Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionABC...

more_horiz
Kete teme deshioj tua dedikojme librave.Atyre qe na pelqejne me shume dhe s'rreshtim dot se rilexuri dhe atyre qe s'na kane pelqyer pale ...librave te fundit qe keni lexuar ose qe do te deshironit te lexonit.

descriptionRe: ABC...

more_horiz
I fundit qe kam lexuar.. Petro Marko - Hasta la vista .. i papam si liber Very Happy

descriptionRe: ABC...

more_horiz
John Grisham--Testamenti

descriptionRe: ABC...

more_horiz
Libri qe me shume me ka lene mbresa gjate leximit eshte
Eshte nje liber per mendimin tim absolutisht i perkryer me nje menyre shume te vecante te trajtimit te subjektit.Kerkon te shpalos kulturen dhe artin oriental ne shume pikeveshtrime.Ne kete liber s'flasin vetem njerezit,por edhe sendet.Eshte lezetshem te shikohet bota nga pikeveshtrimi i nje qeni ose i nje monedhe...
Ka fituar cmimin Nobel ne 2006,dhe per mua ne menyre plotesisht te merituar!

descriptionRe: ABC...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi