Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 mjeshtri pėr super make-up

Hapur nga : Monroe , 11th January 2017, 11:46
Post: 6
Shikime: 542
Monroe
prej 11th January 2017, 11:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Buzėt e plota, njė dėshirė e shumė femrave

Hapur nga : Monroe , 11th January 2017, 11:41
Post: 0
Shikime: 235
Monroe
prej 11th January 2017, 11:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hiqini qimet pėrgjithmonė vetėm me hidrogjen, efektet janė tė pabesueshme

Hapur nga : Monroe , 11th January 2017, 11:40
Post: 0
Shikime: 191
Monroe
prej 11th January 2017, 11:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nishanet nė fytyrė dhe domethėnia e tyre

Hapur nga : Monroe , 11th January 2017, 11:35
Post: 0
Shikime: 222
Monroe
prej 11th January 2017, 11:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 vjeēarja mė e bukur nė botė nėnshkruan kontratėn e parė si modele

Hapur nga : Monroe , 11th January 2017, 11:33
Post: 0
Shikime: 211
Monroe
prej 11th January 2017, 11:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cfare thote ngjyra e syve...

Hapur nga : Monroe , 11th January 2017, 11:30
Post: 0
Shikime: 149
Monroe
prej 11th January 2017, 11:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tendencat e modės vjeshtė-dimėr 2016-2017

Hapur nga : Monroe , 7th January 2017, 14:00
Post: 16
Shikime: 180
Monroe
prej 7th January 2017, 14:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Trendet mė tė rėndėsishme, qė do tė jenė ‘In’ dhe ‘Out’ nė 2017-ėn

Hapur nga : Monroe , 29th December 2016, 15:23
Post: 0
Shikime: 167
Monroe
prej 29th December 2016, 15:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Me kėto ushqime mund tė fitoni peshė pėr njė ditė

Hapur nga : Dezdemona , 13th August 2016, 08:43
Post: 2
Shikime: 296
Dezdemona
prej 14th August 2016, 21:11 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ja si mund tė djegėsh mė shumė kalori

Hapur nga : Dezdemona , 13th August 2016, 08:44
Post: 0
Shikime: 240
Dezdemona
prej 13th August 2016, 08:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 minuta ushtrime nė ditė ndihmojnė shėndetin tuaj

Hapur nga : Dezdemona , 13th August 2016, 08:42
Post: 0
Shikime: 240
Dezdemona
prej 13th August 2016, 08:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

​Ja si mund tė grimoheni nėse jeni brune

Hapur nga : Dezdemona , 7th August 2016, 10:57
Post: 0
Shikime: 229
Dezdemona
prej 7th August 2016, 10:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dhurata para dhe pas ndėrhyrjeve (Foto)

Hapur nga : Dezdemona , 7th August 2016, 10:55
Post: 0
Shikime: 5286
Dezdemona
prej 7th August 2016, 10:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dhurata para dhe pas ndėrhyrjeve (Foto)

Hapur nga : Dezdemona , 7th August 2016, 10:55
Post: 0
Shikime: 5253
Dezdemona
prej 7th August 2016, 10:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rezarta Skifteri: Tendencat pranverė-verė 2016 dhe ngjyrat qė dominojnė kėtė sezon

Hapur nga : Monroe , 29th June 2016, 09:18
Post: 0
Shikime: 274
Monroe
prej 29th June 2016, 09:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DIETA MĖ E SHPEJTĖ ME KOS: dobėsohuni pesė kilogramė pėr dhjetė ditė

Hapur nga : Monroe , 18th June 2016, 15:49
Post: 0
Shikime: 221
Monroe
prej 18th June 2016, 15:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humbni peshė me grejpfrut e vezė

Hapur nga : Monroe , 18th June 2016, 15:48
Post: 0
Shikime: 213
Monroe
prej 18th June 2016, 15:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ja ēfarė pėr meshkujt ėshtė mė seksi, por qė nuk janė sisėt dhe vithet!

Hapur nga : Monroe , 18th June 2016, 15:41
Post: 0
Shikime: 213
Monroe
prej 18th June 2016, 15:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si te jesh e bukur...

Hapur nga : Monroe , 13th June 2016, 17:34
Post: 1
Shikime: 240
burbuqka
prej 13th June 2016, 23:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ide Si Ta Lidhni Shaminė Nė Plazh

Hapur nga : Monroe , 13th June 2016, 17:33
Post: 0
Shikime: 184
Monroe
prej 13th June 2016, 17:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Perimet qe ndihmojne te humbni peshe

Hapur nga : Monroe , 13th June 2016, 17:32
Post: 1
Shikime: 258
Monroe
prej 13th June 2016, 17:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatė jetės

Hapur nga : Monroe , 13th June 2016, 17:31
Post: 0
Shikime: 222
Monroe
prej 13th June 2016, 17:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Me thuaj ngjyrat qe vishni, tu them cila jeni

Hapur nga : Monroe , 30th March 2016, 13:32
Post: 2
Shikime: 208
Dezdemona
prej 1st June 2016, 10:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Eleganca e bizhuterise

Hapur nga : Monroe , 2nd April 2016, 08:29
Post: 17
Shikime: 317
Dezdemona
prej 1st June 2016, 10:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Eleganca e fustaneve

Hapur nga : Monroe , 2nd April 2016, 08:33 1, 2
Post: 24
Shikime: 2327
Dezdemona
prej 1st June 2016, 10:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Maska te ndryshme.....

Hapur nga : Monroe , 2nd April 2016, 08:24
Post: 11
Shikime: 396
Monroe
prej 2nd April 2016, 08:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ngjashmėri apo Frymėzim, midis Vip-ave tė Hollywood-it dhe personazheve tė Disney?!

Hapur nga : Monroe , 2nd April 2016, 08:22
Post: 6
Shikime: 308
Monroe
prej 2nd April 2016, 08:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

7 keshilla per dobesim

Hapur nga : Monroe , 30th March 2016, 13:34
Post: 0
Shikime: 233
Monroe
prej 30th March 2016, 13:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si te eliminoni pikat e zeza te fytyres

Hapur nga : Monroe , 30th March 2016, 13:33
Post: 0
Shikime: 222
Monroe
prej 30th March 2016, 13:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Forma e hundės ju tregon karakterin e mashkullit tuaj!

Hapur nga : Monroe , 30th March 2016, 13:30
Post: 0
Shikime: 199
Monroe
prej 30th March 2016, 13:30 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi