Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Lista e temave [0]

Asnjė mesazh i ri

Zgjedhjet e Serbise, pa ndikim ne statusin e Kosoves

Hapur nga : Admin , 20th January 2008, 21:07
Post: 1
Shikime: 224
shaban cakolli
prej 31st January 2008, 21:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hapet nje jave vendimtare per daljen nga kriza politike

Hapur nga : albx , 28th January 2008, 21:29
Post: 0
Shikime: 180
albx
prej 28th January 2008, 21:29 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptari vjedh 9 mije karta krediti ne restorant

Hapur nga : Admin , 20th January 2008, 21:36
Post: 0
Shikime: 194
Admin
prej 20th January 2008, 21:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BE u ofron serbeve levizje te lire pa viza dhe pa u anetares

Hapur nga : albx , 20th January 2008, 00:20
Post: 0
Shikime: 178
albx
prej 20th January 2008, 00:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sllovenia dhe Italia kerkojne qendrim te perbashket te BE-se

Hapur nga : albx , 15th January 2008, 20:09
Post: 0
Shikime: 220
albx
prej 15th January 2008, 20:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arratisen skafistet, pranga organizatoreve

Hapur nga : albx , 12th January 2008, 18:39
Post: 0
Shikime: 298
albx
prej 12th January 2008, 18:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosove, firmoset marreveshja per Qeverine, PDK-LDK gati emra

Hapur nga : Admin , 11th January 2008, 01:35
Post: 1
Shikime: 212
Anaa
prej 12th January 2008, 01:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosovė, arrihet marrėveshja PDK- LDK pėr Qeverinė

Hapur nga : albx , 6th January 2008, 00:08
Post: 1
Shikime: 173
Anaa
prej 6th January 2008, 03:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Agim Doēi: Kur ēėshtja kombėtare ėshtė nė udhėkryq, antikomb

Hapur nga : virusi , 6th January 2008, 02:19
Post: 0
Shikime: 189
virusi
prej 6th January 2008, 02:19 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi