Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nė ē’lloj rendi botėror jetojmė sot?

Nė ē’lloj rendi botėror jetojmė sot?
Hapur nga : Admin , 12th October 2017, 21:24
Post: 0
Shikime: 194
Admin
prej 12th October 2017, 21:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shtėrngohuni: Tri enigma tė vėshtira

Hapur nga : Monroe , 29th December 2016, 15:42
Post: 1
Shikime: 327
File
prej 10th January 2017, 14:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

5 Njerėz me Aftėsi Mbinatyrore

Hapur nga : Monroe , 11th October 2016, 09:16
Post: 1
Shikime: 321
File
prej 8th January 2017, 14:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqisa e Gjashtė

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:07
Post: 2
Shikime: 291
Dezdemona
prej 2nd January 2017, 15:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kulti i djallit. Cfare besojne satanistet???

Hapur nga : Monroe , 29th December 2016, 15:45
Post: 0
Shikime: 230
Monroe
prej 29th December 2016, 15:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zbulohet fytyra e vertete e Jezu Krishtit??? (FOTO)

Hapur nga : Monroe , 29th December 2016, 15:45
Post: 0
Shikime: 4947
Monroe
prej 29th December 2016, 15:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mistere te pazgjidhura apo te verteta reale?

Hapur nga : Monroe , 29th December 2016, 15:43
Post: 0
Shikime: 210
Monroe
prej 29th December 2016, 15:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shpirti i ushtarit tė vdekur terrorizon ekspertėt

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:19
Post: 0
Shikime: 224
Monroe
prej 31st October 2016, 08:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencėtarėt: Toka do tė pėrballet me shfarosjen mė masive qė nga zhdukja e dinozaurėve

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:16
Post: 0
Shikime: 212
Monroe
prej 31st October 2016, 08:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sekretet e fundit tė Udhės sė Qumėshtit

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:14
Post: 0
Shikime: 229
Monroe
prej 31st October 2016, 08:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėshtu do tė duket shtėpia e parė e njeriut nė Mars

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:11
Post: 0
Shikime: 583
Monroe
prej 31st October 2016, 08:11 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teori e re, ja si u zhdukėn dinozaurėt

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:10
Post: 0
Shikime: 218
Monroe
prej 31st October 2016, 08:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Origjina e frikshme dhe e errėt e pėrrallave tuaja tė preferuara

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:08
Post: 0
Shikime: 231
Monroe
prej 31st October 2016, 08:08 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Empatia

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 08:04
Post: 0
Shikime: 234
Monroe
prej 31st October 2016, 08:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Trekendeshi Bermuda

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 07:56
Post: 3
Shikime: 330
Monroe
prej 31st October 2016, 08:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riOk

Kush i ndėrtoi piramidat egjiptiane?

Hapur nga : Monroe , 31st October 2016, 07:53
Post: 0
Shikime: 252
Monroe
prej 31st October 2016, 07:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mėnyra pėr t'u bėrė tė Pavdekshėm sipas Mitologjive tė lashta

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/untitl12.jpg
Hapur nga : Admin , 17th October 2016, 04:46
Post: 0
Shikime: 270
Admin
prej 17th October 2016, 04:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjendet varri i Adolf Hitlerit; vdiq nė Argjentinė 94 vjeē?

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/ok10.jpg
Hapur nga : Admin , 17th October 2016, 04:37
Post: 0
Shikime: 271
Admin
prej 17th October 2016, 04:37 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

13 Familjet qė Sundojnė Botėn: Forcat Hije Prapa Rendit tė Ri Botėrorė

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/familj10.jpg
Hapur nga : Admin , 17th October 2016, 04:27
Post: 0
Shikime: 245
Admin
prej 17th October 2016, 04:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Alienėt vizituan Tokėn dhe do ta bėjnė sėrish”

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/14765212.jpg
Hapur nga : Admin , 17th October 2016, 03:34
Post: 0
Shikime: 173
Admin
prej 17th October 2016, 03:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

7 shpirtrat e ZOTIT

Hapur nga : Monroe , 11th October 2016, 09:26
Post: 0
Shikime: 260
Monroe
prej 11th October 2016, 09:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Senjat kur dikush ėshtė "Ėngjėll Tokėsorė"

Hapur nga : Monroe , 11th October 2016, 09:13
Post: 0
Shikime: 273
Monroe
prej 11th October 2016, 09:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A e dini se macet shohin gjėra qė janė tė padukshme pėr ju?!

Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 11:59
Post: 1
Shikime: 295
Dezdemona
prej 11th June 2016, 12:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Misteret me te medha ne histori

https://www.shqiperia.com/fotoshqip/1283499271-misteret_e_historis.jpg
Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 12:01
Post: 0
Shikime: 276
Monroe
prej 8th June 2016, 12:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 qytetet me te rrezikshme ne bote

Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 11:56
Post: 0
Shikime: 233
Monroe
prej 8th June 2016, 11:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēfarė fshihet nė mrekullinė e piramidave tė Egjiptit? (Foto)

Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 11:51
Post: 0
Shikime: 4914
Monroe
prej 8th June 2016, 11:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėta janė 16 njerėzit me fuqi tė vėrteta mbinatyrore

Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 11:48
Post: 0
Shikime: 226
Monroe
prej 8th June 2016, 11:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shenjat, qė tregojnė se tė vdekurit po komunikojnė me ju

Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 11:46
Post: 0
Shikime: 198
Monroe
prej 8th June 2016, 11:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historiku i EgyptAir mallkimi qe ndjek kompanine

https://www.shqiperia.com/fotoshqip/1463731041-mallkimi-egyptair.jpg
Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 11:45
Post: 0
Shikime: 209
Monroe
prej 8th June 2016, 11:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

11 shtatori dhe koincidencat e 11-s qe te lene pa mend

Hapur nga : Monroe , 8th June 2016, 11:44
Post: 0
Shikime: 197
Monroe
prej 8th June 2016, 11:44 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi