Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionShoqeri ne net

more_horiz
Si mendoni, a mund te lidhni nje shoqeri te re ne net? Mendoni se do te mund ta njihnit ate njeri ne net njesoj si mund te njihni nje njeri ne ambjente dhe rethana te tjera dhe te krijoni nje shoqeri te forte??

Jepni mendimin tuaj ne lidhje me kete teme.

descriptionRe: Shoqeri ne net

more_horiz
une mendoj se po ,se mund te lidhesh shoqeri te forte ne net .

descriptionRe: Shoqeri ne net

more_horiz
po pse jo edhe nese snjihemi live mir do ishte tkishim shoqeri virtuale Smile

descriptionRe: Shoqeri ne net

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi