Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cka mendoni per postuesin e fundit?/

Share

descriptionMendojCka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
cka mendoni per postuesin e fundit...

un smnud te pergjigjem per momentin

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Mendoj se ka humbur keto kohet e fundit!

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Ky lart ben shume mungesa Exclamation

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Eshte shume aktive

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Ngeli duke ecur gjate gjithe kohes dhe si nuk lodhet nuk e kuptoj!!!!!!!

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
goc e mire Very Happy shpresoj ta takoj kur te shkoj ne vlore nga fundi i ktij muaji Shkel syrin

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
llafazanke dhe misterece kjo lart Very Happy

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
dhe ti jo me pak... Very Happy

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
vlora nji vajze e palodhur ,dhe aktive ne vazhdimesi .

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Anaa nje nder anetaret me te respektuara te forumit....

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
mendoj dhe kam te drejte ta cmoj ket postuesen e fundit ,mendon dhe i jep fuqi ketij forumi ,me ter enrgjin e saj dhe kapacitetin qe ka ,nuk kursen kohen ,per forumin dhe per shoqerin ,me duket e shoqruare edhe vajze e mire e sjellshme shum .

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
ben shume komplimenta dhe eshte shume e mire me shoqerine ketu ne forum... Very Happy

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Zeshkane, dhe goc e mire.

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
edhe ky lart djale i mire duket... Very Happy

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Labe hesapi

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Vajz e mir Smile

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Goc e mir.

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
goc puntore

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Djal i thjeshte.

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
goc per shpi

descriptionMendojRe: Cka mendoni per postuesin e fundit?/

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi