Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Motoja juaj ne jete

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th March 2008, 20:37

Cdo njeri udhehiqet nga nje moto ne jete.
Po motoja juaj cila eshte??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th March 2008, 20:39

moto imja eshte shendeti ,ta kem edhe femijet ti kem mire ,kjo eshte primare ,tjerat cka vin jan dore e dyte .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th March 2008, 20:41

JETOJE CDO CAST TE JETES.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th March 2008, 20:41

as i pari
as i fundit!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th March 2008, 20:42

Sigurisht pasi te kemi shendetin te gjithe mire familjarisht dhe shoqerisht,kam si moto te sillem mire me njerezit dhe te shkoj gjithmon perparaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th March 2008, 22:34

*
POPULAR

NOTHING GREAT WAS EVER ACHIEVED WITHOUT ENTHUSIASM!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 28th March 2008, 22:39

kjo bote seshte e askujt prandaj jetoje pjesen tendeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th March 2008, 22:47

Merre lehtesisht,sido qe te jete ne fund prape do vdesesh SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th March 2008, 01:21

me lindjen e njeriut ,lind edhe vdekja ,nese nisemi se do te vdesim ,athere nuk duhet te kemi moto ,motoja lind me ne ,dhe paket me ,vdes me ne ,sa te jetosh do te punosh ,jeton per te punuare dhe punon per te jetuare ,bejm nji jet interesante ,prandaj fleni pak ,se kjo bote eshte jo e gjate ,nji enderr kalimthi
8 ore gjum
8ore pun
8ore shtitje qefe te 24 0reshitShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th March 2008, 18:20

@XgirlX shkruajti:NOTHING GREAT WAS EVER ACHIEVED WITHOUT ENTHUSIASM!

pergjigjuni edhe ne shqip ta marrim vesh edhe ne qe nuk dimeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 20:36

Cdo gje ne jete ka nje fillim dhe nje fundShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:39

Askush sesht ashtu sic duhet, ndaj mos ngjo te tjeret .Jeto ashtu sic esht me e mira per ty Shkel syrin Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th March 2016, 17:06

Cdo ore e cast,cdo dite e nate,cdo muaj e vit eshte nje rast i ri per te bere realitet endrrat.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th March 2016, 21:20

ec perpara dhe koken lartShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 15th March 2016, 10:49

Ndonjehere heshtja eshte me elokuente se fjalet.Shiko profilin e anėtarit


#16

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi