1. Arti pamor

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Nė kėtė forum mund tė sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare, si dhe foto nga jeta juaj personale.

   1 Foto sa 1000 fjale
   Yesterday at 10:20
   Monroe Shiko mesazhin e fundit

   • Tema: 13
   • Post: 444

Lista e temave [2]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , Thu 24 Apr 2008 - 20:22
Post: 0
Shikime: 158
Admin
prej Thu 24 Apr 2008 - 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Bota eshte me ngjyra, por realiteti eshte bardhe e zi.

Hapur nga : Admin , Tue 22 Mar 2016 - 20:26 1, 2
Post: 24
Shikime: 1423
Admin
prej Thu 27 Jul 2017 - 23:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura Shqiptare

Hapur nga : CLICHE , Wed 1 Oct 2008 - 23:02
Post: 6
Shikime: 5633
Monroe
prej Sat 19 Mar 2016 - 12:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura qe paraqesin jetėn e shqiptarėve nėn Perandorinė Osmane.

Hapur nga : Monroe , Thu 10 Mar 2016 - 20:52
Post: 1
Shikime: 185
Monroe
prej Thu 10 Mar 2016 - 17:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cfare eshte Fotografia

Hapur nga : Fllad , Tue 19 Nov 2013 - 17:56
Post: 1
Shikime: 1825
Monroe
prej Thu 10 Mar 2016 - 17:29 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Skulptori qe perfaqesoi Shqiperine ne Bienalen e Venecias ne vitin 1933 - Dhimitėr Ēani dhe vepra dedikuar Mbretit Zog botuar ne shtypin e kohes

Hapur nga : Admin , Sun 7 Feb 2016 - 9:13
Post: 0
Shikime: 125
Admin
prej Sun 7 Feb 2016 - 9:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fotografia, nė kufi tė dy epokave Arti i Fotografisė

Hapur nga : Amelia , Fri 22 Jan 2016 - 8:49
Post: 0
Shikime: 2828
Amelia
prej Fri 22 Jan 2016 - 8:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura Shqiptare -Abdurrahim Buza

Hapur nga : Amelia , Tue 1 Dec 2015 - 1:43
Post: 2
Shikime: 3659
Admin
prej Tue 1 Dec 2015 - 2:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekspozita “Marubi” hap sezonin nė

Hapur nga : Amelia , Thu 20 Feb 2014 - 14:54
Post: 1
Shikime: 5396
Amelia
prej Thu 26 Mar 2015 - 1:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktore Shqipetare

Hapur nga : fegi , Mon 25 Nov 2013 - 1:21
Post: 1
Shikime: 317
fegi
prej Mon 25 Nov 2013 - 1:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Eposi shqiptar i kreshnikeve

Hapur nga : Admin , Thu 24 Apr 2008 - 20:49
Post: 0
Shikime: 267
Admin
prej Thu 24 Apr 2008 - 20:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Artet e Bukura

Hapur nga : Admin , Thu 24 Apr 2008 - 20:20
Post: 0
Shikime: 373
Admin
prej Thu 24 Apr 2008 - 20:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Iu shitėn punimet para se ti ekspozojė

Hapur nga : Musafir , Tue 25 Mar 2008 - 3:41
Post: 0
Shikime: 441
Musafir
prej Tue 25 Mar 2008 - 3:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sali Shijaku, nje 75-vjetor ne shtepi

Hapur nga : nardlushnja , Thu 13 Mar 2008 - 17:22
Post: 0
Shikime: 552
nardlushnja
prej Thu 13 Mar 2008 - 17:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktori Sulaj: Mė trishton arti nė Shqipėri

Hapur nga : Mary , Sun 9 Mar 2008 - 21:27
Post: 1
Shikime: 439
nardlushnja
prej Sun 9 Mar 2008 - 21:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kulture

Hapur nga : nardlushnja , Tue 4 Mar 2008 - 18:48
Post: 0
Shikime: 412
nardlushnja
prej Tue 4 Mar 2008 - 18:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti i Egjiptit dhe i Mesopotamisė

Hapur nga : Admin , Tue 29 Jan 2008 - 23:35
Post: 0
Shikime: 46
Admin
prej Tue 29 Jan 2008 - 23:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

Fotografia Shqiptare

Hapur nga : Admin , Wed 26 Dec 2007 - 23:34
Post: 0
Shikime: 401
Admin
prej Wed 26 Dec 2007 - 23:34 Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi