Shko tek faqja : 1, 2  Next

Lista e temave [2]

Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohettagGlobal announcement:

Lexoni kėtu perpara se te hapni nje teme ose te postoni ne forum.

http://i97.servimg.com/u/f97/19/39/69/68/b6umfh10.png
Hapur nga : Admin , 24th April 2008, 20:22
Post: 0
Shikime: 170
Admin
prej 24th April 2008, 20:22 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riOkNgjitės

Kushtetuta e Republikes se Shqiperise dhe besimet Fetare.

Hapur nga : Mary , 24th March 2016, 00:38
Post: 0
Shikime: 206
Mary
prej 18th March 2008, 23:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Agjerimi

Hapur nga : Monroe , 21st April 2016, 07:08 1, 2
Post: 37
Shikime: 1494
Monroe
prej 21st April 2016, 07:38 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė drejtat e jetimėve.

Hapur nga : Monroe , 21st April 2016, 07:06
Post: 0
Shikime: 254
Monroe
prej 21st April 2016, 07:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Terroristėt shtrembėrojnė Kur’anin pėr tė arsyetuar dhunėn

Hapur nga : Monroe , 21st April 2016, 07:04
Post: 0
Shikime: 186
Monroe
prej 21st April 2016, 07:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēfarė tha Napoleon Bonaparta pėr Muhamedin a.s. dhe Kuranin

Hapur nga : Monroe , 21st April 2016, 07:03
Post: 0
Shikime: 206
Monroe
prej 21st April 2016, 07:03 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thenje ATEISTE

Hapur nga : Monroe , 20th April 2016, 20:55
Post: 0
Shikime: 286
Monroe
prej 20th April 2016, 20:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ateizmi, njė filozofi udhėheqėse nė botėn globale

Hapur nga : Monroe , 20th April 2016, 20:48
Post: 2
Shikime: 315
Monroe
prej 20th April 2016, 20:51 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Djalli

Hapur nga : Monroe , 20th April 2016, 20:44
Post: 0
Shikime: 212
Monroe
prej 20th April 2016, 20:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thenie islamike

Hapur nga : Monroe , 20th April 2016, 20:25 1, 2, 3, 4
Post: 79
Shikime: 1380
Monroe
prej 20th April 2016, 20:42 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FEJA

Hapur nga : shaban cakolli , 23rd January 2008, 14:26
Post: 6
Shikime: 601
Monroe
prej 20th April 2016, 20:23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A do tė martoheshit me dikė qė ka pėrkatėsi tjetėr fetare?

Hapur nga : nardlushnja , 8th February 2016, 13:51 1, 2
Post: 33
Shikime: 1071
marino
prej 6th April 2016, 15:58 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PROFECIA

Hapur nga : shaban cakolli , 18th January 2008, 00:08
Post: 2
Shikime: 522
Monroe
prej 2nd March 2016, 13:55 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēfarė mendoni: a ekziston jeta pas vdekjes?

Hapur nga : Monroe , 1st March 2014, 16:05
Post: 1
Shikime: 507
legjenda
prej 30th January 2016, 17:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilajm

Ekstremizmi fetar, Hide: Ja faktorėt qė ndikojnė nė radikalizimin e shqiptarėve

Hapur nga : Amelia , 19th December 2015, 05:17
Post: 0
Shikime: 1122
Amelia
prej 19th December 2015, 05:17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besėlidhja e Re

Hapur nga : Katoliku , 5th October 2008, 18:46
Post: 9
Shikime: 655
Katoliku
prej 5th October 2008, 19:04 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

http://www.bibla.net/

Hapur nga : Katoliku , 5th October 2008, 18:43
Post: 0
Shikime: 483
Katoliku
prej 5th October 2008, 18:43 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Stema te Papeve e Kardinajve

Hapur nga : CLICHE , 5th October 2008, 18:15
Post: 0
Shikime: 465
CLICHE
prej 5th October 2008, 18:15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shna Ndoi, njė faltore pėr gjithė besimet

Hapur nga : CLICHE , 26th September 2008, 21:00
Post: 0
Shikime: 618
CLICHE
prej 26th September 2008, 21:00 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja;pengon apo ndihmon?

Hapur nga : Fllad , 27th July 2008, 07:58
Post: 4
Shikime: 406
Anaa
prej 27th July 2008, 19:50 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Monumentet e Kultit Katolik Gjatė Mesjetės nė Kosovė

Hapur nga : CLICHE , 2nd April 2008, 17:06
Post: 0
Shikime: 506
CLICHE
prej 2nd April 2008, 17:06 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Toleranca fetare

Hapur nga : nardlushnja , 24th March 2016, 00:45
Post: 0
Shikime: 274
nardlushnja
prej 29th March 2008, 17:25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimet fetare pas vitit 1990

Hapur nga : nardlushnja , 24th March 2016, 00:45
Post: 0
Shikime: 177
nardlushnja
prej 29th March 2008, 17:21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Raporti i ri, shqiptarėt: 38% myslimanė dhe 35% kristianė

Hapur nga : albx , 29th March 2008, 09:08
Post: 0
Shikime: 642
albx
prej 29th March 2008, 09:08 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Myslimanėt kundėr varreve vertikale

Hapur nga : nardlushnja , 11th March 2008, 18:41
Post: 1
Shikime: 564
Musafir
prej 24th March 2008, 03:36 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga Kisha Katolike ndėr shqiptarė

Hapur nga : CLICHE , 23rd March 2008, 13:47
Post: 0
Shikime: 436
CLICHE
prej 23rd March 2008, 13:47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto nga Kishat Katolike

Hapur nga : Admin , 29th December 2007, 14:31
Post: 3
Shikime: 3887
Musafir
prej 21st March 2008, 04:28 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Nenshtetsia e Janullatosit, nenshtrim i kishes

Hapur nga : Admin , 11th March 2008, 12:32
Post: 0
Shikime: 511
Admin
prej 11th March 2008, 12:32 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

MESIA-SHPėRBLESA

Hapur nga : shaban cakolli , 19th January 2008, 13:44
Post: 0
Shikime: 452
shaban cakolli
prej 19th January 2008, 13:44 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

APOSTAZIA

Hapur nga : shaban cakolli , 19th January 2008, 13:37
Post: 0
Shikime: 454
shaban cakolli
prej 19th January 2008, 13:37 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

A I FRIKĖSOHEMI VDEKJES?

Hapur nga : shaban cakolli , 17th January 2008, 23:59
Post: 2
Shikime: 488
shaban cakolli
prej 18th January 2008, 16:33 Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi