1. Historia

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Postoni materiale mbi figurat mė tė spikatura tė historisė sė kombit shqiptar brėnda dhe jashtė kufijve.

   • 32
   • 292
  1. Zeri YT

   Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike.

   • 41
   • 685
  1. Zeri YT

   Krimet e regjimit komunist nė Shqipėri“Dėnimi i krimeve tė Komunizmit” lidhet mė fatin e Shqipėrisė dhe tė ardhmes sė saj europiane!”

   Takim mbas pushkatimit.
   22nd September 2016, 14:55
   Progon Shiko mesazhin e fundit

   • 11
   • 12

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Lista e temave [3]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Thenie per Kombin

Hapur nga : ergita , 23rd March 2016, 21:59
Post: 6
Shikime: 368
Admin
prej 29th March 2016, 17:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Historia e Shqipėrisė !

Hapur nga : Amelia , 29th November 2013, 02:14 1, 2
Post: 21
Shikime: 2241
Monroe
prej 1st March 2014, 15:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptaret , kudo ku jane, duhet te njohin detyrimisht historine e Kombit...

Hapur nga : Kristaq Shabani , 1st March 2017, 13:09
Post: 0
Shikime: 353
Kristaq Shabani
prej 1st March 2017, 13:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Takim me njė mikun e Ēajupit

Hapur nga : Kristaq Shabani , 19th February 2017, 15:09 1, 2
Post: 22
Shikime: 372
Kristaq Shabani
prej 19th February 2017, 15:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letra e panjohur: S’ka grekė nė Athinė, tė gjithė janė shqiptarė

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/albani10.jpg
Hapur nga : Admin , 19th October 2016, 12:34
Post: 0
Shikime: 546
Admin
prej 19th October 2016, 12:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjenocidi Turko-Osman Dhe Qėndresa Shqiptare

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/barli10.jpg
Hapur nga : Admin , 17th October 2016, 00:24
Post: 0
Shikime: 288
Admin
prej 17th October 2016, 00:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Skenderbeu eshte njohur si Mbret i Shqiperise dhe Maqedonise qe ne vitin 1458.

http://i67.tinypic.com/2z6xzk1.jpg
Hapur nga : Progon , 16th August 2016, 23:44
Post: 0
Shikime: 1025
Progon
prej 16th August 2016, 23:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Akili heroi pellazg – epirotas, tė cilin na e vodhėn grekėt!

Akili heroi pellazg – epirotas, tė cilin na e vodhėn grekėt!
Hapur nga : Progon , 14th July 2016, 02:22
Post: 0
Shikime: 652
Progon
prej 14th July 2016, 02:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KANUNI - Leke Dugagjini

Hapur nga : CLICHE , 18th October 2008, 02:41 1, 2
Post: 24
Shikime: 1971
Monroe
prej 19th April 2016, 20:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Maqedonia shqiptare: Aleksandri i Madh ėshtė shqiptar

Hapur nga : Musafir , 23rd March 2008, 12:46
Post: 4
Shikime: 418
Monroe
prej 19th April 2016, 20:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cila ėshtė origjina e Vojsava Kastriotit?

https://2img.net/h/s7.postimg.cc/o4xmiz4ff/vojsava.jpg
Hapur nga : Progon , 10th February 2016, 03:54
Post: 1
Shikime: 444
Monroe
prej 19th April 2016, 20:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shteti i pavarur i Skenderbeut

Hapur nga : Albo , 13th February 2016, 09:12
Post: 9
Shikime: 470
Monroe
prej 19th April 2016, 20:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mizoritė e tmerrshme greke nė rajonin e Korēės

Hapur nga : Progon , 3rd April 2016, 00:28
Post: 1
Shikime: 762
Monroe
prej 19th April 2016, 20:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ardhacaket e Greqise qe pretendoin se jane autokton !

http://i64.tinypic.com/25fng60.jpg
Hapur nga : Progon , 1st April 2016, 23:45
Post: 0
Shikime: 613
Progon
prej 1st April 2016, 23:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gani Mehmetaj: Rugovasit ishin arbėrorėt e fundit qė u islamizuan

Hapur nga : Progon , 31st March 2016, 19:52
Post: 0
Shikime: 329
Progon
prej 31st March 2016, 19:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Turqit e ndėrtuan Ēele-Kullėn me 952 kafka shqiptarėsh! Kryengritjes i printe Gjergj Pjetri

http://i68.tinypic.com/29bdjiv.jpg
Hapur nga : Progon , 31st March 2016, 00:53
Post: 0
Shikime: 2448
Progon
prej 31st March 2016, 00:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pesė gjeneralėt mė briliantė tė tė gjitha kohėrave, Skėnderbeu i katėrti

http://i63.tinypic.com/1z1s5ev.jpg
Hapur nga : Progon , 24th March 2016, 20:07
Post: 0
Shikime: 567
Progon
prej 24th March 2016, 20:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kryengritjet e Malėsoreve shek. XVII

Hapur nga : Progon , 24th March 2016, 19:53
Post: 0
Shikime: 315
Progon
prej 24th March 2016, 19:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

ORAKULLI DODONES- MAKSIM ZOTAJ

Hapur nga : Progon , 24th March 2016, 19:51
Post: 0
Shikime: 1213
Progon
prej 24th March 2016, 19:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Me i madhi i races Ilire, Konstandini i Madh

http://i63.tinypic.com/14280ms.png
Hapur nga : Progon , 21st March 2016, 00:05
Post: 0
Shikime: 378
Progon
prej 21st March 2016, 00:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Poeti mė i madh i tė gjitha kohėrave Homeri ishte njė Pellazg, ose mė mirė, njė shqiptar”

Hapur nga : Progon , 19th March 2016, 23:33
Post: 0
Shikime: 304
Progon
prej 19th March 2016, 23:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ka thėnė i moēmi:

Hapur nga : Progon , 5th March 2016, 21:38
Post: 2
Shikime: 306
virusi
prej 17th March 2016, 20:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Marin BARLETI (rreth 1460-1512/13)

Hapur nga : Admin , 7th February 2016, 09:42
Post: 3
Shikime: 318
Monroe
prej 17th March 2016, 14:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēfarė kanė thėnė tė tjerėt pėr shqiptarėt?

Hapur nga : Progon , 1st March 2016, 17:19
Post: 5
Shikime: 354
Monroe
prej 17th March 2016, 14:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptaret - pasardhes te ilireve.

Hapur nga : Albo , 13th February 2016, 09:11
Post: 2
Shikime: 1637
Monroe
prej 17th March 2016, 14:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Schmitt: Shqiptarėt e njohin sot njėri-tjetrin mė mirė se kurrė mė parė nė histori

Hapur nga : Albo , 11th March 2016, 00:50
Post: 0
Shikime: 276
Albo
prej 11th March 2016, 00:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thyejnė skulpturėn e Idriz Seferit, “se ėshtė katolik”

Hapur nga : vesalio , 9th March 2016, 00:29
Post: 0
Shikime: 270
vesalio
prej 9th March 2016, 00:29 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Himarioti qė u zgjodh kryetar i Argjentinės

Hapur nga : Admin , 5th March 2016, 22:32
Post: 0
Shikime: 324
Admin
prej 5th March 2016, 22:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptarėt nuk janė drakula, qė tė frikohen nga kryqi !

Hapur nga : Progon , 1st March 2016, 17:27
Post: 0
Shikime: 347
Progon
prej 1st March 2016, 17:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptarėt janė ilirėt e vjetėr

Hapur nga : Progon , 1st March 2016, 17:07
Post: 0
Shikime: 516
Progon
prej 1st March 2016, 17:07 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi