Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Legjenda e urės sė shenjtė

Hapur nga : Admin , 1st September 2017, 00:20
Post: 0
Shikime: 194
Admin
prej 1st September 2017, 00:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Folklori shqiptar, Cikli i kreshnikeve

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 21:15
Post: 7
Shikime: 396
Admin
prej 1st September 2017, 00:11 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Epika popullore Shqipetare

Epika popullore Shqipetare
Hapur nga : Admin , 1st September 2017, 00:10
Post: 0
Shikime: 175
Admin
prej 1st September 2017, 00:10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kenget Epike E Legjendare Shqiptare

Hapur nga : Admin , 1st September 2017, 00:08
Post: 0
Shikime: 532
Admin
prej 1st September 2017, 00:08 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėnga e Gjergj Elez Alisė.

Hapur nga : Amelia , 12th February 2016, 21:34
Post: 2
Shikime: 324
Amelia
prej 12th February 2016, 21:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiponja nė Mitologjinė Shqiptare.

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/385-39.jpg
Hapur nga : Monroe , 17th March 2014, 08:47
Post: 0
Shikime: 1112
Monroe
prej 17th March 2014, 08:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

R O Z A F A dhe Legjenda e saj

https://i37.servimg.com/u/f37/19/39/69/68/rozafa10.jpg
Hapur nga : CLICHE , 18th February 2016, 19:44
Post: 0
Shikime: 303
CLICHE
prej 8th March 2008, 16:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FOLKLORI

Hapur nga : nardlushnja , 19th February 2008, 20:48
Post: 1
Shikime: 533
shaban cakolli
prej 21st February 2008, 18:45 Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt : Super Moderator, Moderator, Admin

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi