Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Pershkruani femren me nje fjale

Share

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
pa pa pa pa pa No


o Nardi po dhe keto jane gra dhe nena..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Ka harruar aty nardlushnja Laughing

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
femra eshte e papershkruare .

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Dashuri

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Lule(thash lule,ngase ne fillim eshte shume e bukur,fillon per te qele,pastaj jep arome te kendshme,mandej rrin ashtu disa kohe dhe dikur fillon ti humbet dukshmerija,aroma,dhe keshtu perfundon me vyshkjen,Atehere a s'me thoni qe femra i gjason luleve??!!!!..)TUNG IDENTITETI.

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Intrigante

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Ka edhe te atilla qe thua ti,Andi,por jo te gjitha.

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
JETA

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
djallezi

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
engjellore affraid

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
mashtruese

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
mbrekulli Very Happy

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Delikate

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
e embel

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
perendeshe...

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
perendeshe...
rrofsh

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
perendeshe...
rrofsh
bashke me ty

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
jete te gjate
ja femra futi virusin ne shishe

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
e embel

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Bukuri

descriptionRe: Pershkruani femren me nje fjale

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi