Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Cka mendoni per postuesin e fundit?/

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th August 2017, 21:23

Mashkull hesapi :p ca spret nga meshkujt.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th August 2017, 11:02

Esht si ajo thaticka e avatarit PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th August 2017, 23:29

Shum e embel,por shum e heshtur keto kohe.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th August 2017, 11:38

Esht shum e embel,edhe pse djalli vet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 13th September 2017, 17:15

Nuk e njoh fare, psikoanaliza me thote se eshte lidere dhe tejet atraktive!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 20th September 2017, 22:24

aktiv duketShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th September 2017, 18:43

Cun i mireShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th September 2017, 20:29

nje femer e zgjuar dhe shum inteligjenteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd October 2017, 22:51

Fjalepak.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd October 2017, 23:00

fjal hice...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 31st October 2017, 21:15

respektShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th December 2017, 13:05

Antar i rregullt SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th March 2018, 12:04

Esht shum shtrig.Shiko profilin e anėtarit


#94

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 5 e 5)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi