1. Letėrsia

  Postimet e funditcollapse

  1. Zeri YT

   Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

   • 63
   • 640
  1. Zeri YT

   Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

   • 32
   • 187
  1. Zeri YT

   Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

   • 146
   • 1275

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [2]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetNgjitės

Ligji i te drejtes se autorit

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/tag-xl10.png
Hapur nga : Fllad , 29th November 2013, 01:32
Post: 0
Shikime: 429
Fllad
prej 24th April 2008, 23:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“PSIKOLOGJIA, SHEMBĖLLTYRA, AUTORITETI I NJĖ VEPRE SHKENCORE TĖ MUNGUAR,… GJETJE, RISI, TEJHAPJE HORIZONTI ME SUBSTRAT DINAMIK DIPLOMATIK “ kum

Hapur nga : Kristaq Shabani , 9th May 2018, 23:10
Post: 0
Shikime: 94
Kristaq Shabani
prej 9th May 2018, 23:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

“LETĖRSIA, ARTI, KULTURA NXIT TURIZMIN NĖ NJĖ TREVĖ INTELIGJENTE SI ZAGORIA” Nga Kristaq F. Shabani poet, shkrimtar,studiues, estet IWA, WPS, Pr

Hapur nga : Kristaq Shabani , 29th April 2018, 11:57
Post: 4
Shikime: 117
Kristaq Shabani
prej 29th April 2018, 12:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

"KURIMI I MJEKUT TE MADH"( skice per Kiēo Andonin, babain e Dr. Foto Andonit ) nga Kristaq F. Shabani

Hapur nga : Kristaq Shabani , 20th April 2018, 00:46
Post: 0
Shikime: 392
Kristaq Shabani
prej 20th April 2018, 00:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi qė mė kanė pėlqyer shumė!

Poezi qė mė kanė pėlqyer shumė!
Hapur nga : Mary , 8th February 2016, 21:22 1, 2, 3, 4
Post: 66
Shikime: 2321
Admin
prej 18th December 2017, 23:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ca Vargje nga Unė,e panjohura!

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/387-67.jpg
Hapur nga : epanjohura , 27th February 2014, 04:11 1, 2, ... , 8, 9
Post: 172
Shikime: 9265
epanjohura
prej 16th November 2017, 16:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Panairi i librit nė Milano, promovohet vepra e Musine Kokalarit

Hapur nga : Admin , 20th April 2017, 00:06
Post: 0
Shikime: 155
Admin
prej 20th April 2017, 00:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Dashurie

Nuk eshte baze e forte vetem TE DUASH, duhet patjeter te respektosh, te nderosh dhe te urresh qe e gjithe ndjenja te jete komplete..
Hapur nga : Admin , 25th December 2007, 14:54 1, 2
Post: 29
Shikime: 1609
burbuqka
prej 17th May 2016, 22:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mes vargjesh nuk krijohet dashuria

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/131-30.jpg
Hapur nga : Edmond Shallvari , 16th February 2016, 13:00
Post: 9
Shikime: 435
Edmond Shallvari
prej 29th March 2016, 08:13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Tradhetie jo poezi dashurie!

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/387-67.jpg
Hapur nga : epanjohura , 7th March 2016, 16:09
Post: 7
Shikime: 1424
ergita
prej 25th March 2016, 20:29 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi pėr njeriun tuaj tė zemrės...

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/55-33.jpg
Hapur nga : Fllad , 18th March 2016, 21:02
Post: 3
Shikime: 513
epanjohura
prej 20th March 2016, 23:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia e Letersise Shqipe

Hapur nga : Alba , 10th March 2016, 18:01 1, 2, 3, 4
Post: 61
Shikime: 2620
Monroe
prej 18th March 2016, 08:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cikėl poetik nga Albulena Pllana

Hapur nga : Amantia , 1st March 2016, 20:41
Post: 7
Shikime: 280
Amantia
prej 1st March 2016, 20:45 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shpirti i te pareve tane ne kenget popullore.

Hapur nga : XgirlX , 27th January 2016, 22:36
Post: 7
Shikime: 451
Sabina
prej 28th February 2016, 16:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vetem poezi

Shkruani ketu cdo poezi qe iu pelqen...
Hapur nga : Fllad , 26th September 2008, 21:48
Post: 6
Shikime: 518
Sabina
prej 28th February 2016, 15:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ringjites

Pjesė nga romanet e botuar dhe ata tė gatshėm pėr botim

Hapur nga : Edmond Shallvari , 17th February 2016, 08:51
Post: 2
Shikime: 339
Edmond Shallvari
prej 22nd February 2016, 09:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vargje tė epikės gojore shqiptare

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 21:37
Post: 0
Shikime: 371
Amelia
prej 12th February 2016, 21:37 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vajtimi i Ajkunės

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 21:36
Post: 0
Shikime: 1071
Amelia
prej 12th February 2016, 21:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kenget Epike E Legjendare Shqiptare

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 21:27
Post: 12
Shikime: 2127
Amelia
prej 12th February 2016, 21:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

EPOSI SHQIPTAR I KRESHNIKEVE.

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 21:21
Post: 1
Shikime: 1719
Amelia
prej 12th February 2016, 21:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi nga Ismail Kadare

Hapur nga : Amelia , 29th November 2013, 01:09
Post: 17
Shikime: 4104
Amelia
prej 26th January 2016, 21:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hedh vargjet e ditės se ikur ....!

Hapur nga : brunilda_it , 20th December 2015, 03:45
Post: 3
Shikime: 1490
adelina
prej 20th December 2015, 04:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nje rrahje teper....

Hapur nga : Monroe , 28th February 2014, 15:50
Post: 7
Shikime: 425
Monroe
prej 28th February 2014, 15:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SIKUR T'ISHA DJALĖ-Haki Stermilli

Hapur nga : Amelia , 22nd February 2014, 20:12
Post: 17
Shikime: 875
Monroe
prej 28th February 2014, 15:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi nga Eva Sotiri

Poezi nga Eva Sotiri
Hapur nga : Musafir , 6th June 2008, 11:17 1, 2
Post: 27
Shikime: 1520
Monroe
prej 28th February 2014, 15:05 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Legjenda

Hapur nga : Seda , 7th June 2008, 01:09
Post: 12
Shikime: 1093
Monroe
prej 27th February 2014, 15:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shaban Cakolli

Hapur nga : shaban cakolli , 14th January 2008, 17:52 1, 2, ... , 4, 5
Post: 92
Shikime: 3743
elma
prej 5th January 2014, 04:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rilindja Kombėtare

Hapur nga : Orfe@ , 8th November 2008, 17:37
Post: 0
Shikime: 484
Orfe@
prej 8th November 2008, 17:37 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi nga Edmond Shallvari

Hapur nga : Edmond Shallvari , 17th February 2016, 17:15 1, 2, ... , 6, 7
Post: 122
Shikime: 3547
Edmond Shallvari
prej 10th July 2008, 06:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vargje nga M.Hoxha

Hapur nga : Fllad , 4th June 2008, 00:30
Post: 3
Shikime: 430
Edmond Shallvari
prej 4th June 2008, 15:08 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi