Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shtypi maqedonas nesėr: Ish-gruaja e Ramės 9 milionė Dollarė nga USAID

Shtypi maqedonas nesėr: Ish-gruaja e Ramės 9 milionė Dollarė nga USAID
Hapur nga : Progon , 23rd January 2017, 01:20
Post: 1
Shikime: 362
ReSpEcT
prej 29th January 2017, 00:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ish-gruaja e deputetit Peza nė prokurori: U tregoj si i kemi bėrė paratė, por dua mbrojtje pėr djalin dhe veten

Ish-gruaja e deputetit Peza nė prokurori: U tregoj si i kemi bėrė paratė, por dua mbrojtje pėr djalin dhe veten
Hapur nga : Progon , 23rd January 2017, 01:13
Post: 0
Shikime: 222
Progon
prej 23rd January 2017, 01:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jeta luksoze e Ramės nė Kryeministri me 641 punonjės e 27.6 milionė euro…

Jeta luksoze e Ramės nė Kryeministri me 641 punonjės e 27.6 milionė euro…
Hapur nga : Progon , 9th December 2016, 21:58
Post: 0
Shikime: 234
Progon
prej 9th December 2016, 21:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ditmir Bushati, djali i Ramiz Alisė

http://i63.tinypic.com/2008vpc.jpg
Hapur nga : Progon , 14th November 2016, 04:20
Post: 0
Shikime: 375
Progon
prej 14th November 2016, 04:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lubonja: Rama nuk e njeh historinė dhe gabon nga mosdija

https://i37.servimg.com/u/f37/19/39/69/68/a943b310.jpg
Hapur nga : Admin , 2nd November 2016, 23:37
Post: 0
Shikime: 231
Admin
prej 2nd November 2016, 23:37 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Suedezja i shkruan Kryeministrit: Spitalet si nė kohė lufte

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/fde1d210.jpg
Hapur nga : Admin , 18th October 2016, 00:54
Post: 0
Shikime: 264
Admin
prej 18th October 2016, 00:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Shejtanėt nė Shenjtėrim”

http://i63.tinypic.com/241nkhk.jpg
Hapur nga : Progon , 4th September 2016, 20:31
Post: 0
Shikime: 376
Progon
prej 4th September 2016, 20:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Xhamia me e madhe nė Ballkan nė vendin mė tė varfėr tė Evropės!

http://www.fjala.info/2016/gani_mehmetaj.jpg
Hapur nga : Progon , 16th August 2016, 23:31
Post: 0
Shikime: 689
Progon
prej 16th August 2016, 23:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shpėrthen Fuga: Postet publike merren vetėm me seks, para dhe miq

http://i63.tinypic.com/3483wpu.jpg
Hapur nga : Progon , 15th August 2016, 23:38
Post: 0
Shikime: 292
Progon
prej 15th August 2016, 23:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Sa mė shumė mbillet hashash, aq mė shumė heshtin ambasadorėt”

http://i68.tinypic.com/fad5k4.jpg
Hapur nga : Progon , 13th August 2016, 20:25
Post: 0
Shikime: 500
Progon
prej 13th August 2016, 20:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ushtaraku shqiptar: Erdogan burim i krizave nė Turqi -endėrra e tij pushtimi i botės shqiptare me anė tė fesė e xhamive

Ushtaraku shqiptar: Erdogan burim i krizave nė Turqi -endėrra e tij pushtimi i botės shqiptare me anė tė fesė e xhamive
Hapur nga : Progon , 11th August 2016, 21:33
Post: 0
Shikime: 1904
Progon
prej 11th August 2016, 21:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Denoncimi me emra/ Kėta janė shefat e policisė qė kontrollojnė kultivimin e drogės

http://i68.tinypic.com/2h5o3eu.jpg
Hapur nga : Progon , 10th August 2016, 21:17
Post: 0
Shikime: 371
Progon
prej 10th August 2016, 21:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kohrat e kėqija qė po vijnė

Kohrat e kėqija qė po vijnė
Hapur nga : Progon , 8th August 2016, 22:58
Post: 0
Shikime: 316
Progon
prej 8th August 2016, 22:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptarėt ikin, muhaxhedinėt vijnė, ushtria mbledh leshterikė nė det

http://i63.tinypic.com/20jkdy0.jpg
Hapur nga : Progon , 7th August 2016, 23:31
Post: 0
Shikime: 257
Progon
prej 7th August 2016, 23:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Franca mbyll rreth 20 xhami qė nxisnin urrejtje

Franca mbyll rreth 20 xhami qė nxisnin urrejtje
Hapur nga : Progon , 1st August 2016, 22:35
Post: 0
Shikime: 226
Progon
prej 1st August 2016, 22:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndoka: Rruga e Kombit, tani mirditorėt duhet t’i paguajnė haraē turkut

http://i65.tinypic.com/2r5dfk1.jpg
Hapur nga : Progon , 29th July 2016, 00:34
Post: 0
Shikime: 254
Progon
prej 29th July 2016, 00:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Edi Rama s’ ka deklaruar arrestimin nga Policia Franceze nė njė xhami nė Paris nė 1994

http://i65.tinypic.com/wjxfts.jpg
Hapur nga : Progon , 4th June 2016, 16:23
Post: 0
Shikime: 942
Progon
prej 4th June 2016, 16:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēka kanė tė pėrbashkėt Karaxhiq dhe Sali Berisha?!

Ēka kanė tė pėrbashkėt Karaxhiq dhe Sali Berisha?!
Hapur nga : Progon , 25th May 2016, 02:11
Post: 0
Shikime: 443
Progon
prej 25th May 2016, 02:11 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lubonja: "Rilindasit raca mė bastarde e Shqipėrisė kėto 25 vjet"

http://i66.tinypic.com/2wmjgnb.jpg
Hapur nga : Progon , 21st May 2016, 04:01
Post: 0
Shikime: 470
Progon
prej 21st May 2016, 04:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Miu Shukriu

Miu Shukriu
Hapur nga : Progon , 15th May 2016, 01:05
Post: 0
Shikime: 280
Progon
prej 15th May 2016, 01:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Edi Rama legalisht rrjedh nga njė familje me origjinė kriptohebreje, ndėrsa ilegalisht, ose fiziologjikisht nėse doni, ai ėshtė nipi i Ahmet Zogu

Edi Rama legalisht rrjedh nga njė familje me origjinė kriptohebreje, ndėrsa ilegalisht, ose fiziologjikisht nėse doni, ai ėshtė nipi i Ahmet Zogut.(po sikur te jete e vertete..)
Hapur nga : Progon , 2nd May 2016, 01:53
Post: 0
Shikime: 276
Progon
prej 2nd May 2016, 01:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pretendimet qesharake te Ministres.Kumbaro ne lidhje me ceshtjen e restaurimit te shtepise se te Madhit"At.Gjergj Fishta"

Pretendimet qesharake te Ministres.Kumbaro ne lidhje me ceshtjen e restaurimit te shtepise se te Madhit
Hapur nga : Zef Zefi , 22nd April 2016, 02:31
Post: 0
Shikime: 248
Zef Zefi
prej 22nd April 2016, 02:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gazetarja e CNN nė Tiranė: “Panama Papers” – qeveritė e korruptuara do tė bien

http://i63.tinypic.com/30xcr5g.jpg
Hapur nga : Amelia , 10th April 2016, 17:04
Post: 0
Shikime: 433
Amelia
prej 10th April 2016, 17:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Studentja letėr Ramės: Babi e mbylli dyqanin e mishit, po tani ku do hamė?

http://i65.tinypic.com/xduu61.jpg
Hapur nga : Amelia , 8th April 2016, 17:51
Post: 0
Shikime: 350
Amelia
prej 8th April 2016, 17:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ilir Meta, 70 milion paund pasuri nė Angli; Shqipėria nė prag tė fortunave politiko-financiare

http://i67.tinypic.com/eg62cm.jpg
Hapur nga : Progon , 7th April 2016, 00:03
Post: 0
Shikime: 1355
Progon
prej 7th April 2016, 00:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politikani shqiptar i CDU-sė letėr Merkel: Shqiptarėt s’duan azil, por punė

Hapur nga : Progon , 31st March 2016, 19:38
Post: 1
Shikime: 329
Monroe
prej 1st April 2016, 08:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kadare: Shqiptarėt u konvertuan me dhunė nė fenė islame

Hapur nga : Progon , 31st March 2016, 00:06
Post: 0
Shikime: 265
Progon
prej 31st March 2016, 00:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rama “ngatėrron” email: Ja pėrgjigja befasuese qė i vjen nga ana tjetėr

Hapur nga : Progon , 30th March 2016, 00:49
Post: 1
Shikime: 257
Monroe
prej 30th March 2016, 09:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pasaportat bullgare zbrazin fshatrat e Kukėsit

Hapur nga : Admin , 27th March 2016, 22:12
Post: 1
Shikime: 335
Monroe
prej 30th March 2016, 09:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkrimi nė Foreign Policy/ Edi Rama, politikani mė kontravers dhe mė i pasur i Evropės

Hapur nga : Amelia , 26th March 2016, 15:57
Post: 0
Shikime: 328
Amelia
prej 26th March 2016, 15:57 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi