Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Digjitalizimi i sherbimeve universitare

Universitetet
Hapur nga : zrex , 6th January 2018, 10:05
Post: 0
Shikime: 129
zrex
prej 6th January 2018, 10:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Makina pa shofer e “Google”-it pėrplaset me njė autobus

Hapur nga : Amelia , 9th March 2016, 00:08
Post: 1
Shikime: 405
File
prej 28th May 2017, 23:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kujdes: Mos e bėni kėtė veprim nė iPhone!

Hapur nga : Amelia , 7th March 2016, 20:27
Post: 0
Shikime: 268
Amelia
prej 7th March 2016, 20:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Apple tenton krijimin e softuerit tė sigurisė tė cilin nuk do tė mund ta hapė as vet!

Hapur nga : Amelia , 7th March 2016, 20:22
Post: 0
Shikime: 215
Amelia
prej 7th March 2016, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Njihuni me smartphon-in, i cili perdor driten e diellit per tu karikuar

Hapur nga : Admin , 1st March 2016, 22:48
Post: 0
Shikime: 283
Admin
prej 1st March 2016, 22:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Brabus rikthehet fuqishėm me Mercedes-AMG C63 S [FOTO]

Hapur nga : Admin , 27th February 2016, 01:15
Post: 2
Shikime: 2664
Admin
prej 27th February 2016, 01:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ju bie bateria shpejt? Fshini aplikacionin e Facebook

Hapur nga : Amelia , 2nd February 2016, 18:40
Post: 0
Shikime: 210
Amelia
prej 2nd February 2016, 18:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

iPhone 7 vjen me kėtė risi…

Hapur nga : Amelia , 31st January 2016, 23:30
Post: 0
Shikime: 208
Amelia
prej 31st January 2016, 23:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ja si do tė jetė smarfoni i radhės i HTC-sė Burimi: Ja si do tė jetė smarfoni i radhės i HTC-sė

Hapur nga : Amelia , 27th January 2016, 16:48
Post: 0
Shikime: 290
Amelia
prej 27th January 2016, 16:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Apple tregon sekretin e fotokamerės sė iPhone 6

Hapur nga : Amelia , 23rd December 2015, 02:44
Post: 0
Shikime: 245
Amelia
prej 23rd December 2015, 02:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cilat janė 10 makinat mė tė shitura nė Evropė?

Hapur nga : Albo , 10th December 2015, 01:38
Post: 0
Shikime: 304
Albo
prej 10th December 2015, 01:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

WhatsApp vendos tė rikthejė thirrjet qė hapi dhe mbylli nė pak orė

Hapur nga : Amelia , 29th March 2015, 21:55
Post: 0
Shikime: 1318
Amelia
prej 29th March 2015, 21:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

Hapur nga : Admin , 10th September 2014, 00:54
Post: 1
Shikime: 1598
Admin
prej 3rd January 2015, 22:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

One Mini 2 eshte lansuar sot edhe zyrtarisht

Hapur nga : Admin , 17th May 2014, 22:34
Post: 0
Shikime: 1637
Admin
prej 17th May 2014, 22:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Huawei do tė prezantojė modelin Ascend G6

Hapur nga : nardii , 24th February 2014, 15:58
Post: 0
Shikime: 503
nardii
prej 24th February 2014, 15:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SHBA, iPhone merr 45 pėr qind tė tregut

Hapur nga : nardii , 24th February 2014, 15:57
Post: 0
Shikime: 365
nardii
prej 24th February 2014, 15:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Acer prezanton modelet e reja, Liquid Z3 dhe Liquid E2

Hapur nga : nardii , 24th February 2014, 15:44
Post: 0
Shikime: 265
nardii
prej 24th February 2014, 15:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nokia prezanton linjėn e re nė Android, Nokia X, X+ dhe XL

Hapur nga : nardii , 24th February 2014, 15:43
Post: 0
Shikime: 283
nardii
prej 24th February 2014, 15:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mozaiku i syrit te keq(Evil Eye Mosaic)

Hapur nga : Admin , 30th March 2015, 13:58
Post: 0
Shikime: 333
Admin
prej 4th January 2014, 00:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Laptop HP me batėri 24 orėsh

Hapur nga : Admin , 16th October 2008, 01:55
Post: 1
Shikime: 318
Fllad
prej 17th October 2008, 15:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

64 Gigabajt USB

Hapur nga : Admin , 6th October 2008, 01:09
Post: 0
Shikime: 315
Admin
prej 6th October 2008, 01:09 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Rikupero te dhenat nga hardisk i demtuar

Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 21:02
Post: 0
Shikime: 408
Admin
prej 24th April 2008, 21:02 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dizeli R8 nga Audi nė pikėpyetje

Hapur nga : Mary , 22nd March 2008, 14:57
Post: 0
Shikime: 240
Mary
prej 22nd March 2008, 14:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Paralajmėrohet Peugeot 608

Hapur nga : Mary , 22nd March 2008, 14:49
Post: 0
Shikime: 264
Mary
prej 22nd March 2008, 14:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Samsung fut 8 megapikselė nė kamerat e celularėve

Hapur nga : Mary , 22nd March 2008, 14:46
Post: 0
Shikime: 262
Mary
prej 22nd March 2008, 14:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zhvillohet celulari mė i hollė nė botė!

Hapur nga : XgirlX , 22nd March 2008, 11:05
Post: 0
Shikime: 252
XgirlX
prej 22nd March 2008, 11:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Celular i Motoroles me dy kamera

Hapur nga : XgirlX , 22nd March 2008, 00:45
Post: 0
Shikime: 251
XgirlX
prej 22nd March 2008, 00:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Celular i Motorolas me dy kamera

Hapur nga : Mary , 18th March 2008, 21:19
Post: 0
Shikime: 237
Mary
prej 18th March 2008, 21:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Makina sportive

Hapur nga : Admin , 17th March 2008, 22:34
Post: 2
Shikime: 251
Musafir
prej 17th March 2008, 23:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mercedes rifreskon modelin B-Class

Hapur nga : Mary , 17th March 2008, 14:19
Post: 0
Shikime: 256
Mary
prej 17th March 2008, 14:19 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi