Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

‘Zbulimi’ i madh mbi alienėt

‘Zbulimi’ i madh mbi alienėt
Hapur nga : Amelia , 11th April 2018, 00:15
Post: 0
Shikime: 164
Amelia
prej 11th April 2018, 00:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Udhėtimi nė kohė: Nga tekstet e lashta, tek shkenca moderne

Udhėtimi nė kohė: Nga tekstet e lashta, tek shkenca moderne
Hapur nga : Admin , 30th December 2017, 19:56
Post: 0
Shikime: 112
Admin
prej 30th December 2017, 19:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riVazhdon

100 fakte mbi Sistemin tonė Diellor

Hapur nga : Admin , 30th December 2017, 18:35
Post: 0
Shikime: 103
Admin
prej 30th December 2017, 18:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

50 kuriozitete tė rralla nėpėr botė

50 kuriozitete tė rralla nėpėr botė
Hapur nga : Admin , 16th November 2017, 18:39
Post: 0
Shikime: 139
Admin
prej 16th November 2017, 18:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kush ishin Templarėt? Historia e murgjve-luftėtarė, mė tė famshėm tė Mesjetės

Hapur nga : Admin , 15th November 2017, 23:52
Post: 0
Shikime: 70
Admin
prej 15th November 2017, 23:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sipas shkencės, personat me kujtesė tė dobėt janė mė inteligjentė. Ja pse

Sipas shkencės, personat me kujtesė tė dobėt janė mė inteligjentė. Ja pse
Hapur nga : Admin , 12th October 2017, 21:35
Post: 0
Shikime: 80
Admin
prej 12th October 2017, 21:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Familja e flokeve te gjate !!

Hapur nga : Amelia , 3rd February 2016, 23:27
Post: 1
Shikime: 605
Monroe
prej 30th October 2016, 12:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 fotot qė janė nė mėnyrė qesharake tė ngjashme me njėra-tjetrėn (Foto)

Hapur nga : Amelia , 9th November 2015, 20:40
Post: 1
Shikime: 5025
Monroe
prej 30th October 2016, 12:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia dhe sekretet e “damės sė hekurt”

https://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/screen10.jpg
Hapur nga : Admin , 21st October 2016, 23:37
Post: 0
Shikime: 255
Admin
prej 21st October 2016, 23:37 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

50 kuriozitete tė rralla nėpėr botė

https://2img.net/h/s16.postimg.cc/bcpel9ox1/Screen_Shot_2015_08_27_at_3_02_59_PM.jpg
Hapur nga : Admin , 21st October 2016, 22:46
Post: 0
Shikime: 271
Admin
prej 21st October 2016, 22:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozite nga bota

Hapur nga : virusi , 2nd January 2008, 19:29 1, 2
Post: 29
Shikime: 1279
Monroe
prej 29th September 2016, 13:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

A e dini se...

http://i68.servimg.com/u/f68/19/39/69/68/bringa10.jpg
Hapur nga : ergita , 8th February 2016, 23:25
Post: 11
Shikime: 467
Monroe
prej 29th September 2016, 13:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

8-vjeēarja vdes nė duart e bashkėshortit 40-vjeēar natėn e martesės

Hapur nga : Amelia , 28th February 2016, 23:17
Post: 2
Shikime: 288
Monroe
prej 21st March 2016, 09:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Puna qė ofron 400.000 dollarė tė ardhura vjetore, dhe askush nuk e pranon

Hapur nga : Admin , 9th March 2016, 16:39
Post: 0
Shikime: 210
Admin
prej 9th March 2016, 16:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

NASA: Dielli do te lind nga perendimi

Hapur nga : Amelia , 2nd March 2016, 21:26
Post: 0
Shikime: 511
Amelia
prej 2nd March 2016, 21:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

T’i shpėtosh vdekjes

Hapur nga : Admin , 28th February 2016, 20:07
Post: 0
Shikime: 225
Admin
prej 28th February 2016, 20:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

10 fakte qė nuk i keni ditur pėr Luftėn e Dytė Botėrore

http://i84.servimg.com/u/f84/15/70/70/45/lufta_10.jpg
Hapur nga : Progon , 27th February 2016, 22:42
Post: 0
Shikime: 335
Progon
prej 27th February 2016, 22:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Eksperiement social – 65 vjeēari shfaq nė publik “nusen 12 vjeē”, shikoni si reagojnė njerėzit

Hapur nga : Amelia , 26th February 2016, 21:31
Post: 0
Shikime: 248
Amelia
prej 26th February 2016, 21:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

6-vjeēarja shqiptare i shkruan njė letėr Papės dhe zbulon njė “sekret” tė tij

Hapur nga : Amelia , 25th February 2016, 20:10
Post: 0
Shikime: 256
Amelia
prej 25th February 2016, 20:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota ne rrezik! Mund te mbijetojme vetem nese gjejme nje planet tjeter

Hapur nga : Amelia , 11th February 2016, 06:47
Post: 0
Shikime: 246
Amelia
prej 11th February 2016, 06:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Karnavalet nė Rio, ngrihet skena, parada tradicionale nė rrugė

Hapur nga : Amelia , 8th February 2016, 14:57
Post: 0
Shikime: 299
Amelia
prej 8th February 2016, 14:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ja ēfarė na pret kėtė vit sipas Nostradamus

Hapur nga : Amelia , 13th January 2016, 02:53
Post: 0
Shikime: 269
Amelia
prej 13th January 2016, 02:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A e dini se ekziston njė Shqipėri tjetėr ? Ja ku ndodhet

Hapur nga : Progon , 11th January 2016, 03:32
Post: 0
Shikime: 576
Progon
prej 11th January 2016, 03:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zbulimi tronditės i NASA-s, zbulohen sekretet, civilizimi nė Hėnė!

Hapur nga : Albo , 8th January 2016, 12:20
Post: 0
Shikime: 523
Albo
prej 8th January 2016, 12:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinė, statujė gjigande e larė nė ar mė rastin e 120 vjetorit tė Maos

http://i66.tinypic.com/wmgisl.jpg
Hapur nga : Albo , 5th January 2016, 00:31
Post: 0
Shikime: 250
Albo
prej 5th January 2016, 00:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Google sjell porositė me dron nė shtėpinė tuaj!

Hapur nga : Amelia , 4th November 2015, 23:58
Post: 0
Shikime: 693
Amelia
prej 4th November 2015, 23:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

25 zbulimet mė tė mėdha shkencore nė histori !!!

Hapur nga : Admin , 3rd April 2014, 00:31
Post: 0
Shikime: 1365
Admin
prej 3rd April 2014, 00:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rizemer

Psikologėt Amerikan:Sėrbėt populli mė budallenjė nė botė.

Hapur nga : Amelia , 7th January 2014, 16:04
Post: 0
Shikime: 374
Amelia
prej 7th January 2014, 16:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ne plazh!

Hapur nga : virusi , 20th November 2008, 01:10
Post: 3
Shikime: 386
nardlushnja
prej 23rd November 2008, 21:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Roma Antike mund te shikohet nga Google Earth

Hapur nga : virusi , 20th November 2008, 01:40
Post: 0
Shikime: 311
virusi
prej 20th November 2008, 01:40 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi