Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionA e njihni veten?

more_horiz
A e njihni veten tuaj?
Cili eshte hobi juaj?

A e zhvilloni kritiken ne gjirin e shoqerise?
Pse mendoni se dikush do te donte te rrinte me ju?

Si reagoni kur ju fyejne/kritikojne?

A ndiheni te vleresuar ne shoqeri?
A jeni person qe falni?

Jeni per marredhenie sexuale para marteses?
Martese-bashkejetese?

Gjeja qe pelqeni/vleresoni me shume?
Gjeja qe urreni me shume?

Perkufizoni veten me tre fjale...

descriptionRe: A e njihni veten?

more_horiz
bashkjetes ,realiteti .gjeja qe e urrej me se shumti genjeshten ,dhe mendje madhesin .e ka shum qe spo i ceki egon .nuk jam per mardhnje seksuale para martese jam kunder ,ndihem e vlersuar ashtu mendoj une ,ne shoqeri ,kritiken e pranoj ,fyerjen e cky me bae mem fye dikush syt ja nxjerr ,hobi ime kam shum spo dije po e marr nji lexim .

descriptionRe: A e njihni veten?

more_horiz
@Fllad shkruajti:
A e njihni veten tuaj?
Mendoj se e njoh veten me shum se sa me njeh dikush tjeter
Cili eshte hobi juaj?
te kem nje jet sa me tqet e me tlumtur

A e zhvilloni kritiken ne gjirin e shoqerise?
nuk jam njeri qe bej kritika i pranoj njerzit ashtu sic jan 
Pse mendoni se dikush do te donte te rrinte me ju?
ndoshta ngaqe na perputhen karakteret 

Si reagoni kur ju fyejne/kritikojne?
ose i injoroj ose u kunderpergjigjem 

A ndiheni te vleresuar ne shoqeri?
besoj se po 
A jeni person qe falni?
po jam 

Jeni per marredhenie sexuale para marteses?
nuk i dihet se cndodh  gjat jetes mendoj se per te dyja
Martese-bashkejetese?
martes

Gjeja qe pelqeni/vleresoni me shume?
familjen dashurin, njerezit me ngjyr, te varferit, femijet etj etj 
Gjeja qe urreni me shume?
intrigat tradhetin, kunjat 

Perkufizoni veten me tre fjale...
e mir
e keqe
neutrale

descriptionRe: A e njihni veten?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi