Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionA do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
Tregetia e mishit te bardhe po lulezon per vite te tera dhe shume femra shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te? Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar?

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
Jo nuk do tja lejoja vetes time nje gje te tille

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
nuk do ta vlente

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
locka shkruajti:
Tregetia e mishit te bardhe po lulezon per vite te tera dhe shume femra shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te? Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar?


Cfare pergjigjeje duhet te jepet per Agata Kristi, e cila ka shkuar dhe ka jetuar per nje kohe te gjate ne shtepine publike, vetem e vetem te shkruaj boten e atyre femrave qe veprojne brenda. Por, edhe ajo ka bashkevepruar per nje kohe si ato, megjithate nga botekuptimi ia asaj bote perendimore, ajo eshte shkrimtarja me e nderuar !

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
kurrrrrrrrrr - se - siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
Femer esht e ajo, e ajo ka te drejt tkrijoj familje
Nese do te isha mashkull Smile

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
kurre mos thuaj kurre eshte nje fjale e urte

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
me paramendim jo por rastesia sdihet cfare sjell

descriptionRe: A do të dashuroheshit me një prostitutë?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi