Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Kuriozitete »
Burri shtatzan

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 4th April 2008, 22:59


ju diskutoni adoptimin nga homoseksualet, keta po ngelin shtatzan Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th April 2008, 20:11

sikur do ishte me mire te i shmangemi ketij diskutimiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th April 2008, 21:13

Edhe zoti ka bere padrejtesite e tij.
Ka krijuar mundesine nje mashkulli te lind(ne eshte e vertete kjo,se une nuk e besoj po nuk e pashe me syte e mi) dhe ka mohur kete te drejte shume femrave te tjera ne bote qe nuk mund te lindin.
Ne eshte e vertet uroj tek Thomai(ne e fiksova mire emrin e tij)
Me nje djale dhe here tjeter me vajze! cheersShiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi