Forumi Zeri YT! » Art, Kulturė dhe Tradita » Letėrsia »
ABC...

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th March 2008, 23:02

Kete teme deshioj tua dedikojme librave.Atyre qe na pelqejne me shume dhe s'rreshtim dot se rilexuri dhe atyre qe s'na kane pelqyer pale ...librave te fundit qe keni lexuar ose qe do te deshironit te lexonit.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th March 2008, 23:04

I fundit qe kam lexuar.. Petro Marko - Hasta la vista .. i papam si liber Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th March 2008, 23:06

John Grisham--TestamentiShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th March 2008, 23:07

Libri qe me shume me ka lene mbresa gjate leximit eshte
Eshte nje liber per mendimin tim absolutisht i perkryer me nje menyre shume te vecante te trajtimit te subjektit.Kerkon te shpalos kulturen dhe artin oriental ne shume pikeveshtrime.Ne kete liber s'flasin vetem njerezit,por edhe sendet.Eshte lezetshem te shikohet bota nga pikeveshtrimi i nje qeni ose i nje monedhe...
Ka fituar cmimin Nobel ne 2006,dhe per mua ne menyre plotesisht te merituar!Shiko profilin e anėtarit


#5

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi