Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionMotoja juaj ne jete

more_horiz
Cdo njeri udhehiqet nga nje moto ne jete.
Po motoja juaj cila eshte??

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
moto imja eshte shendeti ,ta kem edhe femijet ti kem mire ,kjo eshte primare ,tjerat cka vin jan dore e dyte .

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
JETOJE CDO CAST TE JETES.

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
as i pari
as i fundit!

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
Sigurisht pasi te kemi shendetin te gjithe mire familjarisht dhe shoqerisht,kam si moto te sillem mire me njerezit dhe te shkoj gjithmon perpara

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
NOTHING GREAT WAS EVER ACHIEVED WITHOUT ENTHUSIASM!

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
kjo bote seshte e askujt prandaj jetoje pjesen tende

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
Merre lehtesisht,sido qe te jete ne fund prape do vdesesh Smile

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
me lindjen e njeriut ,lind edhe vdekja ,nese nisemi se do te vdesim ,athere nuk duhet te kemi moto ,motoja lind me ne ,dhe paket me ,vdes me ne ,sa te jetosh do te punosh ,jeton per te punuare dhe punon per te jetuare ,bejm nji jet interesante ,prandaj fleni pak ,se kjo bote eshte jo e gjate ,nji enderr kalimthi
8 ore gjum
8ore pun
8ore shtitje qefe te 24 0reshit

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
NOTHING GREAT WAS EVER ACHIEVED WITHOUT ENTHUSIASM!


pergjigjuni edhe ne shqip ta marrim vesh edhe ne qe nuk dime

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
Cdo gje ne jete ka nje fillim dhe nje fund

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
Askush sesht ashtu sic duhet, ndaj mos ngjo te tjeret .Jeto ashtu sic esht me e mira per ty Shkel syrin 

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
Cdo ore e cast,cdo dite e nate,cdo muaj e vit eshte nje rast i ri per te bere realitet endrrat.

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
ec perpara dhe koken lart

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
Ndonjehere heshtja eshte me elokuente se fjalet.

descriptionRe: Motoja juaj ne jete

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi