Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionA duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
Kisha kerkue mendimin e juaje ketu ,formusite te dashur
.

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
scratch te them te drejten une nuk po e kuptoj pyetjen

une si Nard a dua me shume femijet e mi apo nenen dhe babane tim?

Jepni pergjigje e para qe te kuptoj pyetjen

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
une nardi ketu ne ket tem,mendoj se me shum duhet femija se nena edhe baba ,per femijen ben cdo gje edhe ate te pamunderen ,nese eshte nevoja ,por edhe per prindin ,me gjithe ate dashurija per femijen eshte me e madhe se per prindin qe te ka lind e rritur .

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
Personalisht nuk mund te gjukoj kthjellet pasi nuk jam ne poziten e nje nene qe te ktahasoj keto dy dashuri. Por duke desgjuar nga prinderit e mi besoj se dashuria e prinderit ndaj femijes eshte me e madhe si ka shprehur dhe Anaa me siper!

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
Po Anna keni te drejte
Dashuria per nenen eshte tjeter gje,dhe dashuria per femijen eshte tjetrer gje.Nuk mund t'i krahasojme njera me tjetren.
Femija eshte femije
Nena eshte nene
kur kam qene i vogel kam qene trazavac(kalama i prape)
Shpesh here provokoja nenen time per dashurine e saj kundrejt meje.
ajo me pergjigjej:
-je i vogel dhe nuk me kupton.Kur te behesh vet me femije do ta shohesh

Dhe sinqerisht i jap te drejt
Femija mbi te gjitha

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
une pajtohem me ju nardi por cfare mendoni se kush e nxen vendin e nënës ne ketë botë?

ajo eshte e pazavendesueshme mendoj unë!

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
Nena eshte nene
Nuk mund ta zevendesoj asnje njeri
Kur semuremi apo kemi halle belbezojme
Oh nena ime

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
Mendoj se te dyja keto dashuri ndryshojne nga njera tjetra. Edhe prinderit dhe femija ka dashurine etij, por mendoj se me e madhe fare eshte dashuria per femijen. Kur e them kete kam parasysh prinderit e mi, pasi vete nuk jam ne ate pozicion qe mund ta vleresoj dicka te tille.

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
une si nen mendoj se dashuria per femijen eshte e pakpshme ,ska qe e zevendson ,por nena mbet nen ,eshte prap e pa zevendsuar ajo asnuk blehet as nuk zavendsohet e shprej nardi kur na dhemb dikun shmojm ah nen ,para se te me vdiste babi ime aj shkoj me fjalen nen ne goje as njiher nuk tha of femija ime ose of gruja ime por of nene ,nga kjo me lindi si ide qe te hap edhe ket tem ,ne e dijm se zemra ka vend edhe per nen edhe babin edhe femijen edhe motren e dhe vllaun ,per secilin dhe secili k pjesen e vet ,por qe nena eshte e shejt e pazvendsuar .

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
A asht patjetr me boe dallime

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
Nuk kam femij qe ti dua e akoma sam ne ate pozit por maman e dua shum Smile, sa x femijet kur ti vij koha

descriptionRe: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi