Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Pershkruani femren me nje fjale

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 22:22

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:pa pa pa pa pa No

o Nardi po dhe keto jane gra dhe nena..... Very Happy Very Happy Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 30th May 2008, 22:39

Ka harruar aty nardlushnja LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th May 2008, 23:45

femra eshte e papershkruare .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 04:32

DashuriShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 10th August 2008, 14:16

Lule(thash lule,ngase ne fillim eshte shume e bukur,fillon per te qele,pastaj jep arome te kendshme,mandej rrin ashtu disa kohe dhe dikur fillon ti humbet dukshmerija,aroma,dhe keshtu perfundon me vyshkjen,Atehere a s'me thoni qe femra i gjason luleve??!!!!..)TUNG IDENTITETI.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th August 2008, 14:22

IntriganteShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 10th August 2008, 14:27

Ka edhe te atilla qe thua ti,Andi,por jo te gjitha.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 12th October 2008, 11:06

JETAShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 12th October 2008, 21:30

djalleziShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 14th October 2008, 15:03

engjellore affraidShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 20th October 2008, 22:12

mashtrueseShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st October 2008, 14:32

mbrekulli Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st October 2008, 23:34

DelikateShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st October 2008, 23:52

e embelShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 25th October 2008, 18:50

perendeshe...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 25th October 2008, 18:59

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:perendeshe...
rrofshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 27th October 2008, 22:26

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:perendeshe...
rrofsh
bashke me tyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th October 2008, 23:31

jete te gjate
ja femra futi virusin ne shisheShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:24

e embelShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 13th February 2016, 18:04

BukuriShiko profilin e anėtarit


#81

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 4 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi