1. Nė kėrkim tė romancės

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Kėshillohet pėr njė moshė tė rritur dhe hyrja nė forum bėhet me antarėsim nė kėtė zonė duke derguar pm admin.

   • 20
   • 123

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

Hapur nga : Anaa , 7th January 2008, 14:52 1, 2, ... , 4, 5
Post: 88
Shikime: 2286
marino
prej 3rd December 2017, 21:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ritag

Shprehni ndjenjat e momentit me ikona...

Hapur nga : Monroe , 28th February 2014, 16:40 1, 2
Post: 38
Shikime: 872
Amelia
prej 18th October 2017, 19:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A MUND T' KETĖ DASHURI PA SEX!???

Hapur nga : elma , 27th February 2008, 01:58 1, 2
Post: 20
Shikime: 682
ergita
prej 2nd October 2017, 17:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershkruani femren me nje fjale

Hapur nga : CLICHE , 31st March 2008, 20:46 1, 2, ... , 4, 5
Post: 91
Shikime: 1940
marino
prej 20th September 2017, 22:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė dua

Hapur nga : Monroe , 15th April 2017, 17:12
Post: 1
Shikime: 187
Dezdemona
prej 25th July 2017, 23:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jeta ime s’do tė ishte e njėjtė pa ty.

Hapur nga : Monroe , 15th April 2017, 17:13
Post: 0
Shikime: 159
Monroe
prej 15th April 2017, 17:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sot tė dua mė shumė se dje!

Hapur nga : Monroe , 15th April 2017, 17:12
Post: 0
Shikime: 160
Monroe
prej 15th April 2017, 17:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sa mė shumė duhemi, aq mė shumė pėrlahemi!

Hapur nga : Monroe , 15th April 2017, 17:11
Post: 0
Shikime: 138
Monroe
prej 15th April 2017, 17:11 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prisja tė bėhesha nuse, e jo tė abortoja !

Hapur nga : Monroe , 15th April 2017, 17:10
Post: 0
Shikime: 130
Monroe
prej 15th April 2017, 17:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Unė nuk e pėlqeva kurrė fėmijėn tim

Hapur nga : Monroe , 15th April 2017, 17:07
Post: 0
Shikime: 138
Monroe
prej 15th April 2017, 17:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria nė internet - realitet i ri

Hapur nga : elma , 27th February 2008, 14:37 1, 2
Post: 37
Shikime: 898
File
prej 29th December 2016, 22:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riVazhdon

Citate dhe shkrime pėr dashuri..

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/387-67.jpg
Hapur nga : epanjohura , 30th January 2016, 13:58 1, 2, ... , 4, 5
Post: 91
Shikime: 5223
epanjohura
prej 2nd December 2016, 22:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riVazhdon

Vetem Per Ty.....????

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/bookle10.png
Hapur nga : Monroe , 28th February 2014, 08:43
Post: 10
Shikime: 632
Dezdemona
prej 26th October 2016, 16:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riVazhdon

"Per ty"

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/rhbpqy10.png
Hapur nga : Fllad , 9th February 2008, 00:36 1, 2
Post: 37
Shikime: 1053
Dezdemona
prej 26th October 2016, 16:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms per dashurine

Hapur nga : Admin , 22nd January 2008, 00:39 1, 2, 3, 4
Post: 72
Shikime: 2071
Dezdemona
prej 26th October 2016, 16:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riVazhdon

Horoskopi seksual i femrave

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/40-73.jpg
Hapur nga : elma , 18th March 2008, 01:44
Post: 4
Shikime: 338
Dezdemona
prej 13th August 2016, 08:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FRAZA DASHURIE

Hapur nga : elma , 30th January 2008, 15:50 1, 2
Post: 27
Shikime: 1450
Dezdemona
prej 1st June 2016, 10:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thėnie pėr dashurinė

Hapur nga : XgirlX , 28th January 2016, 00:30 1, 2, 3
Post: 50
Shikime: 1426
Dezdemona
prej 1st June 2016, 10:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

Hapur nga : elma , 27th February 2008, 01:03
Post: 11
Shikime: 398
epanjohura
prej 19th March 2016, 09:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 gabime te meshkujve me partneren!

Hapur nga : elma , 27th February 2008, 01:47
Post: 5
Shikime: 349
Monroe
prej 19th March 2016, 08:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ja disa eksperienca qė duhet tė kalosh para martesės

Hapur nga : Mary , 6th May 2008, 18:05
Post: 2
Shikime: 333
Monroe
prej 19th March 2016, 08:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė bėhesh e virgjėr me 10 mijė lekė

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/7-76.jpg
Hapur nga : XgirlX , 5th April 2008, 11:01
Post: 15
Shikime: 628
Monroe
prej 19th March 2016, 08:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

Hapur nga : little_angel , 25th March 2008, 10:02 1, 2
Post: 26
Shikime: 1237
Monroe
prej 19th March 2016, 08:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 SHENJAT E NJE FEMRE XHELOZE...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31/p843x403/798175_439988712739803_94060466_o.jpg
Hapur nga : alesia , 14th February 2014, 01:12
Post: 2
Shikime: 349
epanjohura
prej 13th March 2016, 14:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Na ishte nje here...

Hapur nga : Mary , 22nd February 2016, 15:12
Post: 2
Shikime: 262
epanjohura
prej 13th March 2016, 13:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkruajmė vargje pėr dashurinė

Hapur nga : shaban cakolli , 15th January 2008, 09:11 1, 2
Post: 33
Shikime: 973
Admin
prej 7th March 2016, 11:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

Hapur nga : elma , 27th February 2008, 01:30 1, 2, 3
Post: 41
Shikime: 1203
Monroe
prej 7th March 2016, 10:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mesazhi me i bukur qe keni marre!

Hapur nga : Admin , 1st February 2008, 22:17
Post: 11
Shikime: 453
Monroe
prej 5th March 2016, 21:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te tjer duam,te tjer na duan,me te tjere perfundojm...

Hapur nga : elma , 30th January 2008, 15:35 1, 2
Post: 21
Shikime: 765
Monroe
prej 2nd March 2016, 15:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Meshkujt pyesin femrat pergjigjen

Hapur nga : Admin , 10th March 2008, 20:44
Post: 10
Shikime: 329
Monroe
prej 2nd March 2016, 15:23 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi