Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , Thu 24 Apr 2008 - 20:22
Post: 0
Shikime: 158
Admin
prej Thu 24 Apr 2008 - 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shpella e Kabashit nė Gramsh, ose vizitė nė njė planet tjetėr mbi Tokė

https://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/14741811.jpg
Hapur nga : Admin , Fri 21 Oct 2016 - 1:00
Post: 0
Shikime: 329
Admin
prej Fri 21 Oct 2016 - 1:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

zhvillimi i turizmit ne shqiperi

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/5-95.jpg
Hapur nga : Anaa , Sun 6 Jan 2008 - 4:35
Post: 5
Shikime: 689
Monroe
prej Mon 18 Apr 2016 - 11:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

HISTORIA DHE ARKIOLOGJIA E VLORES

Hapur nga : Admin , Thu 8 May 2008 - 16:24
Post: 4
Shikime: 1034
Monroe
prej Mon 18 Apr 2016 - 11:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TIRANE

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:41
Post: 2
Shikime: 187
ergita
prej Fri 1 Apr 2016 - 18:29 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DURRES

http://i84.servimg.com/u/f84/19/39/69/68/durrys10.jpg
Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:43
Post: 2
Shikime: 189
ergita
prej Fri 1 Apr 2016 - 18:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KORĒE

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:45
Post: 1
Shikime: 176
Monroe
prej Fri 1 Apr 2016 - 8:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

LEZHE

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:44
Post: 1
Shikime: 143
Monroe
prej Fri 1 Apr 2016 - 8:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

VLORE

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:47
Post: 1
Shikime: 165
Monroe
prej Fri 1 Apr 2016 - 8:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

ELBASAN

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:48
Post: 1
Shikime: 172
Monroe
prej Fri 1 Apr 2016 - 8:37 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GJIROKASTER

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:50
Post: 1
Shikime: 200
Monroe
prej Fri 1 Apr 2016 - 8:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BERAT

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:51
Post: 1
Shikime: 178
Monroe
prej Fri 1 Apr 2016 - 8:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SHKODER

Hapur nga : Admin , Thu 10 Mar 2016 - 21:53
Post: 1
Shikime: 197
Monroe
prej Fri 1 Apr 2016 - 8:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė dhėna gjeografike dhe arkeologjike mbi qytetin e Tiranės...

Hapur nga : Albo , Thu 25 Feb 2016 - 19:17
Post: 1
Shikime: 166
Albo
prej Thu 25 Feb 2016 - 19:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosova mund tė jetė djep i krishterimit jo vetėm nė Ballkan, por nė Evropė dhe mė gjerė.

Hapur nga : Progon , Wed 24 Feb 2016 - 20:10
Post: 0
Shikime: 180
Progon
prej Wed 24 Feb 2016 - 20:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Berati mes 10 vendeve tė shenjta nė botė /FOTO

Hapur nga : Amelia , Fri 29 Jan 2016 - 1:27
Post: 2
Shikime: 294
Amelia
prej Fri 29 Jan 2016 - 1:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Turizmi eshte e ardhmja e Shqiperis…

Hapur nga : Amelia , Sun 24 Jan 2016 - 23:15
Post: 0
Shikime: 152
Amelia
prej Sun 24 Jan 2016 - 23:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fshati i mbuluar nga pylli/ Zbulohet nė Delvinė Kamenica 900-vjeēare

Hapur nga : Amelia , Thu 12 Nov 2015 - 2:23
Post: 0
Shikime: 229
Amelia
prej Thu 12 Nov 2015 - 2:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

20 arsye pėrse duhet tė pushojmė nė Shėngjin

Hapur nga : Admin , Sun 23 Feb 2014 - 20:57
Post: 0
Shikime: 366
Admin
prej Sun 23 Feb 2014 - 20:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zonat me te rendesishme arkeologjike ne Shqiperi

Hapur nga : Mary , Tue 19 Nov 2013 - 0:49
Post: 3
Shikime: 1114
Amelia
prej Fri 3 Jan 2014 - 19:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėrkohet njė Butrint nėnujor

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/54-80.jpg
Hapur nga : Mary , Fri 9 May 2008 - 12:24
Post: 0
Shikime: 457
Mary
prej Fri 9 May 2008 - 12:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Projekti i BE-sė, turizmi kulturor vjen nga deti

Hapur nga : Mary , Thu 8 May 2008 - 15:28
Post: 0
Shikime: 361
Mary
prej Thu 8 May 2008 - 15:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Turistėt e parė tė sezonit, drejt parqeve arkeologjike

Hapur nga : Mary , Thu 8 May 2008 - 15:28
Post: 0
Shikime: 328
Mary
prej Thu 8 May 2008 - 15:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ne, ne 10 me te preferuarat e botes

Hapur nga : Mary , Wed 7 May 2008 - 10:41
Post: 2
Shikime: 418
Fllad
prej Wed 7 May 2008 - 23:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

CNN lancon Shqiperine, Dashuria e re mesdhetare

Hapur nga : Mary , Wed 7 May 2008 - 10:40
Post: 0
Shikime: 409
Mary
prej Wed 7 May 2008 - 10:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nga Durresi ne Vlore, oferta per pushime

Hapur nga : Mary , Wed 7 May 2008 - 10:39
Post: 0
Shikime: 1019
Mary
prej Wed 7 May 2008 - 10:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"Hiqni postbllokun e Orikut pėr turistėt”

Hapur nga : Mary , Tue 6 May 2008 - 17:09
Post: 0
Shikime: 343
Mary
prej Tue 6 May 2008 - 17:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Turizmi, Maqedonia e Kosova vėrshojne nė det

Hapur nga : Mary , Tue 6 May 2008 - 17:06
Post: 0
Shikime: 378
Mary
prej Tue 6 May 2008 - 17:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqipėria, nė dokumentarėt e 13 vendeve tė botės.

Hapur nga : Mary , Sat 22 Mar 2008 - 13:19
Post: 0
Shikime: 306
Mary
prej Sat 22 Mar 2008 - 13:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tetė objekte drejt restaurimit

Hapur nga : Mary , Thu 20 Mar 2008 - 11:25
Post: 0
Shikime: 369
Mary
prej Thu 20 Mar 2008 - 11:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Organizata boterore e turizmit zgjedh Shqiperine

Hapur nga : nardlushnja , Tue 11 Mar 2008 - 18:11
Post: 0
Shikime: 479
nardlushnja
prej Tue 11 Mar 2008 - 18:11 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi