Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 1st January 2016, 21:36

*
POPULAR

Kam menduar per jeten time pa ty. Kam njohur friken shume here. Ne ato momente mendja ime eshte zhytur ne nje erresire te paprovuar, qe nuk kishte as fund dhe as fillim. Kam menduar per diten dhe naten, qe gjithmone ndjekin njera tjetren por asnjehere nuk takohen. Sa shume ngjan me ne!
Kam menduar per henen dhe diellin qe nuk takohen kurre, dhe e shfaqin dashurine e tyre vetem ne nje eklips. Pastaj e mbajta frymen dhe gjeja e pare qe mendova ishte se "Te Dua"
Ne 5 shkronja te thash gjene me te madhe ne bote!
I mbyll syte, dhe marr fryme thelle, marr fryme embelsisht, dhe degjoj te rrahurat e zemres time. Provoj t'a le te lire mendjen, provoj por jane mendimet qe s'me len. Atehere provoj t'i le te lira mendimet e mia per te pare se ku po shkojne, dhe ne cast kuptoj se kerkojne te arrijne ty......Por me duket qe eshte e pamundur.....

xxxxShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th January 2016, 22:10

Mungesa jote vjen si nje Dallge, dhe sonte jam duke u permbytur..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th January 2016, 22:28

Cdo gje e bukur iku me TY,nuk te ndalova dot',mundohem te fluturoj por fatkeqesisht dy krahet m'u thyen cope-cope.....................Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th January 2016, 22:31

i dont no...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th January 2016, 22:49

Do flisja me mimika,ashtu do kuptoheshim....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th January 2016, 22:50


degjo kte kenge dhe fli ......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th February 2016, 22:53

Ishim shume afer njeri tjetrit sot,cuditrisht edhe qe te flisja nuk m'a ktheje....Pse? Pse? Pse?SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 14th February 2016, 17:14

Gezuar shen valentininShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2016, 17:23

Nga bota fsheh ndjenjėn time.Nėn qiellin e mbushur me yje shpresoj,shpresė e vetme qė ende s’mė ėshtė shuar.Jeta ime ėshtė njė ėndėrr,jetoj nė ėndėrr,por ėndėrra brenda ėndrrės zhduket...... SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th February 2016, 17:35

jemi shum larg dhe shum afer ....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2016, 10:45

Do duhej qe Zemren ta kishim ne Koke dhe Trurin ne Kraharor... Keshtu do mendonim me Dashuri dhe do Dashuronim me Inteligjence..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2016, 16:12

nothingShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 27th February 2016, 17:11

Fjalen me te embel qe ekziston.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 15:21

Thyfsh Qafen Shkel syrin Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd April 2016, 21:43

Ndonjehere eshte me e thjesht te thuash jame mire,se sa te shpjegosh perse ndihesh keq......Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd April 2016, 22:18

tkxhShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd April 2016, 22:57

Do i thoja,,Dembeli i Stambollit'' Smile ( ketij lart)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 24th April 2016, 08:57

Dikur te Deshta Shum, kurse sot te urrej m shum SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 24th April 2016, 15:50

Kohe me shi. Per qetesi dhe dashuriShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th April 2016, 11:21

asgjeShiko profilin e anėtarit


#61

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi