Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 168
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"KUJTIME PĖR ĒAJUPIN " Sofokli Ēapi ( 06.01.1883 – 15.01.1971 )

Hapur nga : Kristaq Shabani , 19th February 2017, 14:08 1, 2, 3, 4
Post: 68
Shikime: 668
Kristaq Shabani
prej 19th February 2017, 14:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Serbia te njohe gjenocidin ndaj Kosoves”

Hapur nga : nardlushnja , 21st February 2008, 17:36
Post: 9
Shikime: 280
epanjohura
prej 31st March 2016, 14:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Marrėveshjet serbe-osmane ishin dhe ende janė

Hapur nga : Progon , 26th March 2016, 20:04
Post: 0
Shikime: 244
Progon
prej 26th March 2016, 20:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bashkimi mbare Kombetar

Hapur nga : Admin , 6th January 2008, 23:32
Post: 4
Shikime: 480
Monroe
prej 17th March 2016, 14:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pavaresia e Kosoves dhe Greqia

Hapur nga : nardlushnja , 10th February 2008, 11:14
Post: 5
Shikime: 344
Monroe
prej 17th March 2016, 14:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Holokaustin nė Ēamėri , bota duhet ta njohė patjetėr

Hapur nga : Progon , 21st February 2016, 22:52
Post: 0
Shikime: 505
Progon
prej 21st February 2016, 22:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pamje tronditėse: Ushtarėt otomanė pozojnė me kokat e prera tė shqiptarėve

Hapur nga : Progon , 18th February 2016, 22:46
Post: 0
Shikime: 290
Progon
prej 18th February 2016, 22:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Perandoria Osmane ngriti male me kufoma shqiptarėsh !!

Hapur nga : Progon , 18th February 2016, 21:56
Post: 0
Shikime: 232
Progon
prej 18th February 2016, 21:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cila ishte platforma e sistemit komunist pėr tjetėrsimin e komunitetit shqiptar jashtė shtetit amė nė ShBA e gjetkė...

Hapur nga : Progon , 13th February 2016, 17:40
Post: 0
Shikime: 207
Progon
prej 13th February 2016, 17:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albanėt me famė nė mijėvjeēarė (Nga Troja e lashtė deri nė ditėt tona)

Hapur nga : Albo , 13th February 2016, 09:24
Post: 15
Shikime: 670
Albo
prej 13th February 2016, 09:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Emigrimet e shqiptareve ne mesjete

Hapur nga : Progon , 9th February 2016, 00:01
Post: 0
Shikime: 261
Progon
prej 9th February 2016, 00:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Masakra e Tivarit: Enveri urdhėroi - “vrisni kosovarėt”!?

Hapur nga : Progon , 8th February 2016, 00:55
Post: 0
Shikime: 225
Progon
prej 8th February 2016, 00:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Komunistėt grabitėn 1863 kg ar nė vitet e para tė ēlirimit

Hapur nga : Progon , 4th February 2016, 17:47
Post: 0
Shikime: 238
Progon
prej 4th February 2016, 17:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia e vllehėve nė Shqipėri

Hapur nga : Albo , 25th January 2016, 21:28
Post: 0
Shikime: 287
Albo
prej 25th January 2016, 21:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Levizja Vetevendosje!

Hapur nga : Musafir , 18th March 2008, 18:07 1, 2, ... , 6, 7
Post: 135
Shikime: 5064
vesalio
prej 24th January 2016, 23:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A e shiti Enver Hoxha Kosovėn?!

Hapur nga : Albo , 23rd January 2016, 23:05
Post: 1
Shikime: 346
vesalio
prej 24th January 2016, 23:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dhune dhe terror mbi Arvanitasit

Hapur nga : Albo , 24th January 2016, 17:00
Post: 0
Shikime: 287
Albo
prej 24th January 2016, 17:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosova e pavarur

Hapur nga : CLICHE , 17th February 2008, 12:45 1, 2
Post: 32
Shikime: 2043
Monroe
prej 1st March 2014, 15:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

ABC-eda e DĖSHMOREVE TANĖ

Hapur nga : Albini , 9th February 2008, 15:18 1, 2, 3, 4
Post: 66
Shikime: 5391
Albini
prej 17th May 2009, 02:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Masakra e Tivarit, si u vranė 8 mijė shq

Hapur nga : newyork01 , 7th May 2008, 19:27
Post: 0
Shikime: 330
newyork01
prej 7th May 2008, 19:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Golgota shqiptare nė kohėn e Tito-Rankoviqit!

Hapur nga : Musafir , 4th May 2008, 18:55 1, 2
Post: 21
Shikime: 1502
Musafir
prej 4th May 2008, 19:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TIVARI - VARRI MĖ I MADH MASIV I SHQIPTARĖVE!

Hapur nga : Musafir , 28th March 2008, 20:48
Post: 3
Shikime: 279
Albini
prej 28th March 2008, 21:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bac, tani po ia nis.

Hapur nga : Musafir , 25th March 2008, 21:23
Post: 0
Shikime: 282
Musafir
prej 25th March 2008, 21:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DHUNIMET GJATĖ LUFTĖS NĖ KOSOVĖ

Hapur nga : Musafir , 23rd March 2008, 13:55 1, 2, 3, 4
Post: 61
Shikime: 1767
Musafir
prej 23rd March 2008, 14:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nga Shqiperia nė ALTARIN e Lirisė me emblemė tė UĒK-sė

Hapur nga : Albini , 3rd March 2008, 17:59
Post: 8
Shikime: 391
Musafir
prej 23rd March 2008, 03:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arvanitasit, Ēamėria, Epiri i Veriut dhe gjėndja sot.

Hapur nga : nardlushnja , 29th February 2008, 20:58 1, 2, 3
Post: 58
Shikime: 1578
Musafir
prej 22nd March 2008, 22:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ligji i Luftės Greqi – Shqipėri – Itali i vitit 1940

Hapur nga : Musafir , 22nd March 2008, 21:26
Post: 8
Shikime: 310
Musafir
prej 22nd March 2008, 21:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SHPĖRNGULJA E SHQIPTARĖVE NGA SANXHAKU I NISHIT NĖ KOHĖN E LIDHJES SĖ PRIZRENIT 1877-1878

Hapur nga : Musafir , 22nd March 2008, 20:57 1, 2
Post: 28
Shikime: 688
Musafir
prej 22nd March 2008, 21:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kush i organizoi demonstratat e vitit 1981?

Hapur nga : Musafir , 19th March 2008, 20:23 1, 2
Post: 25
Shikime: 1146
Anaa
prej 21st March 2008, 19:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkitekt i Shqipėrisė sė pavarur-ISMAIL QEMALI

Hapur nga : Albini , 4th March 2008, 16:54
Post: 3
Shikime: 333
Albini
prej 4th March 2008, 17:36 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi