Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [2]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Thėnie pėr gjuhėn

Hapur nga : Amantia , 25th February 2014, 22:17
Post: 6
Shikime: 660
Amelia
prej 24th March 2015, 18:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

LETĖRSIA, ARTI, KULTURA , PAQJA UNIVERSALE DHE GJUHA SHQIPE”

Hapur nga : Kristaq Shabani , 22nd August 2017, 09:59
Post: 0
Shikime: 285
Kristaq Shabani
prej 22nd August 2017, 09:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Studiues tė gjuhės shqipe

Studiues tė gjuhės shqipe
Hapur nga : Amelia , 14th October 2016, 02:16
Post: 1
Shikime: 375
Amelia
prej 14th October 2016, 02:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Para 3000 vjetėve janė shkruar vepra shkencore dhe letrare nė gjuhėn shqipe.”

Hapur nga : Progon , 4th March 2016, 00:18
Post: 0
Shikime: 288
Progon
prej 4th March 2016, 00:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat sintaksore dhe morfologjike tė gjuhės shqipe

Hapur nga : Sabina , 3rd March 2016, 01:55
Post: 18
Shikime: 420
Sabina
prej 3rd March 2016, 02:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Papa Kristo Negovani, martiri i gjuhės shqipe dhe i lirisė sė Shqipėrisė (1875-1905)

Hapur nga : Progon , 17th February 2016, 18:31
Post: 0
Shikime: 351
Progon
prej 17th February 2016, 18:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe dhe mediat

Hapur nga : Progon , 28th January 2016, 13:04
Post: 0
Shikime: 203
Progon
prej 28th January 2016, 13:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia e Gjuhes Shqipe

Hapur nga : Progon , 6th January 2016, 20:47
Post: 0
Shikime: 456
Progon
prej 6th January 2016, 20:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gustav Majer Dhe Albanologjia

Hapur nga : Amantia , 1st March 2014, 16:08
Post: 5
Shikime: 587
Amantia
prej 1st March 2014, 16:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Proverbat

Hapur nga : Seda , 6th February 2016, 17:36
Post: 0
Shikime: 300
Seda
prej 7th June 2008, 01:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėr pastėrtinė e gjuhės

Hapur nga : Mary , 7th May 2008, 10:19
Post: 1
Shikime: 537
Mary
prej 7th May 2008, 10:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fjalori dhe gjuha pellazge

Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:58
Post: 0
Shikime: 364
Admin
prej 24th April 2008, 20:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dokumentat e para te shqipes se shkruar

Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:57
Post: 0
Shikime: 534
Admin
prej 24th April 2008, 20:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BISEDĖ PĖR GJUHĖN SHQIPE

Hapur nga : Mary , 22nd April 2008, 19:58
Post: 0
Shikime: 445
Mary
prej 22nd April 2008, 19:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Hapur nga : XgirlX , 28th January 2016, 00:06
Post: 0
Shikime: 302
XgirlX
prej 13th April 2008, 00:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nė indet e gjuhės dhe kombit

Hapur nga : Mary , 6th April 2008, 21:28
Post: 2
Shikime: 529
Mary
prej 6th April 2008, 21:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqipja e varfėr, njė legjendė

Hapur nga : Mary , 1st April 2008, 21:50
Post: 0
Shikime: 559
Mary
prej 1st April 2008, 21:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SHQIPJA NE FAMILJEN E GJUHEVE

Hapur nga : Mary , 1st April 2008, 21:46
Post: 1
Shikime: 492
Mary
prej 1st April 2008, 21:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tradhėtia ndaj gjuhės shqipe

Hapur nga : Musafir , 23rd March 2008, 04:03
Post: 4
Shikime: 524
Musafir
prej 25th March 2008, 02:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjinia e Emrave

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:50
Post: 2
Shikime: 1283
Musafir
prej 20th March 2008, 12:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shenjat e Pikėsimit

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:49
Post: 0
Shikime: 512
Musafir
prej 20th March 2008, 12:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pjesėzat

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:48
Post: 0
Shikime: 403
Musafir
prej 20th March 2008, 12:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pasthirrmat

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:47
Post: 0
Shikime: 491
Musafir
prej 20th March 2008, 12:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lidhėza

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:46
Post: 0
Shikime: 501
Musafir
prej 20th March 2008, 12:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Parafjala

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:45
Post: 0
Shikime: 414
Musafir
prej 20th March 2008, 12:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndajfolja

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:44
Post: 0
Shikime: 442
Musafir
prej 20th March 2008, 12:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Numėrori

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:43
Post: 0
Shikime: 453
Musafir
prej 20th March 2008, 12:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėremri

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:42
Post: 0
Shikime: 464
Musafir
prej 20th March 2008, 12:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Folja

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:42
Post: 0
Shikime: 422
Musafir
prej 20th March 2008, 12:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mbiemra

Hapur nga : Musafir , 20th March 2008, 12:41
Post: 0
Shikime: 515
Musafir
prej 20th March 2008, 12:41 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi