Lista e temave [2]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riqeshNgjitės

Perlat Shqiptare

http://i26.servimg.com/u/f26/11/80/72/04/syri_i14.jpg
Hapur nga : virusi , 26th December 2007, 17:46
Post: 15
Shikime: 8678
Monroe
prej 2nd March 2014, 14:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

28 PRILL 2018, VEPRIMTARI PROMOVUESE NĖ HOSHTEVĖ , ZAGORI, GJIROKASTĖR "LETĖRSIA ,KULTURA , ARTI NXIT TURIZMIN'

Hapur nga : Kristaq Shabani , 29th April 2018, 12:44
Post: 0
Shikime: 72
Kristaq Shabani
prej 29th April 2018, 12:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

HOSHTEVA, ZAGORI, GJIROKASTĖR, NJE FSHAT MAGJIK DHE ME HISTORI

Hapur nga : Kristaq Shabani , 29th April 2018, 12:32
Post: 0
Shikime: 102
Kristaq Shabani
prej 29th April 2018, 12:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zhvillimi i turizmit malor "OBJEKTI KATERINA’S BED & BREAKFAST" I KATERINA DHE LADI TELO, HOSHTEVĖ, ZAGORI, GJIROKASTĖR

Hapur nga : Kristaq Shabani , 29th April 2018, 12:23
Post: 0
Shikime: 83
Kristaq Shabani
prej 29th April 2018, 12:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

hvillimi i turizmit malor "OBJEKTI KATERINA’S BED & BREAKFAST" I KATERINA DHE LADI TELO, HOSHTEVĖ, ZAGORI, GJIROKASTĖR

Hapur nga : Kristaq Shabani , 29th April 2018, 12:07
Post: 0
Shikime: 32
Kristaq Shabani
prej 29th April 2018, 12:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjiri I Grames Karaburun

Hapur nga : Admin , 1st March 2016, 22:55
Post: 0
Shikime: 1429
Admin
prej 1st March 2016, 22:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ritag

Liqeni i Prespės, thesari i tre shteteve

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/57-94.gif
Hapur nga : Albo , 25th February 2016, 19:23
Post: 2
Shikime: 442
marino
prej 27th February 2016, 23:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riVazhdon

Qytet e vjetra historike apo moderne?

Qytet e vjetra historike apo moderne?
Hapur nga : Albo , 25th February 2016, 19:22
Post: 0
Shikime: 206
Albo
prej 25th February 2016, 19:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/54-80.jpg
Hapur nga : Mary , 24th February 2016, 15:29
Post: 8
Shikime: 315
Admin
prej 24th February 2016, 20:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Berati

Hapur nga : Admin , 20th February 2016, 15:56
Post: 3
Shikime: 359
Amelia
prej 21st February 2016, 20:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Korēa

Hapur nga : Admin , 9th August 2008, 11:36
Post: 5
Shikime: 787
marino
prej 20th February 2016, 11:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Liqeni i Ohrit dhe Korani i famshem pogradecar

Hapur nga : Albo , 13th February 2016, 19:23
Post: 0
Shikime: 310
Albo
prej 13th February 2016, 19:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KRUJA

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 17:43
Post: 0
Shikime: 349
Amelia
prej 12th February 2016, 17:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

ULQINI, NJĖ RRĖFIM PĖR QYTETIN DHE NJERĖZIT

https://2img.net/h/s11.postimg.cc/3z4tqlrw3/n43840106335_1601643_8205.jpg
Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 16:35
Post: 0
Shikime: 376
Amelia
prej 12th February 2016, 16:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bjeshkėt e Rugovės janė destinacion i mrekullueshėm nė ēdo stinė

Hapur nga : epanjohura , 12th February 2016, 16:53
Post: 0
Shikime: 270
epanjohura
prej 12th February 2016, 15:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PLAZHI I GJENERALIT

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 15:13
Post: 0
Shikime: 352
Amelia
prej 12th February 2016, 15:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

Alpet Shqiptare

https://2img.net/h/s11.postimg.cc/6cikzpldf/8118_161042567416_128253052416_2626312_5589273_n.jpg
Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 15:07
Post: 0
Shikime: 280
Amelia
prej 12th February 2016, 15:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pogradeci, bukuri e rrallė e natyrės Shqiptare

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 15:03
Post: 0
Shikime: 368
Amelia
prej 12th February 2016, 15:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Karavastaja, laguna qė magjeps me bukurinė natyrore dhe zogjtė

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 14:57
Post: 0
Shikime: 255
Amelia
prej 12th February 2016, 14:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si mendoni ka ardhur koha qe dhe ne shqiperi te krijohet energji me ane te eres dhe paneleve diellor?

Hapur nga : ergita , 8th February 2016, 22:52
Post: 3
Shikime: 301
Admin
prej 8th February 2016, 23:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pamje nga Kruja

Hapur nga : Admin , 7th February 2016, 09:36
Post: 1
Shikime: 239
Admin
prej 7th February 2016, 09:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bylis

Hapur nga : Amelia , 6th December 2015, 01:47
Post: 2
Shikime: 331
Amelia
prej 6th December 2015, 01:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pogradeci

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/27-73.jpg
Hapur nga : Morena , 31st May 2008, 22:33
Post: 3
Shikime: 867
Monroe
prej 2nd March 2014, 14:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Liqenet e lures

Hapur nga : CLICHE , 24th November 2008, 19:26
Post: 8
Shikime: 2540
CLICHE
prej 24th November 2008, 19:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Saranda

Hapur nga : Admin , 9th August 2008, 11:44
Post: 1
Shikime: 1546
martini
prej 9th August 2008, 17:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tirana

Hapur nga : Admin , 9th August 2008, 11:41
Post: 0
Shikime: 451
Admin
prej 9th August 2008, 11:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vlora

Hapur nga : Mary , 9th August 2008, 11:29
Post: 2
Shikime: 686
Mary
prej 9th August 2008, 11:40 Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi