Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Shoqeri ne net

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd April 2008, 17:51

Si mendoni, a mund te lidhni nje shoqeri te re ne net? Mendoni se do te mund ta njihnit ate njeri ne net njesoj si mund te njihni nje njeri ne ambjente dhe rethana te tjera dhe te krijoni nje shoqeri te forte??

Jepni mendimin tuaj ne lidhje me kete teme.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 5th April 2008, 01:52

une mendoj se po ,se mund te lidhesh shoqeri te forte ne net .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:36

po pse jo edhe nese snjihemi live mir do ishte tkishim shoqeri virtuale SmileShiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi