Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Nga dhe pse na vjen "frikė" nė takimin e parė?

Share

#1

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 25th March 2008, 19:11

 
Prej te gjitha takimeve me me rendesi njeri prej me te veshtirve eshte ai kur ki takimin e pare me dashurin e jetes tende .- nga kjo frik dhe pse shfaqet ateher nuk nuk duhet ?
edhe a eshte e njejte per te dy gjinit ??
pershendetje per te gjith te dashuruari

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 18th April 2008, 20:21

Ngaqe eshte eksperience e re...dicka qe se ke perjetuar me pare normal qe do te ngjalle emocione Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 21st April 2008, 16:01

une skam frike ne asnje takim te pareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 24th April 2008, 23:48

pergjithesisht me ndodh qe pas takimit me vijne ne mendje shume gjera te bukura qe mund t'i kisha thene ne momente te caktuara,por qe fatkeqesisht s'i kam thene.Por s'me ka ndodhur ndonje here te kem frike,ndoshta se s'kam njohur asnjeri qe te kem ndjere dicka serioze per te.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 16:27

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:une skam frike ne asnje takim te pare

hahahahahaha po ti sa takime te para paske??Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th May 2008, 23:55

nuk besoj se ka frik njeri ,por shoqerohet me emocione ,takimi i pare ,dhe keto emocione jan se si po gjendet njeriu ne ate takim ,se me cfar menyre do te filloj biseden ,keshtu nuk mund ti thuesh frik kesaj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 04:31

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:nuk besoj se ka frik njeri ,por shoqerohet me emocione ,takimi i pare ,dhe keto emocione jan se si po gjendet njeriu ne ate takim ,se me cfar menyre do te filloj biseden ,keshtu nuk mund ti thuesh frik kesaj .

Bashkohem me mendimin e anaaShiko profilin e anėtarit


#8

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi