Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Cka mendoni per postuesin e fundit?/

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th April 2008, 19:37

cka mendoni per postuesin e fundit...

un smnud te pergjigjem per momentinShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th April 2008, 21:06

Mendoj se ka humbur keto kohet e fundit!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th April 2008, 21:09

Ky lart ben shume mungesa ExclamationShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th April 2008, 21:12

Eshte shume aktiveShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th April 2008, 21:15

Ngeli duke ecur gjate gjithe kohes dhe si nuk lodhet nuk e kuptoj!!!!!!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th April 2008, 13:53

goc e mire Very Happy shpresoj ta takoj kur te shkoj ne vlore nga fundi i ktij muaji Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th April 2008, 15:21

llafazanke dhe misterece kjo lart Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th April 2008, 19:53

dhe ti jo me pak... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th April 2008, 01:04

vlora nji vajze e palodhur ,dhe aktive ne vazhdimesi .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th April 2008, 11:30

Anaa nje nder anetaret me te respektuara te forumit....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 12th April 2008, 12:43

mendoj dhe kam te drejte ta cmoj ket postuesen e fundit ,mendon dhe i jep fuqi ketij forumi ,me ter enrgjin e saj dhe kapacitetin qe ka ,nuk kursen kohen ,per forumin dhe per shoqerin ,me duket e shoqruare edhe vajze e mire e sjellshme shum .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 12:48

ben shume komplimenta dhe eshte shume e mire me shoqerine ketu ne forum... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 12th April 2008, 13:38

Zeshkane, dhe goc e mire.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th April 2008, 13:59

edhe ky lart djale i mire duket... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar

Posted prej 8th February 2016, 08:29

Labe hesapiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:21

Vajz e mir SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th August 2016, 08:49

*
POPULAR

Goc e mir.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th August 2016, 11:50

goc puntoreShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 14th August 2016, 21:09

*
POPULAR

Djal i thjeshte.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th August 2016, 21:11

goc per shpiShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi