Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Lista e temave [0]

Asnjė mesazh i ri

Blushi: Qeveria ka pastruar Shqipėrinė nga tė varfėrit; reagon Ahmetaj: Shih statistikat

Hapur nga : Amelia , 6th December 2015, 21:39
Post: 0
Shikime: 955
Amelia
prej 6th December 2015, 21:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMendoj

Europa ende ka nevojė pėr emigrantėt

Hapur nga : Amelia , 22nd November 2015, 23:20
Post: 0
Shikime: 1083
Amelia
prej 22nd November 2015, 23:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptarėt nė udhėkryq: midis largimit, rikthimit e nė kėrkim tė identitetit e qytetarisė

Hapur nga : Amelia , 22nd November 2015, 22:20
Post: 0
Shikime: 768
Amelia
prej 22nd November 2015, 22:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

Zheji: Dielli i shqiptarėve lind nga perėndimi

Hapur nga : Amelia , 21st November 2015, 23:26
Post: 0
Shikime: 479
Amelia
prej 21st November 2015, 23:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Studiuesi Jon Halliday: Dyshimet e Stalinit dhe Hrushovit mbi Enver Hoxhėn, diktatori

Hapur nga : Admin , 14th October 2015, 04:38
Post: 0
Shikime: 854
Admin
prej 14th October 2015, 04:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zogu i Ramės premton se do ndėrtojė nė ēdo muaj 4 shkolla dhe 2 kopshte

Hapur nga : Admin , 3rd June 2015, 11:45
Post: 0
Shikime: 510
Admin
prej 3rd June 2015, 11:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Koncesioni qė mban tė huajt dhe shqiptarėt larg Shqipėrisė

Hapur nga : Klea1 , 2nd June 2015, 12:17
Post: 0
Shikime: 412
Klea1
prej 2nd June 2015, 12:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dialogu Shqipėri-BE, a do tė vijė nė vjeshtė rekomandimi pėr hapjen e negociatave?

Hapur nga : Amelia , 25th March 2015, 20:06
Post: 0
Shikime: 1135
Amelia
prej 25th March 2015, 20:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri[ Sondazh ]

A do te antarsohet shqiperia ne NATO?

Hapur nga : Admin , 10th March 2008, 21:24 1, 2
Post: 35
Shikime: 1384
Monroe
prej 16th March 2014, 15:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri[ Sondazh ]

Aksidentet nė Shqipėri

Hapur nga : Admin , 26th November 2013, 02:13
Post: 1
Shikime: 370
Monroe
prej 16th March 2014, 15:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ironizon Lubonja: Oh sa mire me ken shqiptar, me pas Edin dhe Hashimin bashkekryetar

Hapur nga : Amelia , 12th January 2014, 22:59
Post: 0
Shikime: 186
Amelia
prej 12th January 2014, 22:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Korrupsioni si marrėveshje e krimit socialist

Hapur nga : Admin , 4th December 2013, 15:52
Post: 0
Shikime: 343
Admin
prej 4th December 2013, 15:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rrėfehet Pėr Herė Tė Parė Vėllai I Mehmet Shehut

Hapur nga : Admin , 19th October 2008, 00:31
Post: 1
Shikime: 421
Admin
prej 19th October 2008, 00:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si e pritet pafajėsinė e Ramush Haradinaj-t?

Hapur nga : Albini , 3rd April 2008, 18:48
Post: 8
Shikime: 359
roben
prej 30th September 2008, 21:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

Hapur nga : albx , 27th March 2008, 10:30
Post: 6
Shikime: 245
nardlushnja
prej 29th March 2008, 16:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vlore, I Jati Aksidenton Per Vdekje Vajzen E Tij 3 Vjecare

Hapur nga : XgirlX , 22nd March 2008, 19:16
Post: 4
Shikime: 137
nardlushnja
prej 23rd March 2008, 00:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Incident nė ambasadė, denoncohet polici grek

Hapur nga : nardlushnja , 21st March 2008, 17:44
Post: 0
Shikime: 154
nardlushnja
prej 21st March 2008, 17:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vrasja e Azem Hajdarit

Hapur nga : nardlushnja , 14th March 2008, 18:58
Post: 5
Shikime: 245
nardlushnja
prej 20th March 2008, 20:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pedofilia, gjykata vendos ekstradimin e anglezeve

Hapur nga : nardlushnja , 11th March 2008, 17:40
Post: 2
Shikime: 188
nardlushnja
prej 13th March 2008, 18:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vigjilje pavaresie, shqiptare dhe serbe ne debat

Hapur nga : albx , 2nd February 2008, 21:37
Post: 4
Shikime: 221
Anaa
prej 1st March 2008, 04:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SHQIPERIA DO TE FURNIZOJE KOSOVEN ME ENERGJI NE RAST EMBARGO

Hapur nga : nardlushnja , 18th February 2008, 17:20
Post: 2
Shikime: 167
nardlushnja
prej 29th February 2008, 18:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Njohja e pavaresise, pas zgjedhjeve ne Serbi

Hapur nga : Admin , 14th January 2008, 15:29
Post: 6
Shikime: 279
Anaa
prej 26th February 2008, 13:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Anglezin e vranė dhe e hodhėn nė pus

Hapur nga : nardlushnja , 22nd February 2008, 20:00
Post: 3
Shikime: 263
nardlushnja
prej 24th February 2008, 19:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dėnohen sulmet kundėr ambasadave

Hapur nga : nardlushnja , 22nd February 2008, 18:36
Post: 3
Shikime: 185
nardlushnja
prej 22nd February 2008, 19:02 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrēarje nė mesin e tė majtės shqiptare

Hapur nga : nardlushnja , 22nd February 2008, 18:43
Post: 0
Shikime: 201
nardlushnja
prej 22nd February 2008, 18:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Njė raketė amerikane godet me sukses satelitin spiun nė rėni

Hapur nga : nardlushnja , 21st February 2008, 17:46
Post: 0
Shikime: 165
nardlushnja
prej 21st February 2008, 17:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sulmohen dhe kėrcėnohen shqiptarėt nė Pulė tė Kroacisė

Hapur nga : nardlushnja , 21st February 2008, 17:10
Post: 0
Shikime: 191
nardlushnja
prej 21st February 2008, 17:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

sa do te zvarritet pamvarsija e kosoves

Hapur nga : Anaa , 6th January 2008, 04:31
Post: 8
Shikime: 246
shaban cakolli
prej 14th February 2008, 16:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dhune ndaj njė tė arrestuari nga Brodeci ( Macedonia )

Hapur nga : LiNuX , 10th February 2008, 11:21
Post: 2
Shikime: 160
LiNuX
prej 10th February 2008, 11:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vatikani, prane njohjes se Kosoves shtet

Hapur nga : albx , 4th February 2008, 22:51
Post: 0
Shikime: 185
albx
prej 4th February 2008, 22:51 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi