Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

Share

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Kam menduar per jeten time pa ty. Kam njohur friken shume here. Ne ato momente mendja ime eshte zhytur ne nje erresire te paprovuar, qe nuk kishte as fund dhe as fillim. Kam menduar per diten dhe naten, qe gjithmone ndjekin njera tjetren por asnjehere nuk takohen. Sa shume ngjan me ne!
Kam menduar per henen dhe diellin qe nuk takohen kurre, dhe e shfaqin dashurine e tyre vetem ne nje eklips. Pastaj e mbajta frymen dhe gjeja e pare qe mendova ishte se "Te Dua"
Ne 5 shkronja te thash gjene me te madhe ne bote!
I mbyll syte, dhe marr fryme thelle, marr fryme embelsisht, dhe degjoj te rrahurat e zemres time. Provoj t'a le te lire mendjen, provoj por jane mendimet qe s'me len. Atehere provoj t'i le te lira mendimet e mia per te pare se ku po shkojne, dhe ne cast kuptoj se kerkojne te arrijne ty......Por me duket qe eshte e pamundur.....

xxxx

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Mungesa jote vjen si nje Dallge, dhe sonte jam duke u permbytur..

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Cdo gje e bukur iku me TY,nuk te ndalova dot',mundohem te fluturoj por fatkeqesisht dy krahet m'u thyen cope-cope.....................

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
i dont no...

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Do flisja me mimika,ashtu do kuptoheshim....

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz

degjo kte kenge dhe fli ......

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Ishim shume afer njeri tjetrit sot,cuditrisht edhe qe te flisja nuk m'a ktheje....Pse? Pse? Pse?Sad

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Gezuar shen valentinin

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Nga bota fsheh ndjenjën time.Nën qiellin e mbushur me yje shpresoj,shpresë e vetme që ende s’më është shuar.Jeta ime është një ëndërr,jetoj në ëndërr,por ëndërra brenda ëndrrës zhduket...... Sad

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
jemi shum larg dhe shum afer ....

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Do duhej qe Zemren ta kishim ne Koke dhe Trurin ne Kraharor... Keshtu do mendonim me Dashuri dhe do Dashuronim me Inteligjence..

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
nothing

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Fjalen me te embel qe ekziston.

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Thyfsh Qafen Shkel syrin 

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Ndonjehere eshte me e thjesht te thuash jame mire,se sa te shpjegosh perse ndihesh keq......

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
tkxh

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Do i thoja,,Dembeli i Stambollit'' Smile ( ketij lart)

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Dikur te Deshta Shum, kurse sot te urrej m shum Sad

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Kohe me shi. Per qetesi dhe dashuri

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
asgje

descriptionRe: Cfare do ti thonit ne keto caste ,personit te zemres

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi