Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionBurri shtatzan

more_horiz

ju diskutoni adoptimin nga homoseksualet, keta po ngelin shtatzan Very Happy

descriptionRe: Burri shtatzan

more_horiz
sikur do ishte me mire te i shmangemi ketij diskutimi

descriptionRe: Burri shtatzan

more_horiz
Edhe zoti ka bere padrejtesite e tij.
Ka krijuar mundesine nje mashkulli te lind(ne eshte e vertete kjo,se une nuk e besoj po nuk e pashe me syte e mi) dhe ka mohur kete te drejte shume femrave te tjera ne bote qe nuk mund te lindin.
Ne eshte e vertet uroj tek Thomai(ne e fiksova mire emrin e tij)
Me nje djale dhe here tjeter me vajze! cheers

descriptionRe: Burri shtatzan

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi