Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionAventura e një nate!

more_horiz
 
Sa here valle perdhunuam shpirtin tone?

Sa here rame ne shtrat me iluzione dhe te nesermen te grisur kuptuam qe urrejme vetveten?

Sa here mashtruam veten ne shtreter te huaj?

Sa here grisem ate pakes njerzillek te mbetur ne mengjese te mbytura te nje te neserme si e djeshmja?

Sa here mashtruam dhe tunduam veten me ide dhe epshe qe kurre nuk do te mbushin ate boshllek qe me te vertete kerkojme te evitojme?

Per çfare?Per ke?Per nje orgazem me shume,nje tradheti me shume,nje trofe me shume,nje enderr me shume....

Nje kazem me shume ne nje rruge qe s'kemi ndertuar ende ose perpiqemi te ndertojme.

I lodhur........ vertetesisht une!
E urrej kete fakt.

A ju kane ndodhur dashuri vetem per nje nate?

descriptionRe: Aventura e një nate!

more_horiz
asnjihere ,njeriut te pjekur smund ti ndodhe dashuri vetem nji nate edhe te ike si fantazem .

descriptionRe: Aventura e një nate!

more_horiz
Asnjeher........dhe sbesoj se do e leshoj ndonjeher veten...

descriptionRe: Aventura e një nate!

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Asnjeher........dhe sbesoj se do e leshoj ndonjeher veten...
fjale e madhe

descriptionRe: Aventura e një nate!

more_horiz
nqs lexon 24ore nga jeta e nje gruaje kupton qe gjera te tilla dhe ndodhin.
Shpresoj jo mua,ne fakt jam e sigurte Shkel syrin

descriptionRe: Aventura e një nate!

more_horiz
Musafir shkruajti:
 
Sa here valle perdhunuam shpirtin tone?

Sa here rame ne shtrat me iluzione dhe te nesermen te grisur kuptuam qe urrejme vetveten?

Sa here mashtruam veten ne shtreter te huaj?

Sa here grisem ate pakes njerzillek te mbetur ne mengjese te mbytura te nje te neserme si e djeshmja?

Sa here mashtruam dhe tunduam veten me ide dhe epshe qe kurre nuk do te mbushin ate boshllek qe me te vertete kerkojme te evitojme?

Per çfare?Per ke?Per nje orgazem me shume,nje tradheti me shume,nje trofe me shume,nje enderr me shume....

Nje kazem me shume ne nje rruge qe s'kemi ndertuar ende ose perpiqemi te ndertojme.

I lodhur........ vertetesisht une!
E urrej kete fakt.

A ju kane ndodhur dashuri vetem per nje nate?

Dashuria per nje nat sbesoj se ka kuptim,nga ana ime jo njehr te flasesh per dashurin esht e thjesht po dhe komplikume."Nje i dashuruar fiton dashurin,me mir ta humbasesh sesa mos ta gjesh asnjeher"

descriptionRe: Aventura e një nate!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi