Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , Thu 24 Apr 2008 - 20:22
Post: 0
Shikime: 158
Admin
prej Thu 24 Apr 2008 - 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėtu mund ta shikoni filmin Shok (Video)

Hapur nga : Admin , Tue 1 Mar 2016 - 19:11
Post: 0
Shikime: 332
Admin
prej Tue 1 Mar 2016 - 19:11 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Beautiful music and beautiful video

Hapur nga : Mary , Mon 22 Feb 2016 - 22:02
Post: 4
Shikime: 154
Admin
prej Mon 22 Feb 2016 - 22:03 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Prefekti - Komedi Shqip(Qazim Mulleti)

Hapur nga : Admin , Sun 12 Oct 2008 - 0:15
Post: 1
Shikime: 618
Amelia
prej Thu 26 Mar 2015 - 1:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Stromae - Formidable (ceci n'est pas une leēon)

Hapur nga : Amelia , Thu 26 Mar 2015 - 1:14
Post: 0
Shikime: 236
Amelia
prej Thu 26 Mar 2015 - 1:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mr Bean (Serial) Me titra shqip

Hapur nga : Admin , Sat 11 Oct 2014 - 22:04
Post: 0
Shikime: 417
Admin
prej Sat 11 Oct 2014 - 22:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shikoni Filma te Huaj

Hapur nga : Admin , Fri 14 Nov 2008 - 21:25
Post: 4
Shikime: 309
Admin
prej Fri 14 Nov 2008 - 21:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma Vizatimore

Hapur nga : Admin , Tue 11 Nov 2008 - 23:14
Post: 5
Shikime: 370
Admin
prej Tue 11 Nov 2008 - 23:28 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

SHKARKO VIDEO CLIPE

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 23:08
Post: 13
Shikime: 381
CLICHE
prej Sun 5 Oct 2008 - 19:30 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Tela per Violine

Hapur nga : Admin , Fri 3 Oct 2008 - 16:51
Post: 0
Shikime: 220
Admin
prej Wed 6 Aug 2008 - 22:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Clipe shqiptare

Hapur nga : Admin , Tue 1 Jan 2008 - 7:30
Post: 12
Shikime: 397
Admin
prej Sun 4 May 2008 - 23:10 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Edhe keshtu edhe ashtu

Hapur nga : Admin , Fri 3 Oct 2008 - 16:53
Post: 0
Shikime: 235
Admin
prej Wed 30 Apr 2008 - 1:15 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shkarko: Nje Buqete Buzeqeshje

Hapur nga : Admin , Fri 3 Oct 2008 - 23:09
Post: 0
Shikime: 250
Admin
prej Wed 30 Apr 2008 - 1:07 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shkarko:Njerez dhe fate

Hapur nga : Admin , Fri 3 Oct 2008 - 23:11
Post: 5
Shikime: 257
Admin
prej Tue 29 Apr 2008 - 20:19 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Tirana Viti Zero

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 22:12
Post: 0
Shikime: 220
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 22:12 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Vajzat me kordele te kuqe

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:52
Post: 0
Shikime: 224
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:52 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Zotni Palloshi

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:49
Post: 0
Shikime: 235
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:49 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Greko Shqiptar "Peng"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:46
Post: 0
Shikime: 251
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:46 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi: Dora e ngrohte

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:43
Post: 0
Shikime: 210
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:43 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Pylli i Lirise

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:36
Post: 0
Shikime: 207
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:36 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Ata ishin kater"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:33
Post: 0
Shikime: 188
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:33 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Une e dua Eren"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:30
Post: 0
Shikime: 198
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:30 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi: "Kthimi i Ushtrise se Vdekur "

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:28
Post: 0
Shikime: 192
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:28 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Vdekja e Kalit"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:24
Post: 0
Shikime: 179
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:24 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Gjeneral Gramafoni"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:19
Post: 0
Shikime: 204
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:19 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Perralle nga e kaluara"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:14
Post: 0
Shikime: 213
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:14 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Kur Xhirohet nje Film"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:11
Post: 0
Shikime: 211
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:11 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Film Artistik Shqiptar "Mengjese Lufte"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:09
Post: 0
Shikime: 218
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:09 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Asgje nuk harrohet"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:05
Post: 0
Shikime: 215
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:05 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Rrethimi i Vogel"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:01
Post: 0
Shikime: 201
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:01 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Filmi Artistik Shqiptar "Yjet e Neteve te gjata"

Hapur nga : Admin , Mon 28 Apr 2008 - 17:00
Post: 0
Shikime: 160
Admin
prej Mon 28 Apr 2008 - 17:00 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi