Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Aventura e njė nate!

Share

#1

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 25th March 2008, 19:14

 
Sa here valle perdhunuam shpirtin tone?

Sa here rame ne shtrat me iluzione dhe te nesermen te grisur kuptuam qe urrejme vetveten?

Sa here mashtruam veten ne shtreter te huaj?

Sa here grisem ate pakes njerzillek te mbetur ne mengjese te mbytura te nje te neserme si e djeshmja?

Sa here mashtruam dhe tunduam veten me ide dhe epshe qe kurre nuk do te mbushin ate boshllek qe me te vertete kerkojme te evitojme?

Per ēfare?Per ke?Per nje orgazem me shume,nje tradheti me shume,nje trofe me shume,nje enderr me shume....

Nje kazem me shume ne nje rruge qe s'kemi ndertuar ende ose perpiqemi te ndertojme.

I lodhur........ vertetesisht une!
E urrej kete fakt.

A ju kane ndodhur dashuri vetem per nje nate?

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 01:38

asnjihere ,njeriut te pjekur smund ti ndodhe dashuri vetem nji nate edhe te ike si fantazem .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 18th April 2008, 20:25

Asnjeher........dhe sbesoj se do e leshoj ndonjeher veten...Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 21st April 2008, 16:03

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Asnjeher........dhe sbesoj se do e leshoj ndonjeher veten...
fjale e madheShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 20th June 2008, 04:03

nqs lexon 24ore nga jeta e nje gruaje kupton qe gjera te tilla dhe ndodhin.
Shpresoj jo mua,ne fakt jam e sigurte Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:30

Musafir shkruajti: 
Sa here valle perdhunuam shpirtin tone?

Sa here rame ne shtrat me iluzione dhe te nesermen te grisur kuptuam qe urrejme vetveten?

Sa here mashtruam veten ne shtreter te huaj?

Sa here grisem ate pakes njerzillek te mbetur ne mengjese te mbytura te nje te neserme si e djeshmja?

Sa here mashtruam dhe tunduam veten me ide dhe epshe qe kurre nuk do te mbushin ate boshllek qe me te vertete kerkojme te evitojme?

Per ēfare?Per ke?Per nje orgazem me shume,nje tradheti me shume,nje trofe me shume,nje enderr me shume....

Nje kazem me shume ne nje rruge qe s'kemi ndertuar ende ose perpiqemi te ndertojme.

I lodhur........ vertetesisht une!
E urrej kete fakt.

A ju kane ndodhur dashuri vetem per nje nate?
Dashuria per nje nat sbesoj se ka kuptim,nga ana ime jo njehr te flasesh per dashurin esht e thjesht po dhe komplikume."Nje i dashuruar fiton dashurin,me mir ta humbasesh sesa mos ta gjesh asnjeher"Shiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi