Lista e temave [1]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

265 mije vete tentuan te ikin nga Shqiperia!

http://i84.servimg.com/u/f84/19/39/69/68/image210.jpg
Hapur nga : Amelia , 25th February 2016, 22:00
Post: 3
Shikime: 583
virusi
prej 4th January 2017, 21:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Popullimi i trevave Shqipetare

Hapur nga : Albo , 25th February 2016, 21:23
Post: 3
Shikime: 1662
Albo
prej 25th February 2016, 21:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

600 vjet shqiptarė nė Itali, arbėreshėt: Perėndia na mbajti dhe na mban

http://i84.servimg.com/u/f84/19/39/69/68/12743510.jpg
Hapur nga : Admin , 20th February 2016, 20:00
Post: 1
Shikime: 794
Admin
prej 20th February 2016, 20:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

shqiptare ne maqedoni

Hapur nga : legjenda , 14th February 2016, 18:24
Post: 4
Shikime: 334
legjenda
prej 15th February 2016, 15:53 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

mire se vjen ne sofre tetovare

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/447-89.gif
Hapur nga : legjenda , 30th January 2016, 23:46
Post: 0
Shikime: 250
legjenda
prej 30th January 2016, 23:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sofra Vlonjate

Hapur nga : Fllad , 12th November 2015, 04:43
Post: 1
Shikime: 294
Progon
prej 30th January 2016, 23:34 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sofra Shkodrane

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/11-86.jpg
Hapur nga : CLICHE , 17th January 2016, 23:37
Post: 4
Shikime: 365
CLICHE
prej 17th January 2016, 23:46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Hapur nga : albx , 10th February 2008, 22:41
Post: 12
Shikime: 1936
Progon
prej 14th January 2016, 03:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Branisllav Sinadinovski: Janė 100 mijė shqiptarė ortodoks nė Maqedoni!

Hapur nga : Amelia , 12th January 2016, 01:55
Post: 0
Shikime: 306
Amelia
prej 12th January 2016, 01:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shpallet Bashkėsia Ortodokse e Shqiptarėve tė Maqedonisė

Hapur nga : Amelia , 12th January 2016, 01:30
Post: 0
Shikime: 333
Amelia
prej 12th January 2016, 01:30 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė jesh shqiptarė i deklaruar ortodoks nė Maqedoni, sakrificė dhe sfidė me rreziqe

http://i68.servimg.com/u/f68/19/39/69/68/branis10.jpg
Hapur nga : Amelia , 11th January 2016, 23:32
Post: 0
Shikime: 358
Amelia
prej 11th January 2016, 23:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėr: Arvanitėt e Greqisė

Hapur nga : Albo , 7th January 2016, 05:09
Post: 0
Shikime: 262
Albo
prej 7th January 2016, 05:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sofra e Burrelit

Hapur nga : Monroe , 15th December 2015, 02:55
Post: 1
Shikime: 380
Progon
prej 15th December 2015, 02:59 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bashkimi Kombtar.

Hapur nga : Anaa , 6th December 2015, 13:39
Post: 1
Shikime: 373
Amelia
prej 6th December 2015, 13:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gazetaret me te njohur shqiptare ne Diaspore.

Hapur nga : Amelia , 27th November 2013, 01:47
Post: 0
Shikime: 627
Amelia
prej 27th November 2013, 01:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Veshjet tradicionale shqiptare dhe Kultura Tradicionale nė trojet Shqiptare

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/280-93.jpg
Hapur nga : Orfe@ , 8th November 2008, 17:26
Post: 0
Shikime: 652
Orfe@
prej 8th November 2008, 17:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sofra Kuksiane

Hapur nga : Flamur , 25th October 2008, 20:39
Post: 0
Shikime: 734
Flamur
prej 25th October 2008, 20:39 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

JUSUF GĖRVALLA - PROMETHEU I SIMBOLIKĖS LIRIKE

Hapur nga : Musafir , 19th March 2008, 20:37 1, 2
Post: 25
Shikime: 934
shaban cakolli
prej 19th March 2008, 21:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe, shteti shqiptar dhe qytetari shqiptar

http://r14.imgfast.net/users/1414/37/24/83/avatars/56-18.jpg
Hapur nga : nardlushnja , 7th March 2008, 18:14
Post: 11
Shikime: 694
Anaa
prej 7th March 2008, 19:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e fundit nga Kosova

Hapur nga : Albini , 29th February 2008, 19:24
Post: 13
Shikime: 414
Albini
prej 5th March 2008, 21:27 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bashkimi Kombtar.

Hapur nga : Albini , 10th February 2016, 13:19
Post: 0
Shikime: 228
Albini
prej 2nd March 2008, 20:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosova dhe kufijte e saj-Lajmi i ditės

Hapur nga : nardlushnja , 19th February 2008, 17:34
Post: 10
Shikime: 296
nardlushnja
prej 28th February 2008, 19:25 Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi