Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"Dr. Koēo Stathi Andoni do tė mbahet gjithmonė i gjallė nė kujtesė…" nga Dr. Foto Andon

Hapur nga : Kristaq Shabani , 25th February 2018, 01:18
Post: 0
Shikime: 2271
Kristaq Shabani
prej 25th February 2018, 01:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dr. Afėrdita Koka Stroka dhe Laver Stroka "KUJDESI PĖR TĖ OPĖRUARIT"

Keshillime profesionale mjekesore
Hapur nga : Kristaq Shabani , 3rd February 2017, 11:26
Post: 0
Shikime: 466
Kristaq Shabani
prej 3rd February 2017, 11:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riqesh

Sa ndikon stresi tek shėndeti?

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/54-80.jpg
Hapur nga : Mary , 31st March 2008, 20:39
Post: 3
Shikime: 759
Monroe
prej 7th April 2016, 08:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sida

Hapur nga : Fllad , 24th March 2008, 20:21
Post: 7
Shikime: 1185
Monroe
prej 7th April 2016, 08:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjekėsi Popullore

Hapur nga : Monroe , 18th March 2016, 20:19
Post: 4
Shikime: 802
epanjohura
prej 18th March 2016, 13:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fibrat zvogėlojnė rrezikun nga zhvillimi i sėmundjes sė mishit tė dhėmbėve

http://i64.tinypic.com/in4yfn.jpg
Hapur nga : Amelia , 7th March 2016, 20:09
Post: 0
Shikime: 226
Amelia
prej 7th March 2016, 20:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ja pse duhet tė hani nga njė mollė nė ditė

Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 16:15
Post: 0
Shikime: 287
Amelia
prej 2nd March 2016, 16:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PĖRBALLIMI I STRESIT

Hapur nga : epanjohura , 20th February 2016, 21:54
Post: 0
Shikime: 347
epanjohura
prej 20th February 2016, 21:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hepatiti B Ēfarė ėshtė hepatiti B?

Hapur nga : Amelia , 6th December 2015, 02:00
Post: 0
Shikime: 4310
Amelia
prej 6th December 2015, 02:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēokollata e mbron organizmin nga shumė sėmundje

Hapur nga : Amelia , 12th November 2015, 05:09
Post: 0
Shikime: 4711
Amelia
prej 12th November 2015, 05:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sulmi nė zemėr

Hapur nga : Mėrgimtari , 11th February 2016, 16:17
Post: 0
Shikime: 287
Mėrgimtari
prej 6th April 2015, 11:29 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Meshkujt apo femrat, kush e ka memorien mė tė fortė

Hapur nga : Amelia , 29th March 2015, 23:18
Post: 0
Shikime: 1579
Amelia
prej 29th March 2015, 23:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ritag

Kuriozitete dhe zbulime tė rėndėsishme ne lidhje me mjekėsinė

Hapur nga : Monroe , 28th February 2014, 08:22 1, 2
Post: 30
Shikime: 2265
Monroe
prej 28th February 2014, 08:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DUHANI - HELMUES I HESHTUR DHE VRASĖS I ZGJEDHUR I NJERIUT

Hapur nga : Musafir , 23rd March 2008, 04:14 1, 2
Post: 25
Shikime: 3095
Monroe
prej 27th February 2014, 22:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prinderit ne syte e femijeve

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/7-76.jpg
Hapur nga : XgirlX , 7th April 2008, 00:25
Post: 1
Shikime: 619
Monroe
prej 27th February 2014, 21:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vitaminat

Hapur nga : Fllad , 11th September 2008, 20:21
Post: 2
Shikime: 749
Monroe
prej 27th February 2014, 21:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sistemi shėndetėsor privat dhe shtetėror nuk funksionon

Hapur nga : Mary , 30th April 2008, 22:15
Post: 0
Shikime: 260
Mary
prej 30th April 2008, 22:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kur mjekėt e duan nga njė thikė

Hapur nga : Mary , 30th April 2008, 22:03
Post: 0
Shikime: 269
Mary
prej 30th April 2008, 22:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mrekullia e ADN-sė - Ēfarė tregon kodi gjenetik i njeriut?

Hapur nga : XgirlX , 22nd March 2008, 21:42
Post: 0
Shikime: 495
XgirlX
prej 22nd March 2008, 21:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sulmi nė zemėr dhe ushqimi

Hapur nga : Musafir , 19th March 2008, 16:12
Post: 8
Shikime: 5966
Musafir
prej 19th March 2008, 16:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sėmundjet e gjirit

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 19:20
Post: 12
Shikime: 1188
Musafir
prej 17th March 2008, 19:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vegjetarianizmi.

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 19:08
Post: 9
Shikime: 661
Musafir
prej 17th March 2008, 19:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tumor ne stomak

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 19:06
Post: 0
Shikime: 644
Musafir
prej 17th March 2008, 19:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Leucemia (Leukemia)

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 19:04
Post: 0
Shikime: 721
Musafir
prej 17th March 2008, 19:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prostata

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 19:01
Post: 2
Shikime: 740
Musafir
prej 17th March 2008, 19:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Spondiliatroza (Spondiliatroza)

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 19:00
Post: 0
Shikime: 1018
Musafir
prej 17th March 2008, 19:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Talasemia (Talasemi)

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 18:59
Post: 0
Shikime: 588
Musafir
prej 17th March 2008, 18:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Skizofrenia (Schizophrenia)

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 18:58
Post: 0
Shikime: 548
Musafir
prej 17th March 2008, 18:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

-Menopauza (Menopause)

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 18:56
Post: 0
Shikime: 595
Musafir
prej 17th March 2008, 18:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ataku nė zemėr (Heart Attack)

Hapur nga : Musafir , 17th March 2008, 18:55
Post: 0
Shikime: 406
Musafir
prej 17th March 2008, 18:55 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi