Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Lista e temave [5]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 168
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Thenie filozofike

Hapur nga : Admin , 25th December 2007, 14:57 1, 2, ... , 24, 25
Post: 490
Shikime: 10007
Admin
prej 15th November 2017, 23:31 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Thėnia e ditės!

Hapur nga : Amelia , 23rd February 2016, 22:09 1, 2, ... , 4, 5
Post: 98
Shikime: 2475
epanjohura
prej 13th November 2017, 19:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Thenie interesante

Hapur nga : virusi , 19th March 2016, 02:26 1, 2, ... , 4, 5
Post: 88
Shikime: 5238
Admin
prej 26th September 2017, 22:20 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjitės

Shprehje Popullore

Hapur nga : Mary , 19th March 2016, 02:10 1, 2, ... , 12, 13
Post: 247
Shikime: 1096
Admin
prej 25th September 2017, 22:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nė mes tė dėshirės dhe mendimit

Nė mes tė dėshirės dhe mendimit
Hapur nga : Amelia , 20th March 2018, 02:40
Post: 0
Shikime: 31
Amelia
prej 20th March 2018, 02:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Makiavelianėt: Kur qėllimi justifikon mjetet

Makiavelianėt: Kur qėllimi justifikon mjetet
Hapur nga : Amelia , 20th March 2018, 01:49
Post: 0
Shikime: 69
Amelia
prej 20th March 2018, 01:49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Oscar Wilde

Oscar Wilde
Hapur nga : Admin , 26th September 2017, 22:41
Post: 0
Shikime: 77
Admin
prej 26th September 2017, 22:41 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Makiaveli

Makiaveli
Hapur nga : Admin , 26th September 2017, 22:40
Post: 0
Shikime: 73
Admin
prej 26th September 2017, 22:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thenie per femrat...

Hapur nga : elma , 6th February 2008, 01:44 1, 2, ... , 8, 9
Post: 170
Shikime: 6772
alak
prej 15th September 2017, 11:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thenie nga: " Charles Bukowski"

Hapur nga : Admin , 30th April 2016, 18:52
Post: 13
Shikime: 785
Admin
prej 14th September 2017, 23:26 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albert Einstein: Bota, siē e shoh unė

Albert Einstein: Bota, siē e shoh unė
Hapur nga : Admin , 21st May 2017, 01:46
Post: 1
Shikime: 154
File
prej 28th May 2017, 22:52 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Frazat mė tė mrekullueshme pėr jetėn!

Hapur nga : Monroe , 18th June 2016, 15:46
Post: 2
Shikime: 238
Admin
prej 9th May 2017, 01:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kane thene per jeten.

Hapur nga : Monroe , 17th March 2014, 08:41 1, 2, 3
Post: 58
Shikime: 2575
Admin
prej 9th May 2017, 01:01 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Psikologji KĖNAQĖSIA GJELBĖRON SHPIRTIN nga Kristaq F. Shabani shkrimtar, poet, studiues, estet

Hapur nga : Kristaq Shabani , 22nd February 2017, 17:50
Post: 0
Shikime: 268
Kristaq Shabani
prej 22nd February 2017, 17:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia ..!

Hapur nga : Amelia , 1st February 2016, 21:15
Post: 2
Shikime: 238
Monroe
prej 29th December 2016, 15:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMendoj

Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

Hapur nga : epanjohura , 8th February 2016, 17:29
Post: 13
Shikime: 378
Monroe
prej 29th May 2016, 10:56 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Aforizma

Hapur nga : Mary , 16th March 2016, 20:53
Post: 6
Shikime: 280
Monroe
prej 29th March 2016, 16:48 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Biografia dhe veprat e Nietzsches

Hapur nga : Amelia , 1st February 2016, 21:11
Post: 2
Shikime: 341
Monroe
prej 4th March 2016, 10:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kant...

Hapur nga : Amelia , 1st February 2016, 21:13
Post: 3
Shikime: 318
Monroe
prej 4th March 2016, 10:24 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

ARISTOTELI

Hapur nga : Amelia , 1st February 2016, 21:14
Post: 2
Shikime: 272
Monroe
prej 4th March 2016, 10:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

25 theniet e Albert Einstein

Hapur nga : Amelia , 3rd February 2016, 23:36
Post: 1
Shikime: 283
Monroe
prej 4th March 2016, 10:19 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

Si mund te luftojme stresin dhe semundje mendore

Hapur nga : Amelia , 8th February 2016, 14:40
Post: 4
Shikime: 306
Monroe
prej 4th March 2016, 10:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Disa arsye per te qene vetem !!!

Hapur nga : Amelia , 31st January 2016, 22:36
Post: 1
Shikime: 300
Monroe
prej 2nd March 2016, 15:18 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arthur Schopenhauer

Hapur nga : Admin , 24th February 2016, 20:33
Post: 0
Shikime: 354
Admin
prej 24th February 2016, 20:33 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete te shkurtera por interesante

Hapur nga : elma , 27th February 2008, 21:39 1, 2
Post: 23
Shikime: 1308
Admin
prej 11th February 2016, 13:08 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Theni per meshkujt...

Hapur nga : little_angel , 28th April 2008, 12:01 1, 2
Post: 23
Shikime: 1041
Amelia
prej 8th February 2016, 08:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Profil pėr Shtjefėn Gjeēovin " Gur i shenjtėruar i Shqipėrisė "

Hapur nga : Amelia , 3rd February 2016, 23:40
Post: 0
Shikime: 234
Amelia
prej 3rd February 2016, 23:40 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Cfare eshte Filozofia ZEN ?

Hapur nga : Amelia , 1st February 2016, 21:09
Post: 0
Shikime: 287
Amelia
prej 1st February 2016, 21:09 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kur adoleshenti vuan nga ankthi?

Hapur nga : Amelia , 31st January 2016, 22:35
Post: 0
Shikime: 234
Amelia
prej 31st January 2016, 22:35 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kujtesa, studimet dhe teorite mbi te

Hapur nga : Amelia , 31st January 2016, 22:34
Post: 0
Shikime: 168
Amelia
prej 31st January 2016, 22:34 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi