Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionNjë lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
ne marredheniet e cdo cifti ka keqkuptime te cilat vijne dhe rriten me kalimin e viteve dhe per shume arsye te tjera jeta e nje cifti vjen dhe ftohet deri ne nje pike ne te cilen nuk ndihen me te dashuruar thjesht per hatrin e femijeve rrine bashke duke bere nje jete monotone ,mendimet vijne dhe shkojne per nje lidhje jashte martesore dmth nje te dashur te fshehte ,qe te ruash familjen qe ke ,por te shijosh edhe dicka nga jeta qe ne lidhjen martesore nuk mund ta besh me ,shume nga juve qe jeni te martuar mendoj se e keni bere nje lidhje te tille edhe sikur vetem nje here .kjo lidhja e dyte do te ndihmonte ne marrdheniet e ciftit apo do te ndikonte per keq .jepni mendimet tuaja dhe vetem me sinqeritet mund te nxjerrim nje konkluzion te sakte

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
Locka pershendetje per temen

sipas Froidit nje lidhje e tille do te ndihmonte,por une personalisht jam ne grupin e te martuarve qe nuk kam patur lidhje te tilla
Nuk dua te ve ne dyshim Froidin,por duke pare jeten,shoket ,te afermit,etj,etj,mendoj se per ne shqiptaret nje lidhje e dyte nuk do te ndihmonte,perkundrazido te shkaterronte familjen
une si nard nuk do ta falja bashkshorten time ne nje gje te tille
Ju do ta falnit?
ne qofte se po,ku e shikoni arsyen?

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
E si mund te ndihmoje nje lidhje jashte martesore? Shocked
Per mendimin tim nje lidhje jashte martesore thjesht "SHKATERRON" nje familje...
Tradhetia..eshte ajo qe sdo e falja KURRE!

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
Nuk mendoj as per 1/100 e sekondes se nje lidhje jashte martesore mund te ndihmoje....

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
nji lidhje jashte martesore eshte nji mashtrim i vetvehtes .sepse ajo heret avon do te prsh edhe familje keshtu keshilla ime eshte mos bini ne kesi provokime vlen per dy gjinit .

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
lidhje jashtemartesore!Disi nuk tingellon ne ndertimin familjar,perkundrazi...

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
lidhja jashte martese ,ju sjell vetem probleme ,kush e don mbi te gjitha familjen ,nuk hyn ne ket rruge pa koke .

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
Përgjigje rreth temës së hapur por nga një kënd tjeter:

Martesa ështe shpellë ku me vetëdëshirë hyjnë çiftet ! Duan të dalin pastaj, por nuk munden!

Mjer ai që del prej saj për shumë arsye , dhe
Mjer ai që hyn sërish pastaj në këtë shpellë...!

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
lidhje jashtmarsore vete sa ju hapin probleme nuk ndihmojn ne zgjidhjet e problemeve Sad

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
te shkaterron

descriptionRe: Një lidhje jashtë martesore ndihmon apo.......

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi