Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Tė bėhesh e virgjėr me 10 mijė lekė

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 5th April 2008, 11:01

Esmeralda Keta

Tė mos jesh e virgjėr, tė tė mungojė himeni (cipa e virgjėrisė), mund t’i kushtojė edhe tė ardhmen njė vajze. Kėshtu ndodhte rėndom nė vendin tonė, jo vetėm dikur, kur pas natės sė parė tė martesės, ēifti ishte i detyruar tė tregonte ēarēafėt, por paradoksalisht ndodh edhe sot.

Dhe ky ėshtė njė treg qė ka njė klientelė jo fort tė vogėl. Ka plot vajza qė u drejtohen klinikave private pėr tė bėrė njė qepje, sepse princat e tyre tė kaltėr ua ka vėnė si kusht kryesor.
Nė shumicėn e rasteve ky princ, pėr tė cilin mė shumė rėndėsi ka njė copė himeni se sa njeriu me tė cilėn po martohet, ėshtė emigrant, njeri qė ka shėtitur botėn dhe ka parė shumė. Por ama, vajzėn me tė cilėn do tė martohet e do tė paprekur, ashtu siē e ka bėrė nėna.

Gjithēka ėshtė e planifikuar mirė.
Vetėm pak ditė pėrpara martesės, vajza shkon tek njė profesioniste, e cila i rindėrton cipėn e himenit, e qep dhe nusja ėshtė ashtu siē e donte dhėndri.
Nė shumė raste, kėto ēifte kanė njė “Happy End” dhe tė dy bashkėshortėt jetojnė tė lumtur e tė gėzuar... Fatkeqėsisht ndodh edhe kėshtu. Ēifte tė reja, qė nė vend tė sė vėrtetės, preferojnė ta nisin jetėn me njė gėnjeshtėr tė madhe.Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th April 2008, 12:34

Nje realitet vertet shume i hidhur. Mendoj se dhe meshkujt jane po aq fajtor sa dhe femrat. Nuk mund te justifikohet asnje. Por sigurisht qe nje pjese te fajit e merr dhe mentaliteti qe ekziston.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 5th April 2008, 13:10

Ne Kosoven e pasluftes nje realitet per te cilin keni shkruar me lart eshte njeashtu prezent thuajse ne te gjitha qytetet kryesore.

Komente sduhen shume por vetem e di se ajo qe blehet nuk i ngjan asaj qe eshte e lindur dhe natyrale, me kete e them me 101% se ato munden ta bejne nje gje ta tille dhe tamashtrojne vetem nje amator, thjesht nje burrė te papervoje e kursesi nje burre qe ne jeten e tij ka pasur pervojen, ka lexuar dhe thjesht ka ecur me jeten e kohen!

Ta fillosh jeten qe naten e pare me genjeshtra une mendoj se nuk ia vlen aspak!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th April 2008, 17:12

Une mendoj se te gjitha keto tabu me kalimin e kohes dhe emancipimin e meshkujve me edukaten evropiane do te neglizhohen dhe klientela e specialisteve te virgjerise, do te bjere.
Jam dakort me mendimet e sipershkruara se jeta nuk niset me nje genjeshter,por ketu dua te theksoj se genjeshtra i ka kembet e shkurtraShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 5th April 2008, 17:25

Nuk do lodhesha shum me kete secili ka nje koke me veteShiko profilin e anėtarit http://www.poeti.$$


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th April 2008, 18:39

femra duhet ta ruaj virgjinitetin,,sepse ajo qe se ruan virgjinitetin esht pa vler.. ekam fjalen per muslimanet ...se per tjerat sdi se qysh ekan zakon,pasteria e femres nderi esht ne wirgjinitetin e femres..,,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 6th April 2008, 18:25

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti: femra duhet ta ruaj virgjinitetin,,sepse ajo qe se ruan virgjinitetin esht pa vler.. ekam fjalen per muslimanet ...se per tjerat sdi se qysh ekan zakon,pasteria e femres nderi esht ne wirgjinitetin e femres..,,

Pervoja i meson njerezit te besojne e vleresojne ne keto gjera por sa i perket besimit tek femra, 99% i besoj nje katolikeje e vetem 1% muslimanes!

une jam ne dijeni me "qepjen", kete ma kan mesuar femrat e Kosoves ndonese nuk e kisha ditur!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th April 2008, 20:10

Fajtor jane meshkujt dhe femrat,ketu lypset menēuri dhe vendoshmėri,qėndrushmėri,ose mbyllje sysh para realitetit.Megjithatė pėr njė virgjėri artificiale nuk iavlenė tė diskutohet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th April 2008, 20:15

mendoje se koha e virgjinitetiti ka ikur me mire se njeriu te tregoj realitetin nese ishte nji viktim e nji te pa besi ,ose te nji dashurie te deshtuare sesa me qepje ,tek gjinokologu e ta filloj jeten me genjeshtra ajo ter jeten do te jet e vrare ne shpiret per mos realitetin ndaj bashkeshortiti ose ndaj femijes se vet e cila lind e pret me ate burr ,mendoj qe kjo duhet te jet e edenar nji qepje artificiale ,kur dy vet vendosin te jen njeri me tjertrin duhet te jen me pa dorza te hapur ndaj te kalueres edhe se ardhmes qe i pret .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th April 2008, 20:18

Dy te rinj qe ishin shoke te ngushte tregonin gjithcka njeri tjetrit.Edhe kur shkonin me femra pyesnin njeri tjetrin ne ishte e virgjer apo jo?Per te mos perdorur fjalen "e virgjer "ata perdornin ate "Xham"(qelq qe thyhet)
Si ishte ?pyeste njeri
Xham ,pergjigjej tjetri
Xham njera,xham tjetra dhe vitet benin punen e tyre.Djemte do te martoheshin.
Martohet i pari dhe shkoi ne muajin e mjaltit.Kur u kthye u takua me shokun e tij te pinin nga nje gote.Shoku e pyet
He mo si tu duk?
Xham pergjigjet i porsamartuari
Po mire more,xhamat qe thyhem ne ku shkuan?pyet perseri i pari Shkel syrin Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th April 2008, 20:24

hahahah i moren vet ter xhamat nardi ,keta te rinje ,mendoj se edhe ata xhama dikush i merr por ne pyetje eshte se per mua eshte gabimim i mdhe qepja e te behen te virgjera ato femra qe bejn ket gje ne radhen e pare kan mashtrue vetvehten e pastaj bashkshortin sepse sod dihet ne ket kohe qe jetojm veshtire qe mund te qesh femen pa kilometrazh.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th April 2008, 20:36

Une mendoj se bien viktime e tabuve.Femra detyrohet te bej nje hap te tille duke pare mentalitetin shqiptar.Jo se jam dakort te bredhin gardh me gardh dhe ferr me ferr,por ka shume femra qe bien viktime ne dashuri.
Ku jane keta meshkuj me kaq namuz.Kur martohen me te huaja pse nuk kerkojne carcafet e virgjerise apo luajne rolin e te civilizuarit.Ka nga ata qe kane marre edhe prostituta mjafton te jete greke,italiane apo gjermane.A ,harrova interesi.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th April 2008, 20:39

nardi nuk kam shum te shtoj ne ket repkil se i ke then tera ,meshkujt tone kan marr prostituta e i kan mshelur syte ,per interesa te tyre materiale per viza ,kan ber besa edhe femije me to ,she se kan shikue a ka pasur nji apo nji qinde ,mendoj se mentaliteti jon duhet te hiqet ky qe qendron duhet nusja te jet e virgjer ,kur dihet se sod nji ner nji mije eshte apo nuk eshte pas moshes 18 vjeqare ,por me kohen cdo gje do te iku .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 24th April 2008, 18:04

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti: femra duhet ta ruaj virgjinitetin,,sepse ajo qe se ruan virgjinitetin esht pa vler.. ekam fjalen per muslimanet ...se per tjerat sdi se qysh ekan zakon,pasteria e femres nderi esht ne wirgjinitetin e femres..,,

Pervoja i meson njerezit te besojne e vleresojne ne keto gjera por sa i perket besimit tek femra, 99% i besoj nje katolikeje e vetem 1% muslimanes!

une jam ne dijeni me "qepjen", kete ma kan mesuar femrat e Kosoves ndonese nuk e kisha ditur!


ALBIN MOS JA FUT KOT ME PERGJIGJE SHOKI SE SMUNDESH ME DIT PER TJERT OK KY ESHT MENDIMI JOT ..SE TI GJITHMON JEP KRITIKA ,REKLAMA ,SUGJERIME POR ASKUSH STA VNON VESHIN TY SE KREJT E DIJM SE JE NR 1 PER KRITIKA ..QOFT EDHE NGA XHELOZIA!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 25th April 2008, 23:35

se ka keq albiniShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:56

Sa tprapambet qe jeni o Zot -.- per meshkujt flas Sad pse mo femra nga nje cop cip shifetShiko profilin e anėtarit


#17

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi