Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
A do tė dashuroheshit me njė prostitutė?

Share

#1

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 25th March 2008, 18:57

Tregetia e mishit te bardhe po lulezon per vite te tera dhe shume femra shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te? Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar?

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th March 2008, 20:26

Jo nuk do tja lejoja vetes time nje gje te tilleShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th March 2008, 20:35

nuk do ta vlenteShiko profilin e anėtarit


#4

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 27th March 2008, 19:11

locka shkruajti:Tregetia e mishit te bardhe po lulezon per vite te tera dhe shume femra shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te? Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar?

Cfare pergjigjeje duhet te jepet per Agata Kristi, e cila ka shkuar dhe ka jetuar per nje kohe te gjate ne shtepine publike, vetem e vetem te shkruaj boten e atyre femrave qe veprojne brenda. Por, edhe ajo ka bashkevepruar per nje kohe si ato, megjithate nga botekuptimi ia asaj bote perendimore, ajo eshte shkrimtarja me e nderuar !

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th March 2008, 20:39

kurrrrrrrrrr - se - siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 15:49

Femer esht e ajo, e ajo ka te drejt tkrijoj familje
Nese do te isha mashkull SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 7th March 2016, 08:11

kurre mos thuaj kurre eshte nje fjale e urteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2016, 19:26

me paramendim jo por rastesia sdihet cfare sjellShiko profilin e anėtarit


#9

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi