Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , Thu 24 Apr 2008 - 20:22
Post: 0
Shikime: 158
Admin
prej Thu 24 Apr 2008 - 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cfare mendoni per mamin sexy Ingrit Gjoni?

Shume ne top forme duket edhe me djalin ne plazh Ingriti
Hapur nga : klaklakla , Wed 19 Jul 2017 - 18:45
Post: 3
Shikime: 49
Monroe
prej Wed 16 Aug 2017 - 15:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bleona Qereti e quan Ledrin 'baby' (Foto)

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/14beaecca8e6d54ed36139ee80f54838_XL.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:54
Post: 0
Shikime: 275
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Enca: Lum ai burrė qė mė merrė (FOTO)

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/095330454d6a5b722d636653a004dc62_XL.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:54
Post: 0
Shikime: 198
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kaltrina tregon se pėrse nuk ka bėrė darsėm (VIDEO)

Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:52
Post: 0
Shikime: 114
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pse u mbulua e reja e Shyhretes? (FOTO)

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/2dcc25b7b79bb0a766f62996c827198e_XL.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:51
Post: 0
Shikime: 214
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Edona Llalloshi e bėn djalin synet (FOTO)

Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:51
Post: 0
Shikime: 225
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Samanta Karaleva aksidentohet (FOTO)

Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:49
Post: 0
Shikime: 217
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Angelina fqinje me Kimin dhe J.LO (FOTO)

Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:47
Post: 0
Shikime: 178
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nėna e Dua Lipės publikon fotografi tė vjetėr(FOTO)

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/328d55c47359b4122eb396a9e4009f3a_XL.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 10 Oct 2016 - 17:46
Post: 0
Shikime: 173
Monroe
prej Mon 10 Oct 2016 - 17:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Modelja shqipėtare qe pozoi me Donald Trump? (foto)

http://www.10minuta.com/images/screenshot-6_1464284698-6166080.png
Hapur nga : Dezdemona , Sat 28 May 2016 - 10:55
Post: 0
Shikime: 262
Dezdemona
prej Sat 28 May 2016 - 10:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pamje super seksi tė Fjolla Morinės nė videoklipin e saj tė ri (foto)

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/ca7c97f65983035a75842ddcf8a1ef7f_XL.jpg
Hapur nga : Dezdemona , Sat 28 May 2016 - 10:54
Post: 0
Shikime: 217
Dezdemona
prej Sat 28 May 2016 - 10:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kė e fyen rėndė Linda Morina? (foto)

Hapur nga : Dezdemona , Sat 28 May 2016 - 10:53
Post: 0
Shikime: 229
Dezdemona
prej Sat 28 May 2016 - 10:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Etnon dhe Genta e kallin Zvicrėn

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/7b8e81a906979079a0de53cb25af49a1_XL.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 8:01
Post: 0
Shikime: 154
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 8:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Majk nė skenė mė idhullin e tij

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 8:00
Post: 0
Shikime: 178
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 8:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arsyet qė fshihen pas veprimeve tė Lady Gaga-s

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 8:00
Post: 0
Shikime: 127
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 8:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė famshmit qė kanė ndikim nė disa shtete

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:59
Post: 0
Shikime: 127
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cili yll e ka kėmbėn 'plehė'?(foto)

http://www.10minuta.com/images/magazina/2016/may/gaga.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:58
Post: 0
Shikime: 225
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cfarė kanė shkruar mediat kroate pėr Era Istrefin?

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/015b7081178c79ee7826741803417eaa_XL.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:57
Post: 0
Shikime: 125
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:57 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Geti sqaron lidhjen me Elvana Gjata

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:56
Post: 0
Shikime: 143
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

'Dashni e zezė' nga Sinan Vllasaliu (video)

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:56
Post: 0
Shikime: 130
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

​Momentet mė interesante pėrgjatė viteve nė Met Gala

http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/026198e5453d60ef31e251900b5ab076_XL.jpg
Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:55
Post: 0
Shikime: 120
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Seksi mė i mirė para apo pas lindjes sė fėmijės? Mėsojeni pėrgjigjen nga Jonida (video)

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:54
Post: 0
Shikime: 114
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cozmani humb njė person tė dashur (foto)

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:54
Post: 0
Shikime: 171
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:54 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Premierė: Dafina dhe KAOS publikojnė 'Na' (video)

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:53
Post: 0
Shikime: 122
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ledri edhe pas ndarjes, e pėrkrahė Dafinėn (foto)

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:52
Post: 0
Shikime: 157
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Era krahasohet me Rihannėn nga televizioni gjerman (video)

Hapur nga : Monroe , Mon 9 May 2016 - 7:50
Post: 0
Shikime: 91
Monroe
prej Mon 9 May 2016 - 7:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

I replikon kryeministrit Rama, kėrcėnohet me jetė!

Hapur nga : Klaudia , Sun 28 Feb 2016 - 21:25
Post: 2
Shikime: 209
virusi
prej Mon 28 Mar 2016 - 23:12 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ciljeta: Kim Kardashian eshte e rendomte para meje

Hapur nga : Amelia , Mon 9 Mar 2015 - 20:05
Post: 2
Shikime: 469
marino
prej Mon 28 Mar 2016 - 17:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

E dua, e dua, e dua... atė ēantė

Hapur nga : Mary , Mon 17 Mar 2008 - 13:13
Post: 4
Shikime: 312
epanjohura
prej Mon 28 Mar 2016 - 9:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Beyonce shkėlqen nė skenėn e Brit Awards

Hapur nga : Amelia , Thu 20 Feb 2014 - 14:58
Post: 1
Shikime: 323
Monroe
prej Mon 28 Mar 2016 - 8:10 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi