Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Lista e temave [0]

Asnjė mesazh i ritag

“Sot katolikėt nuk kanė asnji zā tė vetin nė politikėn shqiptare”

Hapur nga : Progon , 23rd March 2016, 00:56
Post: 0
Shikime: 178
Progon
prej 23rd March 2016, 00:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rezervat e naftės sė Shpiragut pasuri kombėtare

Hapur nga : Admin , 20th March 2016, 22:18
Post: 0
Shikime: 703
Admin
prej 20th March 2016, 22:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kryeministri kėrcėnon gazetarin: O qen bir qeni do tė…

Hapur nga : Admin , 20th March 2016, 21:11
Post: 1
Shikime: 221
virusi
prej 20th March 2016, 21:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bojken Abazi: kush ėshtė shqiptari i parė qė u cilėsua “non grata” nga qeveria e Prishtinės

Hapur nga : Admin , 17th March 2016, 22:34
Post: 1
Shikime: 275
epanjohura
prej 17th March 2016, 23:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tirana nėn terror, ja ēfarė poston Rama nė Facebook (Foto)

Hapur nga : Admin , 17th March 2016, 21:16
Post: 2
Shikime: 2597
virusi
prej 17th March 2016, 22:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Solidaritet me Francen, pse jo dhe me Turqine e goditur nga terrori!?

Hapur nga : Admin , 14th March 2016, 17:00
Post: 2
Shikime: 279
marino
prej 14th March 2016, 21:14 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zbardhen dokumentet: Ramiz Alia ēoi 4 ton ar nė Zvicėr nė

Hapur nga : Progon , 10th March 2016, 23:08
Post: 0
Shikime: 483
Progon
prej 10th March 2016, 23:08 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kryqėzoni Ardit Gebrenė dhe puthni Nexhmijen, Kobrėn e diktaturės!

Hapur nga : Progon , 1st March 2016, 17:34
Post: 0
Shikime: 259
Progon
prej 1st March 2016, 17:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tre deputetėt qė nuk lejuan skenarin e brigadave tė kuqe

Hapur nga : Admin , 28th February 2016, 19:57
Post: 1
Shikime: 268
epanjohura
prej 28th February 2016, 20:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ringjallja e guximit qytetar dhe forca para nėnshtrimit

Hapur nga : Progon , 26th February 2016, 20:24
Post: 0
Shikime: 202
Progon
prej 26th February 2016, 20:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kimete Berisha-Kolumne...

Nė festa, e fshehnin tė vdekurin...!
Hapur nga : epanjohura , 14th February 2016, 18:34
Post: 4
Shikime: 383
epanjohura
prej 26th February 2016, 12:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

E kush mund tė thotė sot se nuk ishte nė sheshin Skėnderbej 25 vjet mė parė?

Hapur nga : Albo , 21st February 2016, 21:32
Post: 0
Shikime: 239
Albo
prej 21st February 2016, 21:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Preventivi i Kėndit tė Lojėrave/ Vėrtetohet betonizimi i Parkut tė Liqenit

Hapur nga : Amelia , 21st February 2016, 21:23
Post: 0
Shikime: 206
Amelia
prej 21st February 2016, 21:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te fala Edi Ramės nga njė djalkė pe Korēe

Hapur nga : Admin , 21st February 2016, 01:16
Post: 0
Shikime: 315
Admin
prej 21st February 2016, 01:16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sipas Milaim Zekės: Ja pse duhet pėrshėndetur vendimi i Ramush Haradinajt?!

Hapur nga : Progon , 20th February 2016, 20:53
Post: 0
Shikime: 206
Progon
prej 20th February 2016, 20:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Po rrėshqisni ‘butė e mė thellė’ nė diktaturė – Nga BESNIK ALIAJ

Hapur nga : Amelia , 19th February 2016, 17:51
Post: 0
Shikime: 208
Amelia
prej 19th February 2016, 17:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Armik

Nga Edison Ypi
Hapur nga : Admin , 14th February 2016, 22:36
Post: 0
Shikime: 284
Admin
prej 14th February 2016, 22:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mangupat !-Kimete Berisha

1. Dikush m'i ka shpuar gishtat e dorezave!
Hapur nga : Admin , 14th February 2016, 22:21
Post: 0
Shikime: 216
Admin
prej 14th February 2016, 22:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Horror pa fund.Sa foshnje jan therur per ti futur gjak Enverit;

Hapur nga : Progon , 13th February 2016, 02:18
Post: 0
Shikime: 432
Progon
prej 13th February 2016, 02:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Qeveria nuk tėrhiqet nga bunkeri

Hapur nga : Amelia , 2nd February 2016, 18:46
Post: 0
Shikime: 269
Amelia
prej 2nd February 2016, 18:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kur goditėn Edi Ramėn pėr vdekje!

Hapur nga : Progon , 25th January 2016, 22:28
Post: 2
Shikime: 1491
legjenda
prej 30th January 2016, 23:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pse po pėrgatitet njė grusht shteti (varianti i plotė)

Hapur nga : Admin , 25th January 2016, 20:04
Post: 0
Shikime: 1499
Admin
prej 25th January 2016, 20:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

Mediat Britanike ISIS kontrollon kanabisin ne Lazarat.

Hapur nga : Amelia , 20th January 2016, 08:21
Post: 0
Shikime: 1846
Amelia
prej 20th January 2016, 08:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Daily Mail: Ja milionat qė paguan qeveria shqiptare pėr gruan e Tony Blair

Hapur nga : Amelia , 20th January 2016, 07:17
Post: 0
Shikime: 631
Amelia
prej 20th January 2016, 07:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si humbi Edi Rama 3 miliardė euro financime kineze, ose si u katandis nė njė thelė “Kaposhi i Kuq” i Ramės

Hapur nga : Amelia , 20th January 2016, 06:46
Post: 0
Shikime: 553
Amelia
prej 20th January 2016, 06:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

New York Times” : Qė Gjermania dhe Europa tė shpėtojnė, duhet tė largohet Merkel

Hapur nga : Amelia , 11th January 2016, 23:07
Post: 0
Shikime: 482
Amelia
prej 11th January 2016, 23:07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mėsuesja e Gregut shkarkohet nga puna, ja ēfarė shkruan pėr bunkerėt

Hapur nga : Amelia , 9th January 2016, 18:01
Post: 0
Shikime: 505
Amelia
prej 9th January 2016, 18:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Keto jane 5 politikanet me te bukura shqiptare.

Hapur nga : Albo , 7th January 2016, 04:31
Post: 0
Shikime: 677
Albo
prej 7th January 2016, 04:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DOKUMENTI/ Ja si u pasurua kompania e vėllait tė Veliaj

Hapur nga : Albo , 4th January 2016, 16:20
Post: 0
Shikime: 544
Albo
prej 4th January 2016, 16:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hila vazhdon sulmet ndaj Ramės: Nuk i ke lėnė gjė mangut Saliut

Hapur nga : Amelia , 19th December 2015, 22:25
Post: 0
Shikime: 700
Amelia
prej 19th December 2015, 22:25 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi