Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionNga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
 
Prej te gjitha takimeve me me rendesi njeri prej me te veshtirve eshte ai kur ki takimin e pare me dashurin e jetes tende .- nga kjo frik dhe pse shfaqet ateher nuk nuk duhet ?
edhe a eshte e njejte per te dy gjinit ??
pershendetje per te gjith te dashuruari

descriptionRe: Nga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
Ngaqe eshte eksperience e re...dicka qe se ke perjetuar me pare normal qe do te ngjalle emocione Very Happy

descriptionRe: Nga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
une skam frike ne asnje takim te pare

descriptionRe: Nga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
pergjithesisht me ndodh qe pas takimit me vijne ne mendje shume gjera te bukura qe mund t'i kisha thene ne momente te caktuara,por qe fatkeqesisht s'i kam thene.Por s'me ka ndodhur ndonje here te kem frike,ndoshta se s'kam njohur asnjeri qe te kem ndjere dicka serioze per te.

descriptionRe: Nga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
une skam frike ne asnje takim te pare


hahahahahaha po ti sa takime te para paske??

descriptionRe: Nga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
nuk besoj se ka frik njeri ,por shoqerohet me emocione ,takimi i pare ,dhe keto emocione jan se si po gjendet njeriu ne ate takim ,se me cfar menyre do te filloj biseden ,keshtu nuk mund ti thuesh frik kesaj .

descriptionRe: Nga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
nuk besoj se ka frik njeri ,por shoqerohet me emocione ,takimi i pare ,dhe keto emocione jan se si po gjendet njeriu ne ate takim ,se me cfar menyre do te filloj biseden ,keshtu nuk mund ti thuesh frik kesaj .


Bashkohem me mendimin e anaa

descriptionRe: Nga dhe pse na vjen "frikë" në takimin e parë?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi