikime: 440
Musafir
prej 20th March 2008, 11:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tavė Elbasani

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 11:55
Post: 0
Shikime: 455
Musafir
prej 20th March 2008, 11:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te ftohta, por mmm... teper te shijshme Receta tė ftohta

Hapur nga : Mary , 26th February 2016, 04:36
Post: 0
Shikime: 259
Mary
prej 27th February 2008, 12:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Receta te ndryshme

Hapur nga : XgirlX , 12th November 2015, 04:50
Post: 7
Shikime: 306
Mary
prej 5th February 2008, 23:24 Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi