Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Njė lidhje jashtė martesore ndihmon apo.......

Share

#1

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 25th March 2008, 19:13

ne marredheniet e cdo cifti ka keqkuptime te cilat vijne dhe rriten me kalimin e viteve dhe per shume arsye te tjera jeta e nje cifti vjen dhe ftohet deri ne nje pike ne te cilen nuk ndihen me te dashuruar thjesht per hatrin e femijeve rrine bashke duke bere nje jete monotone ,mendimet vijne dhe shkojne per nje lidhje jashte martesore dmth nje te dashur te fshehte ,qe te ruash familjen qe ke ,por te shijosh edhe dicka nga jeta qe ne lidhjen martesore nuk mund ta besh me ,shume nga juve qe jeni te martuar mendoj se e keni bere nje lidhje te tille edhe sikur vetem nje here .kjo lidhja e dyte do te ndihmonte ne marrdheniet e ciftit apo do te ndikonte per keq .jepni mendimet tuaja dhe vetem me sinqeritet mund te nxjerrim nje konkluzion te sakte

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th March 2008, 21:21

Locka pershendetje per temen

sipas Froidit nje lidhje e tille do te ndihmonte,por une personalisht jam ne grupin e te martuarve qe nuk kam patur lidhje te tilla
Nuk dua te ve ne dyshim Froidin,por duke pare jeten,shoket ,te afermit,etj,etj,mendoj se per ne shqiptaret nje lidhje e dyte nuk do te ndihmonte,perkundrazido te shkaterronte familjen
une si nard nuk do ta falja bashkshorten time ne nje gje te tille
Ju do ta falnit?
ne qofte se po,ku e shikoni arsyen?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 26th March 2008, 00:30

E si mund te ndihmoje nje lidhje jashte martesore? Shocked
Per mendimin tim nje lidhje jashte martesore thjesht "SHKATERRON" nje familje...
Tradhetia..eshte ajo qe sdo e falja KURRE!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th March 2008, 09:56

Nuk mendoj as per 1/100 e sekondes se nje lidhje jashte martesore mund te ndihmoje....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th March 2008, 16:31

nji lidhje jashte martesore eshte nji mashtrim i vetvehtes .sepse ajo heret avon do te prsh edhe familje keshtu keshilla ime eshte mos bini ne kesi provokime vlen per dy gjinit .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th March 2008, 20:42

lidhje jashtemartesore!Disi nuk tingellon ne ndertimin familjar,perkundrazi...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th March 2008, 20:59

lidhja jashte martese ,ju sjell vetem probleme ,kush e don mbi te gjitha familjen ,nuk hyn ne ket rruge pa koke .Shiko profilin e anėtarit


#8

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 26th March 2008, 21:07

Pėrgjigje rreth temės sė hapur por nga njė kėnd tjeter:

Martesa ėshte shpellė ku me vetėdėshirė hyjnė ēiftet ! Duan tė dalin pastaj, por nuk munden!

Mjer ai qė del prej saj pėr shumė arsye , dhe
Mjer ai qė hyn sėrish pastaj nė kėtė shpellė...!

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 15:47

lidhje jashtmarsore vete sa ju hapin probleme nuk ndihmojn ne zgjidhjet e problemeve SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 17th March 2016, 11:04

te shkaterronShiko profilin e anėtarit


#11

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi