Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 161
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Takim mbas pushkatimit.

Hapur nga : Progon , 22nd September 2016, 14:55
Post: 0
Shikime: 279
Progon
prej 22nd September 2016, 14:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lista prej 323 emrash e persekutorėve komunistė

Lista prej 323 emrash e persekutorėve komunistė
Hapur nga : Progon , 22nd July 2016, 22:59
Post: 0
Shikime: 233
Progon
prej 22nd July 2016, 22:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

2 Prill 1991, masakra e fundit e komunistėve (Video)

http://i65.tinypic.com/14xfmee.jpg
Hapur nga : Progon , 2nd April 2016, 17:41
Post: 0
Shikime: 188
Progon
prej 2nd April 2016, 17:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vrasesja e Poeteve te Librazhdit .. Djana Culi qe shetit neper TV shqiptare.

Hapur nga : Progon , 27th March 2016, 23:10
Post: 0
Shikime: 346
Progon
prej 27th March 2016, 23:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PO VDES NANĖ, SOT PO VDES

Hapur nga : Progon , 23rd February 2016, 00:55
Post: 0
Shikime: 324
Progon
prej 23rd February 2016, 00:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“Unė, korrieri i Qemal Stafės, dėshmoj vrasjen e tij nga Enveri”

Hapur nga : Progon , 22nd February 2016, 22:36
Post: 0
Shikime: 241
Progon
prej 22nd February 2016, 22:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nexhmije Hoxha tregon pėrralla: Nuk na dilnin rrogat!

Hapur nga : Progon , 9th February 2016, 00:32
Post: 0
Shikime: 211
Progon
prej 9th February 2016, 00:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kadare: E vėrteta e Shqipėrisė fshihet nė dosjet e pahapura

Hapur nga : Amelia , 19th January 2016, 07:46
Post: 0
Shikime: 220
Amelia
prej 19th January 2016, 07:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kadare: Nexhmija, kriminele, nuk debatohet nė mbretėrinė e idiotėve

Hapur nga : Albo , 28th February 2014, 00:59
Post: 1
Shikime: 245
Monroe
prej 28th February 2014, 09:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Enveri, orgji me sekretaren dhe Tom Stefanin

Hapur nga : CLICHE , 17th January 2016, 23:30
Post: 0
Shikime: 186
nardlushnja
prej 11th March 2008, 17:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Krimet komuniste nė Shqiperi

Hapur nga : Anaa , 8th April 2016, 23:35
Post: 0
Shikime: 144
Anaa
prej 3rd March 2008, 23:08 Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi